Park Ogrodzieniec Podzamcze

Park Ogrodzieniec to 5 niesamowitych atrakcji, które dedykowane są nie tylko rodzinom ale wszystkim sympatykom dobrej zabawy! Park Miniatur, Park Rozrywki, Park Doświadczeń Fizycznych,Dom Legend i Strachów oraz Tor Saneczkowy czekają! 

Zdobądź rodzinną wejściówkę - sprawdź niżej!

Kompleks parków tematycznych powstał niedaleko ruin słynnego Zamku Ogrodzieniec i dlatego duża część jego atrakcji nawiązuje do tej średniowiecznej warowni i jej czasów. W każdym z parków znajdziemy rozwijające rozrywki, które dostarczają maluchom dużo radości, ale mogą też zainteresować je historią czy naukami ścisłymi. To świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla ich rodziców.

atrakcje dla dzieci Podzamcze

Atrakcje Park Ogrodzieniec

Każda z 5 różnych krain tematycznych proponuje innego rodzaju atrakcje:

Park Miniatur – cały Szlak Orlich Gniazd odtworzony w skali 1:25. Zobaczymy tu wszystkie najpiękniejsze zamki Jury Krakowsko-Częstochowskiej w jednym miejscu. Jest Zamek na Pieskowej Skale, Zamek Bobolice, a nawet słynny Wawel. Ciekawostką jest fakt, że możemy porównać miniaturę Zamku Ogrodzieniec z oryginałem, który znajduje się tuż obok parku. Są tu także naturalnej wielkości repliki średniowiecznych machin oblężniczych, jak katapulta, balista czy trebusz.

Dom Legend i Strachów – świat legend i baśni związanych z Jurą Krakowsko-Częstochowską. Można tu spotkać m.in. białą damę czy wielkiego czarnego psa – postaci na co dzień straszące w okolicznych zamkach.Dom strachów podzamcze ogrodzieniec

Park Doświadczeń Fizycznych – 35 urządzeń prezentujących podstawowe prawa fizyki. Dzięki nim nauka stanie się wspaniałą przygodą. Można poczuć się jak pilot w Symulatorze Lotów, zagrać na ogromnych Dzwonach Rurowych i Kamiennych Cymbałach, a także zobaczyć niezwykłą paletę barw w Kalejdoskopie Gigancie.

park doświadczeń ogrodzieniec dla dzieci atrakcje  

Park Rozrywki – mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Są tu karuzele, huśtawki i zjeżdżalnie, Duży Zamek Rycerski i zamki dmuchane. Całość utrzymana w stylu średniowiecznym, dzięki czemu maluchy poczują się jak rycerze i księżniczki.

park rozrywki ogrodzieniec podzamcze opinie atrakcje

Tor Saneczkowy River Splash – długie, szybkie i bezpieczne zjazdy z całą masą zakrętów i serpentyn. Na pewno przypadną do gustu maluchom, ale i ich rodzice powinni dać się porwać emocjom i poczuć trochę adrenaliny.

park rozrywki Podzamcze

Ceny biletów Park Ogrodzieniec Podzamcze

park ogrodzieniec ceny biletów 2019 opinie Mamy dla Was 6 rodzinnych wejściówek o wartości 149 zł każda! Chcesz wziąć udział w zabawie?
  • będzie nam miło, gdy udostępnicie post konkursowy
  • wykonaj zadanie konkursowe: w komentarzu pod postem konkursowym na FB napisz krótko, która z 5 atrakcji Parku Ogrodzieniec jest idealna właśnie dla Twojej rodziny
  • 6 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy rodzinnymi wejściówkami - będziecie mogli skorzystać z wszystkich 5 atrakcji! Na Wasze odpowiedzi czekamy do 09.07.2019 r. - wyniki najpóźniej 11.07.2019 r. pod postem konkursowym.
Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, organizowany przez Facebook. park rozrywki Ogrodzieniec

2 comments

Leave Comment