Klockowisko Kołobrzeg

Co robić w Kołobrzegu, kiedy pogoda za oknem nie zachęca do spacerów czy zabawy na placu zabaw, a nasze dziecko ma w sobie tak ogromne pokłady energii, że koniecznie musi dać jej upust? Czy jest jakieś miejsce na mapie miasta, które przypadnie do gustu wszystkim dzieciom, bez względu na wiek i płeć? Jest! Znacie Klockowisko?

kołobrzeg klockowisko opinie sala zabaw dla dzieci

Klockowisko – kreatywna sala zabaw

Nie jest tajemnicą, że dzieci po prostu uwielbiają się bawić. Wymyślanie nowe rzeczy, poznawanie świata, tworzenie czegoś z niczego i puszczanie wodzy wyobraźni – na tym właśnie polega dzieciństwo. To właśnie na tym etapie życia u człowieka kształtują się podstawy charakteru i zazwyczaj to dzieciństwo ma również wpływ na to, jakimi ludźmi będą nasze dzieci w przyszłości. I właśnie dlatego warto zabierać je do miejsc, w którym mogą po prostu być… dziećmi!

Koniecznie sprawdź również:
Kołobrzeg – atrakcje dla dzieci

Niewątpliwie jednym z takich miejsc jest Klockowisko w Kołobrzegu. Znajdziemy tutaj tysiące różnorodnych klocków, z których nasze pociechy będą mogły zbudować wszystko to, co tylko sobie wymarzą! Mogą eksperymentować, popełniać błędy i jednocześnie uczyć się czegoś nowego poprzez świetną zabawę.

Cały obiekt podzielony został na pięć różnych stref: „Małe paluszki”, „Na ręce cztery”, „Majster w akcji”, „Demolka” i „Hocki klocki”. Znajdziemy tutaj również czyste toalety (z przewijakiem dla niemowląt) i miejsce, w którym wypijemy pyszną kawę.

Klockowisko w Kołobrzegu to świetna atrakcja nie tylko dla dzieci, ale i całych rodzin – a jednocześnie zupełnie inny wymiar popularnych sal zabaw. Możemy zbudować z maluchami dosłownie wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy – domek dla lalek, tor wyścigowy, najwyższą wieżę świata…

A Ty, co zbudujesz ze swoim dzieckiem?

kołobrzeg gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje klockowisko opinie

Cennik:

Od poniedziałku do piątku: 15 zł za godzinę
Soboty i niedziele: 20 zł za godzinę
Karnet: 130 zł (za 10 godzin)

Godziny otwarcia w ciągu roku:
Od poniedziałku do piątku: 15:00 – 21:00
Soboty: 10:00 – 21:00
Niedziele: 10:00 – 19:00

Godziny otwarcia w sezonie wakacyjnym:
Od poniedziałku do soboty: 10:00 – 21:00
Niedziele: 10:00 – 19:00

klockowisko kołobrzeg rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *