Klockoland Kraków

W Krakowie znajdziemy wiele miejsc, które warto zobaczyć podczas wizyty w tym mieście. Różnego rodzaju zabytki czy wystawy moglibyśmy wymieniać godzinami. To jednak nie wszystko, czego potrzebują rodzice z dziećmi! W Krakowie są jednak także miejsca skierowane szczególnie do rodzin z dziećmi i nie będące zabytkami czy innymi śladami minionej historii, a jednym z nich jest Klockoland. To naprawdę niezwykłe i pełne ciekawych opcji na zabawę miejsce. Byliście już w tej sali zabaw? Jeżeli nie, to zapraszamy was do lektury tego artykułu, gdyż przybliżymy wam wszystkie niezbędne informacje o tej atrakcji!

rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw kraków klockoland ceny opinie

Klockoland – atrakcje dla dzieci

Centrum Nauki i Zabawy Klockoland w Krakowie to wręcz idealne miejsce do spędzenia czasu z dzieckiem. To wyjątkowa sala zabaw, w której pierwsze skrzypce grają uwielbiane przez wszystkie dzieci klocki Lego! Całość została podzielona na trzy, odmienne od siebie strefy: interaktywną, kreatywnej zabawy i warsztatową. Zaufajcie nam – nie ma opcji, że żaden maluch będzie się tutaj nudzić, Przy okazji również dorośli mogą spróbować swoich sił w zabawie z klockami – wspólna zabawa to najlepsza zabawa! Co jednak czeka na nas w każdej strefie?

Strefa interaktywnej zabawy to aż kilkadziesiąt pojazdów robotów zbudowanych z klocków Lego, którymi możemy… sterować. Zwiedzanie miasta Lego City czy wyprawa w świat Gwiezdnych Wojen? Wszystko jest tu możliwe! A może Twoje dziecko woli zostać maszynistą na Dzikim Zachodzie? Ta strefa z pewnością przypadnie do gustu całym rodzinom, a dokłądność wykonania każdego z elementów sprawi, że

strefie kreatywnej zabawy dzieciaki mogą puścić wodze fantazji i zbudować wszystko to, co przyjdzie im do głowy. Nie od dziś wiadomo, że budowanie wszystkiego z pomocą klocków to nie tylko świetna zabawa, ale i wspomaganie manualnych zdolności dziecka czy pobudzanie jego wyobraźni. Wśród klocków dostępnych w tej strefie znajdziemy zarówno te tradycyjne Lego Classic, jak i Duplo czy TechnicDostępna tu różnorodność zachwyci na pewno każdego!

Jeden bilet wstępu upoważnia nas do zabawy we wszystkich strefach na terenie Klockolandu, a czas jaki możemy tam spędzić jest nielimitowany!  Ważną informacją dla rodziców będzie także to, że możemy tu również zostawić nasze dziecko pod opieką doświadczonym animatorów, którzy zadbają o kreatywną zabawę i bezpieczeństwo naszych dzieci, podczas gdy my możemy udać się na zakupy czy pozałatwiać prywatne sprawy. Dla wyjątkowo zainteresowanych dzieci, ważną informacją będzie to, że w Klockolandzie odbywają się również warsztaty z robotyki dla dzieci czy specjalnie organizowane, dziecięce urodziny. Tutaj naprawdę warto wracać conajmniej kilka razy!

sala zabaw Klockoland atrakcje dla dzieci ceny opinie

Klockoland Kraków – cennik

  • Bilet normalny dla dziecka lub dorosłego: 27 zł
  • Bilet rodzinny: 24 zł od osoby
  • Animacje (2 godziny): 38 zł
  • Dzieci do lat 4: wstęp bezpłatny
  • Bilet grupowy (do 45 osób): 25 zł od osoby
  • Bilet grupowy (powyżej 45 osób): 22 zł od osoby

Godziny otwarcia Klockoland Kraków

Z przykrością informujemy, że aktualnie Klockoland jest nieczynny do odwołania. Będziemy was jednak informować o ewentualnych zmianach i ponownym otwarciu tej atrakcji!

Kraków rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw lego opinie

Lokalizacja Klockoland Kraków:

Klockoland znajduje się w Krakowie na ul. Mikołajskiej 13 na Rynku Głównym. Wejście do atrakcji znajduje się o 200 metrów od kościoła Mariackiego. Dokładną mapkę lokalizacji znajdziecie poniżej.

Sprawdź też inne:
–> Atrakcje dla dzieci w Krakowie <–