KinderPlaneta Suwałki

Wszystkie dzieci uwielbiają dobrą zabawę, a wizyta w dobrze wyposażonej sali zabaw często jest spełnieniem ich marzeń. Mogą tam bawić się do utraty tchu, podczas gdy my – rodzice, możemy spokojnie napić się kawy, wykonać ważny telefon czy pójść na zakupy. Taką właśnie możliwość oferuje nam sala zabaw KinderPlaneta w Galerii Plaza w Suwałkach. Koniecznie sprawdźcie nasz artykuł traktujący o tym miejscu!

Suwałki gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

KinderPlaneta Galeria Plaza

Kinderplaneta jest siecią nowoczesnych sal zabaw dla dzieci, której obiekty możemy znaleźć właściwie na terenie całego naszego kraju w różnych galeriach i centrach handlowych. To właśnie dzięki ich istnieniu nasze dzieci mogą oddać się wspaniałej zabawie po niekoniecznie dla nich ciekawych zakupach spożywczych czy odzieżowych. Sale zabaw Kinderplaneta są świetnie wyposażone, a przede wszystkim bezpieczne , w efekcie czego każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie i wesoło spędzi czas. Czego możemy spodziewać się w sali zabaw Kinderplaneta w Galerii Plaza w Suwałkach?

Zobacz również:
–> Suwałki Plaza – CH przyjazne dzieciom <–

atrakcje Suwałki Plaza

W sali zabaw Kinderplaneta znajdziemy sporo atrakcji zarówno dla małych, jak i nieco starszych dzieci. Czeka na nie tutaj przede wszystkim małpi gaj, czyli ogromna konstrukcja z różnorodnymi przeszkodami. Na niej dzieci na pewno nie będą się nudziły – mogą wpaść do paszczy hipopotama, przejść wiszącym tunelem, pokonywać przeszkody i ścigać się na zjeżdżalni. Jeśli Twoje dziecko lubi podskoki i ćwiczenia gimnastyczne – z pewnością przypadnie mu do gustu duża trampolina, w której może robić fikołki aż do utraty tchu. W sali zabaw znajdziemy też chiński domek, z którego do basenu z piłeczkami poprowadzi nas zjeżdżalnia oraz stoły do uwielbianego przez dzieci cymbergaja.

Na mniejsze dzieci czeka przygotowany specjalnie dla nich kącik malucha, gdzie również znajdziemy sporo atrakcji. Karuzela, piankowe puzzle, ogromne klocki i dwa baseny z kulkami – to tylko niektóre z nich!

Suwałki sala zabaw dla dzieci Kinderplaneta atrakcje opinie

Podczas, gdy dzieci będą się świetnie bawić możemy udać się do baru i napić się aromatycznej kawy czy zjeść coś słodkiego. Znajdziemy tam również masujący fotel, który pomoże nam zrelaksować się po męczącym dniu.

KinderPlaneta Suwałki – cennik

Od poniedziałku do czwartku:

 • Pół godziny zabawy – 11 zł
 • Godzina zabawy – 18 zł
 • Dwie godziny zabawy – 26 zł
 • Bilet całodniowy – 33 zł

Piątki, soboty i niedziele:

 • Pół godziny zabawy – 11 zł
 • Godzina zabawy – 20 zł
 • Dwie godziny zabawy – 28 zł
 • Bilet całodniowy – 38 zł

Dopłata za każdą rozpoczętą 1 minutę – 40 gr

KinderPlaneta Suwałki – godziny otwarcia

Sala zabaw KinderPlaneta w Galerii Plaza czynna jest w następujących godzinach

 • poniedziałekniedziela: 9:00 – 21:00
 • niedziela handlowa: 9:00 – 20:00
 • niedziela niehandlowa: Zamknięte

Suwałki co robić z dzieckiem rodzinne atrakcje sala zabaw opinie

KinderPlaneta Suwałki – lokalizacja

KinderPlaneta znajduje się na terenie Suwałki Plaza w Suwałkach. Dokładną lokalizację tego miejsca znajdziecie poniżej.