GoAIR Wrocław – powietrzne miasto

Szukasz ciekawej atrakcji we Wrocławiu, gdzie wspólnie z rodziną i dziećmi spędzisz niezapomniany czas? A może po prostu zaskoczyła was nieprzyjazna pogoda i potrzeba wam ciekawego miejsca, zapewniającego doskonałe atrakcje! Koniecznie zajrzyj do tego niezwykłego, powietrznego miasta i sprawdź, jakie atrakcje czekają na Was na miejscu! Jeżeli nigdy nie słyszeliście o GoAIR we Wrocławiu, to być może nadszedł najwyższy czas na nadrobienie tych zaległości? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu!

Wrocław atrakcje dla dzieci powietrzne miasto GOair opinie

GOair – powietrzne miasto

Wrocław może poszczycić się wieloma atrakcjami dla dzieci, jednak całkiem niedawno swoje otwarcie miało zupełnie wyjątkowe miejsce – powietrzne miasto GOair! To unikatowa atrakcje nie tylko w kontekście samego Wrocławia, ale i całej Polski, w której bawić może się każdy bez względu na wiek i która dostępna jest już dla dzieci od 6 miesiąca życia! Nie ma jednak przeciwwskazań, aby każdy sprawdził tu swoje siły i chęci do zabawy! Pamiętajcie o tym aby koniecznie przynieść strój sportowy – nie można tu ćwiczyć w jeansach, spodniach z zamkami, spódniczkach i sukienkach.

GOair we Wrocławiu to ogromna przestrzeń wypełniona zabawą – aż 1500 m² i aż piętnaście atrakcji! Tutaj każdy może poczuć się, jak prawdziwy ninja podczas zabawy na dmuchanych atrakcjach, które są całkowicie bezpieczne. Zjeżdżalnia, skoki, podskoki, salta, tory przeszkód – w dmuchanym mieście naprawdę nie da się nudzić! A jeżeli nam nie wierzycie, to koniecznie odwiedźcie to miejsce!

Na terenie GOair istnieje również możliwość zorganizowania urodzin dla dzieci czy imprezy dla dorosłych. Dzieci najpierw poznają zasady panujące na miejscu, a następnie czeka na nie aż 75 minut wspaniałej zabawy z animatorami – wsady do kosza, skoki na poduchę i inne świetne zabawy. Nie zabraknie również czasu na zdmuchnięcie świeczek i życzenia od gości, a podczas gdy dzieci będą szalały w powietrznym mieście – rodzice mogą obserwować je z antresoli.

Czas spędzony w GOair we Wrocławiu to niezapomniana zabawa zarówno dla Ciebie, jak i Twoich dzieci! Dajcie się ponieść rozrywce!

Wrocław gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

GOair Wrocław – godziny otwarcia

  • Od poniedziałku do piątku: 10:00 – 21:00
  • Soboty i niedziele: 10:00 – 21:00

GOair Wrocław – cennik

Poniżej znajdziecie dokładny cennik GOair we Wrocławiu.

WEJŚCIE INDYWIDUALNE GOAIR ARENA GŁÓWNA OD 5 LAT
INTERNET | NA MIEJSCU
GOAIR MINI-NINJA DZIECI 0-4
INTERNET | NA MIEJSCU
1h zabawy 30 | 35 PLN 15 | 19 PLN (opiekun gratis!)
2h zabawy 50| 55 PLN 25 | 29 PLN (opiekun gratis!)
Warsztaty łączone GoJump 1h + GoAir 1h 50 | 55 PLN
Uczen / Student 1h | Pon-Czw 10-15
(nie obowiązuje w dni wolne od szkoły)
– | 22 PLN
Dodatkowy czas zabawy 0,45 PLN / MIN. 0,25 PLN / MIN.
Skarpetki GOair 5 PLN 5 PLN

GOair Wrocław – lokalizacja

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację GoAir we Wrocławiu.

 

Zobacz również przygotowany przez nas artykuł:
–> Najlepsze sale zabaw we Wrocławiu <–

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *