Loty na byle czym – Red Bull Gdynia 2019

Już w sierpniu będzie miała miejsce kolejna edycja Lotów na byle czym! To prawdziwa gratka nie tylko dla amatorów lotnictwa, ale i dobrej zabawy! Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się podczas tego wydarzenia!

gdynia 2019 red bull loty na byle czym opinie

Loty na byle czym 2019

Konkurs lotów na byle czym odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia tego roku, na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Pierwsze tego typu wydarzenie miało miejsce w 1991 roku w Wiedniu i od tamtej pory odbyło się już ponad sto edycji na całym świecie! Warto dodać, że każda z nich przyciąga około 300 tysięcy widzów!

gdynia rodzinne atrakcje loty na byle czym 2019 opinie

Czym właściwie są Loty na byle czym? Jest to konkurs organizowany przez markę Red Bull, który przyciąga wszystkich nieustraszonych i śmiałych fanów dobrej zabawy. Zadanie polega na skonstruowaniu wyjątkowej maszyny, która powinna wzbić się w powietrze. Uczestnicy konkursu w grupach projektują swoje maszyny, później je budują i próbują wzbić się w powietrze. Częściej jednak kończą oni na spektakularnym lądowaniu prosto do wody!  Wszystkie zespoły oceniane są za kreatywność w budowie maszyny, długość lotu i ogólne wrażenia artystyczne.

Sprawdź również:
Gdynia – atrakcje dla dzieci

Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja organizowana w Gdyni:

Lokalizacja: