Sylwester z dzieckiem – gdzie pojechać? Pomysły i oferty!

sylwester gdzie dziećmi hotele oferty góry morze

Gdy zbliża się najważniejsza impreza w roku – Sylwester – wszyscy zadają sobie pytanie: gdzie go spędzić? Ale rodzice małych dzieci mają znacznie twardszy „orzech do zgryzienia”. Jak się zorganizować na „Sylwka” z dzieciakami? Oto kilka wskazówek:

Zobacz niżej - zestawienie najlepszych ofert hoteli

Wersja 1 - Opieka to jedno z rozwiązań, jednak jeśli nie masz bliskich relacji z instytucją babci i dziadka, może być ciężko. W końcu w tę noc bawić chcą się wszyscy – opiekunki też. Jednak jeżeli zdecydujesz się już na opiekunkę, miej na uwadze, że ta noc może być wyjątkowo kosztowna (chyba, że skorzystacie z usług niezastąpionej babci).

Wersja nr 2 to Sylwester z dziećmi w domu: mało ambitnie? Niekoniecznie  na początek robisz kinderball wspólnie ze znajomymi, którzy mają dzieci w podobnym wieku, i jak dobrze rozkręcisz zabawę, do 21-22 dzieciaki powinny „poodpadać” (w zależności od wieku). Wy i Wasi znajomi możecie się wówczas spokojnie bawić do białego rana.

Opcja nr 3: wyjazd sylwestrowy – to pewnie najbardziej kosztowna wersja, ale chyba i najbardziej atrakcyjna. Rodzinny wypad sylwestrowy może być wspaniałym połączeniem dobrej zabawy i wypoczynku dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zimowy wyjazd dla dzieciaków często jest równie dużą frajdą jak wakacje. Możliwości ciekawego spędzania czasu jest wtedy mnóstwo, a maluchy najbardziej cieszą się z zabaw na śniegu – bitew na śnieżki, robienia „orła” czy lepienia bałwanów. Kilka dni spędzonych z rodziną poza domem będzie miłą odskocznią od codzienności.

Rodzinny Sylwester w górach, nad morzem czy na Mazurach?

Najczęściej wybieranymi regionami na sylwestrowy wyjazd w Polsce są góry, ale także coraz częściej Mazury i morze. Każda z tych lokalizacji oferuje inne atrakcje - można spędzić niezapomnianego góralskiego Sylwestra, bawiąc się w sali z widokiem na górskie szczyty, cieszyć się wysokim standardem któregoś z hoteli w pięknej przyrodniczo Krainie Wielkich Jezior albo wybrać się na spacer nad morzem i z tej niezwykłej perspektywy podziwiać pokaz fajerwerków.

Coraz więcej hoteli i ośrodków oferuje zabawę sylwestrową dla dorosłych i osobny bal z profesjonalną opieką i animacjami dla dzieci. W ten sposób będziecie czuć się swobodnie, a z drugiej strony, będziecie mieć najważniejsze osoby Waszego życia cały czas blisko siebie. Przy tym wiele hoteli i pensjonatów posiada specjalne udogodnienia dla dzieci, łóżeczka, krzesełka, wanienki, podgrzewacze do butelek, zabezpieczenia kontaktów elektrycznych i wiele innych. Często też można korzystać ze specjalnego menu przygotowanego dla dzieci w restauracjach. Na sylwestrowym balu także można liczyć na wyjątkowe, pięknie przystrojone dania skomponowane z myślą o maluchach. Do tego bajkowa oprawa, kostiumy i dekoracje. Takiego Sylwestra dzieciaki zapamiętają na całe życie.

Polecane oferty Sylwester 2017/2018 - hotele przyjazne dzieciom:

Dom Zdrojowy Jastarnia

To jedna z najbardziej luksusowych propozycji wypoczynku nad Bałtykiem, zdaniem Gości, to też jeden z najlepiej przygotowanych hoteli dla rodzin z dziećmi. Tym razem w ramach "kontrastu" hotel organizuje Sylwestra w klimacie PRL.  Walny zjazd PZPR prowadzić będzie wybitny KO-wiec – Zygmunt Chajzer, więc możecie być pewni, że wyrobicie 200 % normy szampańskiej zabawy. Oczywiście nie zapomniano o dzieciach - dla nich przygotowano osobny Bal Sylwestrowy w Sali Zabaw. Świetne jedzenie, open bar, pokaz sztucznych ogni na plaży...

Sprawdź szczegóły oferty >>tutaj<<

z basenem nad morzem Sylwester dla dzieci Columbus Rowy

Kapitański Bal Sylwesterowy w Columbus w Rowach wprowadzi Was w Nowy Rok w wyjątkowej atmosferze. Marynarskie życie to podróże od portu do portu, do waszych walizek zapakujcie pasiaste, marynarskie koszulki, sportowe koszule, koszulki polo i lekkie, zwiewne sukienki. Niech króluje wygoda! Dla dzieci moc atrakcji: kulig, zajęcia plastyczne, muzyczne, seanse bajkowe, animacje i Bal sylwestrowy dla najmłodszych, podczas którego Nowy Rok będą witać co godzinę, już od 21:00. Dla rodziców wyjątkowa zabawa połączona z pysznym menu: na początek czterodaniowy obiad, a przez całą noc gorące i zimne bufety. Jeszcze przed właściwym Balem Goście zaproszeni zostaną w podróż do Baru Columbus, a tam propozycje z różnych szerokości geograficznych.

Sprawdź szczegóły >>tutaj<<

hotel na sylwester z dzieckiem nad morzem gdzie oferty Już wkrótce więcej ofert Sylwestrowych - również w górach!

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *