Klockoland Kraków

W Krakowie znajdziemy wiele miejsc, które warto zobaczyć podczas wizyty w tym mieście. Różnego rodzaju zabytki czy wystawy moglibyśmy wymieniać godzinami. W Krakowie są jednak także miejsce skierowane szczególnie do rodzin z dziećmi, a jednym z nich jest Klockoland. Byliście już w tej sali zabaw?

rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw kraków klockoland ceny opinie

Klockoland – atrakcje dla dzieci

Centrum Nauki i Zabawy Klockoland w Krakowie to idealne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem. To wyjątkowa sala zabaw, w której pierwsze skrzypce grają uwielbiane przez wszystkie dzieci klocki Lego! Całość została podzielona na trzy strefy: interaktywną, kreatywnej zabawy i warsztatową. Tutaj żaden maluch nie będzie się nudzić, a przy okazji również dorośli mogą spróbować swoich sił z klockami.

Strefa interaktywnej zabawy to aż kilkadziesiąt pojazdów robotów zbudowanych z Lego, którymi możemy sterować. Zwiedzanie miasta Lego City czy wyprawa w świat Gwiezdnych Wojen? A może Twoje dziecko woli zostać maszynistą na Dzikim Zachodzie? Ta strefa z pewnością przypadnie do gustu całym rodzinom.

Sprawdź też inne:
–> Atrakcje dla dzieci w Krakowie <–

strefie kreatywnej zabawy dzieciaki mogą puścić wodze fantazji i zbudować wszystko to, co przyjdzie im do głowy. Nie od dziś wiadomo, że budowanie klockami to nie tylko świetna zabawa, ale i wspomaganie manualnych zdolności dziecka czy pobudzanie jego wyobraźni. Wśród klocków znajdziemy zarówno te tradycyjne Lego Classic, jak i Duplo czy Technic.

Jeden bilet wstępu upoważnia nas do zabawy we wszystkich strefach na terenie Klockolandu, a czas jaki możemy tam spędzić jest nielimitowany! Możemy również zostawić nasze dziecko pod opieką animatorów, którzy zadbają o kreatywną zabawę i bezpieczeństwo naszych dzieci, podczas gdy my możemy udać się na zakupy czy pozałatwiać prywatne sprawy. W Klockolandzie odbywają się również warsztaty z robotyki dla dzieci czy specjalnie organizowane, dziecięce urodziny.

sala zabaw Klockoland atrakcje dla dzieci ceny opinie

Klockoland Kraków – cennik

Bilet normalny dla dziecka lub dorosłego: 24 zł
Bilet rodzinny: 21 zł od osoby
Animacje (2 godziny): 38 zł
Dzieci do lat 4: wstęp bezpłatny
Bilet grupowy (do 45 osób): 25 zł od osoby
Bilet grupowy (powyżej 45 osób): 22 zł od osoby

Godziny otwarcia

Goście indywidualni: codziennie od 10:00 do 20:00.
Grupy zorganizowane: codziennie od 8:00 do 20:00.

Kraków rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw lego opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *