Kids Arena Szczecin

Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena w Szczecinie udostępnia niezwykłe atrakcje, z których mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Jest to świetna atrakcja, niezależnie od tego, czy pogoda na zewnątrz zachęca do tego, aby zwiedzać Szczecin, czy też deszcz zmusza do pozostania w zadaszonym miejscu. Sprawdźmy więc, co znajdziemy w Kids Arena?

Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena w Szczecinie, to wyjątkowe miejsce pełne nie tyle co niespodzianek, ale i świetnej zabawy, idealne dla całych rodzin. Obiekt zajmuje powierzchnię około 8000 m2, na której ustawiono 16 namiotów sferycznych z prawie setką przeróżnych atrakcji. Te oryginalne konstrukcje są w pełni bezpieczne, wyłożone miękką wykładziną, klimatyzowane i ognioodporne. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane w ten sposób, aby rodzice mogli się bawić wspólnie ze swoimi dziećmi. Są tu także wszystkie możliwe udogodnienia dla rodzin, przewijaki, miejsca do karmienia i specjalnie dostosowane toalety.

kids arena sala zabaw szczecin park zabaw animacje dla dzieci

Sprawdź także nasz artykuł: 

Zachodniopomorskie – gdzie z dzieckiem?

Atrakcje Park Rozrywki Kids Arena Szczecin:

W namiotach sferycznych w Kids Arenie można znaleźć między innymi atrakcje, takie jak:

 • Nadmuchiwane tory przeszkód i zjeżdżalnie o nietypowych kształtach (np. ciężarówka, automat do pinballa, tropikalna wyspa czy robot R2D2 z Gwiezdnych Wojen).
 • Nadmuchiwaną ściankę wspinaczkową w kształcie Angry Birda o wysokości 8 m
 • Nadmuchiwane boisko do gry w piłkę nożną
kids arena Szczecin opinie atrakcje
 • Strefę LEGO
 • Strefę Malucha: jest to miejsce dedykowane dla dzieci w wieku 0-3 lat. Na miejscu czekają na nie atrakcje takie jak baseny z piłeczkami, kącik artystyczny, poduszki, rowerki. To świetne miejsce dla najmłodszych!
atrakcje dla dzieci Kids Arena Szczecin
 • Gry i zabawy z wyrzutniami i pistoletami NERF
 • Tablicę Interaktywną
 • Kino Sferyczne: Jest to niezwykle ciekawa atrakcja, zmieniająca to, jak postrzegamy kino. Obraz wyświetlany jest we wszystkich kierunkach (dosłownie), a dzięki takiej projekcji, powstały obraz jest w pełni trójwymiarowy. Co jednak najlepsze: nie trzeba zakładać okularów 3D, co tylko zwiększa komfort całego doświadczenia!

…oraz wiele więcej!

Na miejscu działa też restauracja serwująca przepyszne posiłki i bezpłatny parking dla wszystkich zmotoryzowanych odwiedzających. Warto także zapamiętać to, że na terenie Kids Arena Szczecin organizowane są półkolonie, różnego rodzaju warsztaty i rodzinne imprezy. Być może skorzystacie z tej oferty już niedługo?

Godziny otwarcia Kids Arena Szczecin

 • Poniedziałek - czwartek: 12.00 - 19.00
 • Piątek: 12.00 - 20.00
 • Sobota: 10.00 - 20.00
 • Niedziela: 10.00 - 19.00

Cennik Kids Arena Szczecin

cennik kids arena szczecin atrakcje zachodniopomorskie

Dojazd do Kids Arena Szczecin

Kids Arena Szczecin znajduje się na ulicy Staszica 1. Dzięki tak dogodnej lokalizacji. Jeżeli decydujemy się na dojazd komunikacją miejską, polecamy autobusy linii 51, 57, 63, 69,78, 87, 103 oraz B. W przypadku tramwajów, zalecamy linie: 2, 3, 10 i 12.