Park Ogrodzieniec Podzamcze

Park Ogrodzieniec to 5 niesamowitych atrakcji, które dedykowane są nie tylko rodzinom ale wszystkim sympatykom dobrej zabawy! Park Miniatur, Park Rozrywki, Park Doświadczeń Fizycznych,Dom Legend i Strachów oraz Tor Saneczkowy czekają! 

Zdobądź rodzinną wejściówkę - sprawdź niżej!

Kompleks parków tematycznych powstał niedaleko ruin słynnego Zamku Ogrodzieniec i dlatego duża część jego atrakcji nawiązuje do tej średniowiecznej warowni i jej czasów. W każdym z parków znajdziemy rozwijające rozrywki, które dostarczają maluchom dużo radości, ale mogą też zainteresować je historią czy naukami ścisłymi. To świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla ich rodziców.

atrakcje dla dzieci Podzamcze

Atrakcje Park Ogrodzieniec

Każda z 5 różnych krain tematycznych proponuje innego rodzaju atrakcje:

Park Miniatur – cały Szlak Orlich Gniazd odtworzony w skali 1:25. Zobaczymy tu wszystkie najpiękniejsze zamki Jury Krakowsko-Częstochowskiej w jednym miejscu. Jest Zamek na Pieskowej Skale, Zamek Bobolice, a nawet słynny Wawel. Ciekawostką jest fakt, że możemy porównać miniaturę Zamku Ogrodzieniec z oryginałem, który znajduje się tuż obok parku. Są tu także naturalnej wielkości repliki średniowiecznych machin oblężniczych, jak katapulta, balista czy trebusz.

Dom Legend i Strachów – świat legend i baśni związanych z Jurą Krakowsko-Częstochowską. Można tu spotkać m.in. białą damę czy wielkiego czarnego psa – postaci na co dzień straszące w okolicznych zamkach.Dom strachów podzamcze ogrodzieniec

Park Doświadczeń Fizycznych – 35 urządzeń prezentujących podstawowe prawa fizyki. Dzięki nim nauka stanie się wspaniałą przygodą. Można poczuć się jak pilot w Symulatorze Lotów, zagrać na ogromnych Dzwonach Rurowych i Kamiennych Cymbałach, a także zobaczyć niezwykłą paletę barw w Kalejdoskopie Gigancie.

park doświadczeń ogrodzieniec dla dzieci atrakcje  

Park Rozrywki – mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Są tu karuzele, huśtawki i zjeżdżalnie, Duży Zamek Rycerski i zamki dmuchane. Całość utrzymana w stylu średniowiecznym, dzięki czemu maluchy poczują się jak rycerze i księżniczki.

park rozrywki ogrodzieniec podzamcze opinie atrakcje

Tor Saneczkowy River Splash – długie, szybkie i bezpieczne zjazdy z całą masą zakrętów i serpentyn. Na pewno przypadną do gustu maluchom, ale i ich rodzice powinni dać się porwać emocjom i poczuć trochę adrenaliny.

park rozrywki Podzamcze

Ceny biletów Park Ogrodzieniec Podzamcze

park ogrodzieniec ceny biletów 2019 opinie Mamy dla Was 6 rodzinnych wejściówek o wartości 149 zł każda! Chcesz wziąć udział w zabawie?
  • będzie nam miło, gdy udostępnicie post konkursowy
  • wykonaj zadanie konkursowe: w komentarzu pod postem konkursowym na FB napisz krótko, która z 5 atrakcji Parku Ogrodzieniec jest idealna właśnie dla Twojej rodziny
  • 6 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy rodzinnymi wejściówkami - będziecie mogli skorzystać z wszystkich 5 atrakcji! Na Wasze odpowiedzi czekamy do 09.07.2019 r. - wyniki najpóźniej 11.07.2019 r. pod postem konkursowym.
Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, organizowany przez Facebook. park rozrywki Ogrodzieniec

2 comments

Leave Comment
  1. Gabii

    Takie miejsce, gdzie całe rodziny mogą się rzeczywiście świetnie bawić, na pewno będziecie zadowoleni jak się tutja wybierzecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *