Lodowisko Gdańsk 2019 OTWARCIE

Wszystkich fanów lodowego szaleństwa i jazdy na łyżwach z Trójmiasta i okolic całą pewnością ucieszy fakt, że już 16 listopada nastąpi wielkie otwarcie Gdańskiego Lodowiska!

otwarcie Gdańsk lodowisko cennik opinie atrakcje dla dzieci w Gdańsku

Gdańskie Lodowisko mieszczące się na Placu Zebrań Ludowych co roku cieszy się ogromną popularnością. Chętnie odwiedzają je zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. Już od dziesięciu lat widok ogromnego białego balonu wywołuje uśmiech na twarzach tysięcy ludzi, którzy z przyjemnością oddadzą się lodowemu szaleństwu.

Sprawdź również:
Gdańsk z dzieckiem

 

Bez względu na to czy potrafimy jeździć na łyżwach czy dopiero będziemy stawiać w nich pierwsze kroki – rodzinne wyjście na lodowisko będzie świetnym pomysłem. Zarówno dzieci, jak i dorośli spędzą aktywnie czas, a kto wie… może jakiś maluch, który właśnie pierwszy raz przyszedł na lodowisko jest przyszłym mistrzem w łyżwiarstwie figurowym?

Gdańsk lodowisko plac zebrań ludowych godziny otwarcia

Gdańskie lodowisko – atrakcje dla dzieci

Jak co roku na Gdańskim Lodowisku będziemy mieli możliwość obejrzenia różnego rodzaju pokazów czy uczestniczenia w tematycznych wydarzeniach, jak Mikołajki czy Walentynki. Spotkanie Świętego Mikołaja na lodowisku z pewnością zachwyci maluchy.

Na lodowisko miejskie w Gdańsku możemy udać się z własnymi łyżkami, lub (jeśli ich nie mamy) wypożyczyć je na miejscu w cenie 9 zł. Z ostrzeniem łyżew również nie będzie żadnego problemu. Z kolei szatnia i wypożyczenie kasku są już całkowicie bezpłatne.

Lodowisko Gdańsku – godziny otwarcia i cennik 2018/2019

Na lodowisku obowiązuje nas cennik i tradycyjnie już rozliczane jest to godzinowo. W tym roku bilet normalny na lodowisko kosztuje  12 zł, ulgowy 8 zł, a bilet dla osoby niepełnosprawnej 6 zł. Mamy również możliwość wykupienia karnetu na większą ilość wejść na lodowisko czy wypożyczenie łyżew, oraz zakupu biletu rodzinnego.

Sprawdź również:
Bezpłatne Lodowisko Gdańsk Morena 2019

Szczegółowy cennik, oraz harmonogram wejść na lodowisko znajduje się na poniższej grafice:

Lodowisko Miejskie w Gdańsku

Plac Zebrań Ludowych, 80-001 Gdańsk

telefon: 58 341-69-64

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *