Klockowisko Kołobrzeg

Czasami jest tak, że zechcemy odwiedzić jedną z nadmorskich miejscowości, z myślą że spędzimy czas w ciekawy sposób… aż tu zaskakuje nas deszcz i niepogoda. Pozostaje więc zadać sobie pytanie: co robić w Kołobrzegu, kiedy pogoda za oknem nie zachęca do spacerów czy zabawy na placu zabaw, a nasze dziecko ma w sobie tak ogromne pokłady energii, że koniecznie musi dać jej upust? Czy jest jakieś miejsce na mapie miasta, które przypadnie do gustu wszystkim dzieciom, bez względu na wiek, płeć i chęć do zabawy? Otóż jak się okazuje: jest! Czy znacie Klockowisko? Jeżeli (jeszcze) nie, to dziś musi się to zmienić! Sprawdźcie, co czeka na was w tej niesamowitej atrakcji dla dzieci!

kołobrzeg klockowisko opinie sala zabaw dla dzieci

Klockowisko – kreatywna sala zabaw

Nie jest to wielką tajemnicą, że dzieci po prostu uwielbiają się bawić. Wymyślanie nowych rzeczy i zabaw, poznawanie świata na swój sposób, tworzenie „czegoś” z niczego i puszczanie swoich wodzy wyobraźni i nieskrytej fantazji – na tym właśnie polega magia dzieciństwa. To właśnie na tym etapie życia u człowieka kształtują się podstawy charakteru i zazwyczaj to dzieciństwo ma również wpływ na to, jakimi ludźmi będą nasze dzieci w przyszłości. I właśnie dlatego warto zabierać je do miejsc, w którym mogą po prostu być… dziećmi! Czas na wizytę w Klockowisku.

Koniecznie sprawdź również:
Kołobrzeg – atrakcje dla dzieci

Niewątpliwie jednym z takich miejsc jest Klockowisko w Kołobrzegu. Znajdziemy tutaj tysiące różnorodnych klocków, z których nasze pociechy będą mogły zbudować wszystko to, co tylko sobie wymarzą! Mogą eksperymentować, popełniać błędy i jednocześnie uczyć się czegoś nowego poprzez świetną zabawę.

Cały obiekt podzielony został na pięć różnych stref: „Małe paluszki”, „Na ręce cztery”, „Majster w akcji„, „Demolka” i „Hocki klocki„. Każda z nich oferuje całkowicie inne wrażenia i zróżnicowane zabawy! Znajdziemy tutaj również czyste toalety (z przewijakiem dla niemowląt) i miejsce, w którym wypijemy pyszną kawę.

Klockowisko w Kołobrzegu to świetna atrakcja nie tylko dla dzieci, ale i całych rodzin – a jednocześnie zupełnie inny wymiar popularnych sal zabaw. Możemy zbudować z maluchami dosłownie wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy – domek dla lalek, tor wyścigowy, najwyższą wieżę świata… a to oczywiście nie wszystko.

A Ty drogi Rodzicu, co zbudujesz ze swoim dzieckiem?

kołobrzeg gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje klockowisko opinie

Cennik Klockowisko Kołobrzeg:

  • Wejście dla jednej osoby do Klockowiska kosztuje 15 zł za godzinę, niezależnie od dnia tygodnia.
  • Istnieje również możliwość wykupienia karnetu na 10 godzin po cenie 130 złotych.

Godziny otwarcia Klockowisko Kołobrzeg:

  • PoniedziałekSobota: 10:00 – 21:00
  • Niedziela: 10:00 – 19:00

klockowisko kołobrzeg rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Dojazd do Klockowisko Kołobrzeg:

Klockowisko znajduje się na ulicy ul. VI Dywizji Piechoty 27 w Kołobrzegu. Dokładną mapę dojazdu do tej atrakcji dla dzieci znajdziecie poniżej.