Kids Arena Szczecin

kids arena szczecin plac zabaw opinie atrakcje (1)

Kids Arena to największa bawialnia w Szczecinie, która codziennie dostarcza dzieciom niesamowitych wrażeń! Posiadamy trzy ogromne strefy z różnorodnymi atrakcjami.  Jest to świetna atrakcja, niezależnie od tego, czy pogoda na zewnątrz zachęca do tego, aby zwiedzać Szczecin, czy też deszcz zmusza do pozostania w zadaszonym miejscu. Sprawdźmy więc, co znajdziemy w Kids Arena?

kids arena szczecin plac zabaw opinie atrakcje (3)

Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena w Szczecinie, to wyjątkowe miejsce pełne nie tyle co niespodzianek, ale i świetnej zabawy, idealne dla całych rodzin. Obiekt zajmuje powierzchnię około 8000 m2, na której ustawiono 16 namiotów sferycznych z prawie setką przeróżnych atrakcji.

kids arena szczecin plac zabaw opinie atrakcje (2) kids arena szczecin plac zabaw opinie atrakcje (2)

Pierwsza przestrzeń wypełniona jest uwielbianymi przez dzieci dmuchańcami, druga to nasz flagowy, 14,5-metrowy małpi gaj w postaci statku pirackiego. Znajdują się w nim baseny z kulkami, zjeżdżalnie dla małych i dużych oraz ścianka wspinaczkowa. Ostatnia przestrzeń do świetnej zabawy to Kids Arena Garden, w której mieści się plac zabaw z super szybką tyrolką oraz ślizgawkami! Oferujemy masę dodatkowych atrakcji i niesamowitych wydarzeń.

 

Sprawdź także nasz artykuł: 

Zachodniopomorskie – gdzie z dzieckiem?

Atrakcje Park Rozrywki Kids Arena Szczecin:

W namiotach sferycznych w Kids Arenie można znaleźć między innymi atrakcje, takie jak:

 • Nadmuchiwane tory przeszkód i zjeżdżalnie o nietypowych kształtach (np. ciężarówka, automat do pinballa, tropikalna wyspa czy robot R2D2 z Gwiezdnych Wojen).
 • Nadmuchiwaną ściankę wspinaczkową w kształcie Angry Birda o wysokości 8 m
 • Nadmuchiwane boisko do gry w piłkę nożną
 
 • Strefę LEGO
 • Strefę Malucha: jest to miejsce dedykowane dla dzieci w wieku 0-3 lat. Na miejscu czekają na nie atrakcje takie jak baseny z piłeczkami, kącik artystyczny, poduszki, rowerki. To świetne miejsce dla najmłodszych!
 
 • Gry i zabawy z wyrzutniami i pistoletami NERF
 • Tablicę Interaktywną
 • Kino Sferyczne: Jest to niezwykle ciekawa atrakcja, zmieniająca to, jak postrzegamy kino. Obraz wyświetlany jest we wszystkich kierunkach (dosłownie), a dzięki takiej projekcji, powstały obraz jest w pełni trójwymiarowy. Co jednak najlepsze: nie trzeba zakładać okularów 3D, co tylko zwiększa komfort całego doświadczenia!

…oraz wiele więcej!

Na miejscu działa też restauracja serwująca przepyszne posiłki i bezpłatny parking dla wszystkich zmotoryzowanych odwiedzających. Warto także zapamiętać to, że na terenie Kids Arena Szczecin organizowane są półkolonie, różnego rodzaju warsztaty i rodzinne imprezy. Być może skorzystacie z tej oferty już niedługo?

Godziny otwarcia Kids Arena Szczecin

 • Poniedziałek - czwartek: 12.00 - 19.00
 • Piątek: 12.00 - 20.00
 • Sobota: 10.00 - 20.00
 • Niedziela: 10.00 - 19.00

Cennik Kids Arena Szczecin

cennik kids arena szczecin atrakcje zachodniopomorskie

Dojazd do Kids Arena Szczecin

Kids Arena Szczecin znajduje się na ulicy Staszica 1. Dzięki tak dogodnej lokalizacji. Jeżeli decydujemy się na dojazd komunikacją miejską, polecamy autobusy linii 51, 57, 63, 69,78, 87, 103 oraz B. W przypadku tramwajów, zalecamy linie: 2, 3, 10 i 12.