Lodowisko Gdańsk 2024

Wszystkich fanów lodowego szaleństwa i jazdy na łyżwach z Trójmiasta i okolic z całą pewnością ucieszy fakt, że Gdańskie Lodowisko przy Placu Zebrań Ludowych zostanie otwarte już od 17 listopada na sezon 2023 r..  

otwarcie Gdańsk lodowisko cennik opinie atrakcje dla dzieci w Gdańsku

Jak było w poprzednich latach?

Gdańskie Lodowisko mieszczące się na Placu Zebrań Ludowych co roku cieszy się ogromną popularnością. O sukcesie tego miejsca niech świadczy fakt, że co roku z lodowiska korzysta niemal 100 000 osób. Chętnie odwiedzają je zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. Już od kilkunastu lat widok ogromnego białego balonu wywołuje uśmiech na twarzach tysięcy ludzi, którzy z przyjemnością oddadzą się lodowemu szaleństwu.

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Bez względu na to czy potrafimy jeździć na łyżwach czy dopiero będziemy stawiać w nich pierwsze kroki – rodzinne wyjście na lodowisko będzie świetnym pomysłem. Zarówno dzieci, jak i dorośli spędzą aktywnie czas, a kto wie… może jakiś maluch, który właśnie pierwszy raz przyszedł na lodowisko jest przyszłym mistrzem w łyżwiarstwie figurowym?

Gdańsk lodowisko plac zebrań ludowych godziny otwarcia

Gdańskie lodowisko 2023 – cennik

Na lodowisko miejskie w Gdańsku możemy udać się z własnymi łyżkami, lub (jeśli ich nie mamy) wypożyczyć je na miejscu w cenie 15 zł. Z ostrzeniem łyżew również nie będzie żadnego problemu (koszt 15 zł). Z kolei  wypożyczenie kasku są już całkowicie bezpłatne. Wszyscy amatorzy zabawy na ślizgawce z pewnością ucieszą się, że ceny pozostały bez zmian w stosunku do poprzedniego sezonu.

  • BILET WSTĘPU 20 PLN
  • OSTRZENIE/WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW 15 PLN
  • BILET RODZINNY 60 PLN

Bilet rodzinny przysługuje dwóm osobom dorosłym i dwójce dzieci do 14. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Parking przy obiekcie jest nieodpłatny. Bilety kupicie w kasach lub online. Honorowane są karty Multisport i FitProfit. Co ciekawy, osoby posiadające Kartę Mieszkańca mogą skorzystać z bezpłatnego wejścia na lodowisko raz w roku, od wtorku do piątku (wypożyczenie łyżew zgodnie z cennikiem).

Lodowisko Gdańsku – godziny otwarcia 2024 – informacje praktyczne

 Istnieje możliwość płatności kartą. Lodowisko nie posiada pingwinków. Na terenie lodowiska nie funkcjonuje szatnia. Dzieciom do piątego roku życia (włącznie) przysługuje darmowy wstęp. Łyżwy w wypożyczalni są dostępne w rozmiarach 25-49. Na wszystkich ślizgawkach (z wyjątkiem godziny 20:30) na tafli jest wydzielone miejsce (tzw. „ośla łączka”) dla osób słabiej jeżdżących. Wszystkie opłaty (łącznie z wypożyczeniem i ostrzeniem łyżew) uiszczamy w kasie lodowiska, która znajduje się na zewnątrz obiektu.

Godziny otwarcia – Harmonogram wejść na lodowisko:

  • Wtorek – piątek        14:30  16:00  17:30  19:00  20:30
  • sobota – niedziela    11:30  13:00  14:30  16:00  17:30  19:00  20:30

 

Czytaj również:
Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk

 

Więcej informacji:

Lodowisko Miejskie w Gdańsku

Plac Zebrań Ludowych, 80-001 Gdańsk

telefon: 58 341-69-64

5 comments

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *