Park Bosmana – Łeba

Mieszczący się w Łebie Park Bosmana to niezwykły port edukacyjny, w którym dzieci połączą świetną zabawę z odkrywaniem historii regionu i losów najpopularniejszych statków świata. Czy warto się tam wybrać?

bosman park łeba rodzinne atrakcje pomorskie opinie

Park Bosmana – atrakcje

Pokład Główny

Już przy wejściu do Parku Bosmana czeka na nas wspaniała, multimedialna wystawa z modelami statków. To aż dziewięćset metrów kwadratowych powierzchni, która została podzielona na wystawy tematyczne: Wraki Bałtyku, Sławne Statki, Polskie statki i okręty, oraz ciekawostki na temat Łeby i okolic, połączone z historiami lokalnych rybaków. To świetna okazja, aby na własne oczy zobaczyć modele statków i dowiedzieć się czegoś więcej o ich historii.

Sterownia

Sterownia – choć brzmi poważnie, to tak naprawdę wspaniała atrakcja dla dzieci. Znajdziemy tutaj specjalnie przygotowany tor z wyspami, na którym pływają zdalnie sterowane statki. Oczywiście każdym z nich mogą bawić się zarówno dzieci, jak i dorośli. Czy uda nam się ominąć przeszkody i doprowadzić statek bezpiecznie do portu?

łeba gdzie z dzieckiem atrakcje dla dzieci opinie park bosmana ceny

Przystań Malucha

W tym miejscu dzieci na pewno nie będą się nudzić! Kreatywne warsztaty „zrób to sam” i twórcze zabawy w klimacie marynistycznym z pewnością przypadną do gustu małym kapitanom! Każdy maluch opuści to miejsce z wykonaną przez siebie pamiątką plastyczną.

Wesoły Port

Na terenie Parku Bosman znajduje się wspaniała atrakcja dla dzieci – wszystkie przecież kochają zabawy na świeżym powietrzu. Na najmłodszych czekają łódki, którymi mogą pływać w basenie i świetna zjeżdżalnia na pontonach! Dodatkowo mogą zagrać w olbrzymią grę w statki, spróbować swoich sił w wspinaczce po sieciach i odwiedzić Wydmę z morskim piaskiem!

aktywnie z dzieckiem łeba park bosmana pomorskie atrakcji dla dzieci opinie

Podczas, kiedy dzieci będą się świetnie bawić – rodzice mogą udać się do Cafe Mesa, gdzie wśród dźwięków muzyki szanty mogą napisać się orzeźwiających napojów czy przepysznej kawy. Dodatkowo, na terenie Parku Bosmana znajduje się sklep pokładowy, gdzie możemy kupić pamiątkowe modele statków i inne drobiazgi.

Sprawdź:
Łeba z dzieckiem – najlepsze atrakcje

Park Bosmana – cennik i godziny otwarcia

Park Bosmana czynny jest w wakacje w godzinach: 10:00 – 20:00.

Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 25 zł
Bilet rodzinny 2+1: 80 zł
Bilet grupowy: 20 zł
Dzieci do lat 3: wstęp bezpłatny

atrakcje dla dzieci pomorskie czas z dzieckiem łeba park bosmana opinie

bosman park łeba rodzinne atrakcje pomorskie opinie ceny

Park Bosmana – lokalizacja