Lemur Park – Rumia

Wybierasz się na urlop lub na weekend nad morze i szukacie ciekawej, rodzinnej atrakcji? A może mieszkasz w okolicy Trójmiasta czy Półwyspu Helskiego i szukacie miejsca, w którym ciekawie spędzicie czas z rodziną? Odwiedź koniecznie wyjątkowy park rozrywki i egzotyczne ZOO – Lemur Park. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Was na miejscu.

Po zwiedzaniu zapraszamy na
Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Lemur Park Rumia – rodzinne atrakcje

Jedyne takie miejsce na Pomorzu – Pomorski Park Rozrywki i Egzotyczne ZOO w Rumi naprawdę warto odwiedzić, a na rodziny z dziećmi czeka tutaj sporo atrakcji! Dzięki eksponatom z przeszłości dzieci dowiedzą się, jak wyglądało prehistoryczne życie – wyjątkowe rośliny, niespotykane już dzisiaj owady i olbrzymie dinozaury! Z kolei w rycerskiej osadzie dzieci nauczą się władać mieczem, strzelać z łuku i poznają wszystkie zwyczaje prawdziwych rycerzy!Lemur Park Rumia opinie atrakcje

lemur park opinie atrakcje ceny rumia z dzieckiem

Zupełną nowością w Lemur Parku jest interaktywne ZOO. Czekają tutaj na nas lemury, wąż czy króliczki. Dzieciom z pewnością spodoba się fakt, że węża można dotknąć, a lemury nakarmić! Takich atrakcji nie uświadczycie w żadnym innym miejscu w regionie! A jeśli wciąż będzie Wam mało emocji, możecie wejść do dino room’u – działa on na zasadzie bezpiecznego escape room’u i aby się niego wydostać należy zaprzyjaźnić się z dinozaurami, ponieważ pomogą nam one znaleźć klucz do wyjścia!

co robić z dzieckiem pomorskie rodzinne atrakcje opinie

Lemur Park Rumia czy warto rodzinne atrakcje opinie

To oczywiście nie koniec atrakcji! Czy jest jakieś dziecko, które nie lubi budować klockami? W Lemur Parku czeka na nie specjalna strefa Lego, gdzie bez końca mogą wznosić monumentalne konstrukcje z ogromnych klocków Lego, a jedynym, co będzie je tutaj ograniczać jest jedynie ich wyobraźnia!

W Lemur Parku znajdziemy również kilkanaście pól do gry w mini golfa, oraz Labirynt Minotaura, gdzie naprawdę da się zgubić wśród krętych korytarzy. Na terenie parku znajdziemy także różnorodne gry z drewna i ogromny plac zabaw z trampolinami, dmuchańcami, huśtawkami i wieloma innymi atrakcjami. Dzieciaki z pewnością będą zadowolone!

lemur - park rumia atrakcje ceny opinie

Macie ochotę poznać zwyczaje Kaszubów i dowiedzieć się, jak kiedyś wyglądały ich domy? Jest to możliwe w Chacie Kaszubskiej, którą znajdziemy w Lemur Parku. Za dodatkową opłatą (7 zł) dzieciaki mogą również zdać prawo jazdy i pojeździć na elektrycznych samochodzikach.

A po świetnej zabawie warto udać się do naleśnikarni i nieco odpocząć po dniu pełnym wrażeń w Lemur Parku.

Rumia rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Rumia co robić z dzieckiem rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Lemur Park – cennik biletów i godziny otwarcia

lemur-park-cennik-atrakcje-2023

Lemur Park – godziny otwarcia

  • Kwiecień, maj i czerwiec: dni powszednie – od 10:00 do 18:00, soboty i niedziele – od 10:00 do 19:00.
  • Lipiec i sierpień: dni powszednie – od 9:00 do 19:00, soboty i niedziele – od 9:00 do 20:00.
  • Wrzesień: dni powszednie – od 10:00 do 18:00, soboty i niedziele – od 10:00 do 18:00.

Kasy biletowe zamykane są na godzinę przed zamknięciem parku.
Rumia Lemur Park czy warto rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Lokalizacja Lemur Park Rumia

Dokładną lokalizację omawianego dziś Lemur Parku znajdziecie poniżej. Wejście do tej atrakcji znajduje się od strony ulicy A. Formeli – około 100 metrów od przystanku „Zapolskiej”.

Zobacz również przygotowany przez nas artykuł:
–> Pomorskie – co warto zwiedzić z dziećmi? <–

5 comments

Leave Comment