Lemur Park – Rumia

Wybierasz się na urlop lub na weekend nad morze i szukacie ciekawej, rodzinnej atrakcji? A może mieszkasz w okolicy Trójmiasta czy Półwyspu Helskiego i szukacie miejsca, w którym ciekawie spędzicie czas z rodziną? Odwiedź koniecznie wyjątkowy park rozrywki i egzotyczne ZOO – Lemur Park. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Was na miejscu.

Po zabawie zapraszamy na
atrakcje dla dzieci Port Rumia

Lemur Park Rumia – rodzinne atrakcje

Jedyne takie miejsce na Pomorzu – Pomorski Park Rozrywki i Egzotyczne ZOO w Rumi naprawdę warto odwiedzić, a na rodziny z dziećmi czeka tutaj sporo atrakcji! Dzięki eksponatom z przeszłości dzieci dowiedzą się, jak wyglądało prehistoryczne życie – wyjątkowe rośliny, niespotykane już dzisiaj owady i olbrzymie dinozaury! Z kolei w rycerskiej osadzie dzieci nauczą się władać mieczem, strzelać z łuku i poznają wszystkie zwyczaje prawdziwych rycerzy!Lemur Park Rumia opinie atrakcje

Zupełną nowością w Lemur Parku jest interaktywne ZOO. Czekają tutaj na nas lemury, wąż czy króliczki. Dzieciom z pewnością spodoba się fakt, że węża można dotknąć, a lemury nakarmić! Takich atrakcji nie uświadczycie w żadnym innym miejscu w regionie! A jeśli wciąż będzie Wam mało emocji, możecie wejść do dino room’u – działa on na zasadzie bezpiecznego escape room’u i aby się niego wydostać należy zaprzyjaźnić się z dinozaurami, ponieważ pomogą nam one znaleźć klucz do wyjścia!

co robić z dzieckiem pomorskie rodzinne atrakcje opinie

Lemur Park Rumia czy warto rodzinne atrakcje opinie

Zobacz również:
–> Pomorskie – co warto zwiedzić z dziećmi? <–

To oczywiście nie koniec atrakcji! Czy jest jakieś dziecko, które nie lubi budować klockami? W Lemur Parku czeka na nie specjalna strefa Lego, gdzie bez końca mogą wznosić monumentalne konstrukcje z ogromnych klocków Lego, a jedynym, co będzie je tutaj ograniczać jest jedynie ich wyobraźnia!

W Lemur Parku znajdziemy również kilkanaście pól do gry w mini golfa, oraz Labirynt Minotaura, gdzie naprawdę da się zgubić wśród krętych korytarzy. Na terenie parku znajdziemy także różnorodne gry z drewna i ogromny plac zabaw z trampolinami, dmuchańcami, huśtawkami i wieloma innymi atrakcjami. Dzieciaki z pewnością będą zadowolone!

Macie ochotę poznać zwyczaje Kaszubów i dowiedzieć się, jak kiedyś wyglądały ich domy? Jest to możliwe w Chacie Kaszubskiej, którą znajdziemy w Lemur Parku. Za dodatkową opłatą (7 zł) dzieciaki mogą również zdać prawo jazdy i pojeździć na elektrycznych samochodzikach.

A po świetnej zabawie warto udać się do naleśnikarni i nieco odpocząć po dniu pełnym wrażeń w Lemur Parku.

Rumia rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Rumia co robić z dzieckiem rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Lemur Park – cennik biletów i godziny otwarcia

Ceny biletów:

  • Bilet ulgowy: 32 zł
  • Bilet normalny: 38 zł
  • Bilet grupowy (powyżej 20 osób): 19 zł
  • Bilet rodzinny: gdy są 3 osoby lub więcej, każdy wchodzi jako dziecko
  • Dzieci do lat 3: wstęp bezpłatny

Wszystkie atrakcje w cenie jednego biletu.

Godziny otwarcia:

  • Kwiecień, maj i czerwiec: dni powszednie – od 9:00 do 17:00, soboty i niedziele – od 10:00 do 19:00.
  • Lipiec i sierpień: dni powszednie – od 9:00 do 19:00, soboty i niedziele – od 9:00 do 20:00.
  • Wrzesień: dni powszednie – od 9:00 do 17:00, soboty i niedziele – od 19:00 do 19:00.

Kasy biletowe zamykane są na godzinę przed zamknięciem parku.
Rumia Lemur Park czy warto rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Lokalizacja:

5 comments

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *