Morena zaprasza na bezpłatne lodowisko!

lodowisko Gdańsk Morena bezpłatne atrakcje dla dzieci ferie godziny

Zastanawiasz się, jak spędzić wolny czas? Wybierz się na darmowe lodowisko do Galerii Morena. Atrakcja dostępna będzie od 14 stycznia do 24 lutego na tarasie zewnętrznym gdańskiego obiektu.

Poszukujecie ciekawych atrakcji dla dzieci? A może sami chcielibyście spróbować sił na łyżwach? Już od 14 stycznia amatorzy jazdy na łyżwach będą mieć do dyspozycji darmową ślizgawkę! Tą wyjątkową atrakcję dla swoich klientów przygotował Carrefour Polska, właściciel i zarządca gdańskiej Galerii Morena.  Z atrakcji będzie można korzystać aż do  24 lutego.

lodowisko morena bezpłatnie godziny otwarcia

Syntetyczne lodowisko o powierzchni 140 mkw. powstanie na tarasie zewnętrznym obiektu, na pierwszym piętrze i będzie czynne przez cały tydzień w godzinach 10.00 – 20.00. Goście Galerii Morena mogą również skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu, darmowych pingwinków dla dzieci, a w każdy weekend z lekcji z instruktorem.

Godziny otwarcia lodowiska

  • codziennie 10.00-20.00

Sprawdź szczegóły >>tutaj<<

Zapraszamy do wspólnej zabawy przy gorących rytmach na disco lodowisku w Galerii Morena przy ulicy Schuberta 102A w Gdańsku. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny!

Po łyżwach zapraszamy na: Salę Zabaw KinderPlaneta Morena