3 PREMIERY: LEGO® NINJAGO® – LEGO® FRIENDS ™ – SCOOBY DOO

Już 15 maja swoją premierę na DVD będą miały aż trzy tytuły – uwielbiane przez dzieci „Lego Ninjago: Obława cześć II”, „Lego Friends 9”, oraz „Scooby-Doo i klątwa 13. ducha”. Sprawdźcie koniecznie, jakie przygody czekają na bohaterów.

LEGO ® NINJAGO ® : OBŁAWA, CZĘŚĆ 2 (odcinki 90-94)

Sprawdź aktualne promocje na płytę >>tutaj<<

Ta seria została w 2016 roku nominowana do amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii „Ulubiona kreskówka”, nic więc dziwnego, że doczekaliśmy się jej kontynuacji. Lord Garmadon nadal kontroluje miasto, podczas gdy w barbarzyńskiej krainie Oni – Kai, Zane, Cole, Jay i Wu walczą z Żelaznym Baronem i jego bandą łowców smoków! Dzięki infomacji, jaką Llyod pozyska od Mystake – pozna sposób, dzięki któremu będzie mógł pokonać swojego ojca. Jednak czy uda mu się wrócić do domu? Tego dowiemy się w najnowszych odcinkach.

LEGO ® FRIENDS ™ , CZĘŚĆ 9

Sprawdź aktualne promocje na płytę >>tutaj<<

Uwielbiana przez dziewczynki seria doczekała się kolejnego, dziewiątego już sezonu! Czeka na nie aż dziewięć odcinków pełnych niesamowitych przygód. Utalentowane przyjaciółki po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła prawdziwej przyjaźni. Olivia, Mia, Andrea, Emma i Stephanie potrafią pokonać wszystkie stające im na drodze przeszkody. Czy tak będzie i tym razem?

SCOOBY-DOO! I KLĄTWA 13. DUCHA

Sprawdź aktualne promocje na płytę >>tutaj<<

Chyba nie ma na świecie bardziej znanego psiego deketektywa, niż uwielbianego na całym świecie Scooby Doo. Aby złapać trzynastego ducha – Scooby i jego przyjaciele muszą odnaleźć zaginioną skrzynię, a w tym celu udadzą się nawet na szczyt Himalajów! Dzieciom z pewnością spodoba się nowa, mrożąca krew w żyłach przygoda tej sympatycznej paczki przyjaciół.