Lodowisko Gdańsk 2020 OTWARCIE

Wszystkich fanów lodowego szaleństwa i jazdy na łyżwach z Trójmiasta i okolic całą pewnością ucieszy fakt, że już 14 listopada po raz kolejny otwarto Gdańskie Lodowisko przy Placu Zebrań Ludowych!

otwarcie Gdańsk lodowisko cennik opinie atrakcje dla dzieci w Gdańsku

Gdańskie Lodowisko mieszczące się na Placu Zebrań Ludowych co roku cieszy się ogromną popularnością. Chętnie odwiedzają je zarówno młodzież, rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. Już od dziesięciu lat widok ogromnego białego balonu wywołuje uśmiech na twarzach tysięcy ludzi, którzy z przyjemnością oddadzą się lodowemu szaleństwu.

Sprawdź również:

Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Bez względu na to czy potrafimy jeździć na łyżwach czy dopiero będziemy stawiać w nich pierwsze kroki – rodzinne wyjście na lodowisko będzie świetnym pomysłem. Zarówno dzieci, jak i dorośli spędzą aktywnie czas, a kto wie… może jakiś maluch, który właśnie pierwszy raz przyszedł na lodowisko jest przyszłym mistrzem w łyżwiarstwie figurowym?

Gdańsk lodowisko plac zebrań ludowych godziny otwarcia

Gdańskie lodowisko – atrakcje dla dzieci

Jak co roku na Gdańskim Lodowisku będziemy mieli możliwość obejrzenia różnego rodzaju pokazów czy uczestniczenia w tematycznych wydarzeniach, jak Mikołajki czy Walentynki. Spotkanie Świętego Mikołaja na lodowisku z pewnością zachwyci maluchy.

Na lodowisko miejskie w Gdańsku możemy udać się z własnymi łyżkami, lub (jeśli ich nie mamy) wypożyczyć je na miejscu w cenie 9 zł. Z ostrzeniem łyżew również nie będzie żadnego problemu. Z kolei szatnia i wypożyczenie kasku są już całkowicie bezpłatne.

Lodowisko Gdańsku – godziny otwarcia i cennik 2019/2020

Na lodowisku obowiązuje nas cennik i tradycyjnie już rozliczane jest to godzinowo. W tym roku bilet normalny na lodowisko kosztuje  13 zł, ulgowy 9 zł (czyli złotówkę więcej niż w ubiegłym roku), a bilet dla osoby niepełnosprawnej 7 zł. Mamy również możliwość wykupienia karnetu na większą ilość wejść na lodowisko czy wypożyczenie łyżew, oraz zakupu biletu rodzinnego.

Szczegółowy cennik, oraz harmonogram wejść na lodowisko znajduje się na poniższej grafice:

ceny lodowisko Gdańsk 2019 2020 godziny otwarcia

 

Lodowisko Miejskie w Gdańsku

Plac Zebrań Ludowych, 80-001 Gdańsk

telefon: 58 341-69-64

5 comments

Leave Comment
 1. Kasia

  cena 45zł za szkółkę od dziecka w sobotę za 1h to dużo za dużo! a w grupie 25 dzieci-zarobek lepszy niż w Szwajcarii czy Danii-nawet po odjęciu wszystkich kosztów

 2. Arkadiusz

  to jest jedyna strona. która po wpisaniu w google pokazuje info o lodowisku w Gdańsku.

  Dodam ,że gdańsk za swoją internetową stronę dał nie małą sumę, a wygląda ona i działa jak G….

 3. Marian

  Do Kasi. Taniej i przyjemniej dla dziecka by było jakbyś razem z nim pojeździła. Proszę nie narzekać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *