GOair Powietrzne Miasto Kraków

gojump powietrzne miast krakow trapoliny dmuchane cennik opinie
Dobrze znany GOjump MEGApark stale się rozwija, a jego najnowszą częścią stało się GOair Powietrzne Miasto. Dziś więc zamiast pokazania dobrze znanej areny trampolin, zaprezentujemy wam tą nową i naprawdę niezwykłą przestrzeń dla małych i dużych!

Zobacz koniecznie:


GOair Powietrzne Miasto to aż 1200 metrów kwadratowych czystej zabawy pod postacią 20 dmuchanych atrakcji połączonych w jeden park, a raczej: tor przeszkód. Co znajdziecie w tym gąszczu zabawy? Otóż będą to między innymi ogromne zjeżdżalnie, eliminator czy wieża do skoków. Jeżeli jesteście zaznajomieni z programem Wipe Out, to także znajdziecie tu kilka znajomych przeszkód. To oczywiście nie wszystko, lecz możemy być pewni — tutaj nikt nie będzie się nudził!

zabawa gojump powietrzne miasto krakow trapoliny dmuchane cennik opinie

Atrakcje GOair Powietrzne Miasto

Oprócz wspomnianego już GOair Powietrzne Miasto, na miejscu pojawiła się także ogromna (nie żartujemy — aż 500 metrów kwadratowych) Strefa Malucha. To arena przeznaczona dla dzieci od pierwszego do szóstego roku życia, gdzie dzieci mogą bawić się w sposób całkowicie bezpieczny.

gojump powietrzne zabawa kraków dmuchane cennik opinie

Przeróżne trampoliny, dmuchane tory przeszkód czy też wulkany pozwalają na całkowite oddanie się szaleństwu! Przy okazji nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z atrakcji skupiających się na grach zręcznościowych i tablicach sensorycznych! Dzięki temu dzieci mogą nie tylko dobrze się bawić, ale też rozwijać swój umysł i dostarczać sobie nowych bodźców!

Sprawdźcie także: 

GOjump – MEGApark Trampolin Kraków

atrakcje goair powietrzne miasto krakow opinie

Rodzice na pewno docenią też to, że w GOair Powietrzne Miasto można także zorganizować niezapomniane urodziny z pomocą doświadczonych i zaangażowanych animatorów. Park może pochwalić się aż 6 tematycznymi salkami, takimi jak: eco, serferska, mali ninja, ninja czy godzilla. Dzieci w trakcie nich będą szaleć zjeżdżalni, wezmą udział w turnieju Eliminatora czy też w konkursie wsadów do kosza, co pozwoli im poczuć się niczym gwiazda NBA! Po wszystkim oczywiście nadejdzie czas na tort oraz słodki poczęstunek, podczas gdy rodzice będą mogli doglądać swoich pociech na położonej nieco wyżej antresoli.

gojump powietrzne miast krakow urodzinki cennik opinie

Gwoli szczegółów, jako rodzice pamiętajcie, że aby można było swobodnie bawić się w GOair Powietrzne Miasto, konieczne jest zaopatrzenie dziecka w strój sportowy (w miarę możliwości z długimi rękawem i nogawkami) i skarpetki GoAir. Dzieci od 4 do 6 roku życia bawią się pod stałą opieką opiekuna (obydwoje mogą wejść na teren obiektu na 1 bilecie). Dzieci od 6 do 13 lat mogą korzystać z placu wyłącznie, gdy na terenie całego kompleksu GOjump Megapark przebywa pełnoletni opiekun. Jeżeli natomiast dziecko nie ma 18 lat, to przy pierwszej wizycie musi złożyć podpisaną zgodę przez rodzica/prawnego opiekuna.

 

zjezdzalnia goair powietrzne miasto krakow opinie

 

Godziny otwarcia GOair Powietrzne Miasto

  • Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 21:00
  • Sobota – Niedziela: 9:00 – 22:00

Mapa dojazdu GOair Powietrzne Miasto