Wydział Zabaw ECS – Europejskie Centrum Solidarności dla dzieci

plac zabaw dla dzieci ECs Gdańsk

Europejskie Centrum Solidarności to długo wyczekiwane miejsce od momentu otwarcia (koniec sierpnia 2014 r.) odwiedziło już ponad 100 000 gości. Od końca stycznia 2015 działa tu Wydział Zabaw, czyli jeden z najnowocześniejszych placów zabaw dla dzieci, z mnóstwem interaktywnych i edykujących atrakcji.

wydział zabaw ECS Gdańsk -atrakcje dla dzieci

Skąd tak duża popularność ECS? To tu w nowoczesny sposób poznacie ideały, które doprowadziły do przemian w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Atrakcyjność ekspozycji spodoba się przede wszystkim młodzieży i starszym dzieciom, no i oczywiście rodzicom. Dla najmłodszych przygotowano specjalny Wydział Zabaw – prawdopodobnie najnowocześniejsze centrum zabaw i edukacji w północnej Polsce. Dwie strefy – dla dzieci do piątego i ósmego roku życia pozwolą poprzez ekscytującą zabawę i gry edukacyjne przybliżyć dzieciom wartości solidarności. Znajdziecie tam atrakcje, których nie sposób szukać w żadnym innym miejscu -  z resztą zobaczcie sami na filmie poniżej. Na wyjątkową atrakcyjność tego edukacyjnego placu zabaw składa się całe mnóstwo interaktywnych stanowisk, dedykowanych tematyce morskiej. Przez świetną zabawę dzieci poznają budowę statku, czy też poćwiczą jego przeładunek w porcie aż po wyjście w rejs. To świetna zabawa dla całej rodziny - niektóre aktywności trzeba bowiem wykonywać zespołowo. Już wkrótce nowe zdjecia i opinie.

Ceny biletów do WYDZIAŁU ZABAW:
-  obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł, zarówno dla dziecka, jak i jego opiekuna/opiekunów. Bilety można nabyć w kasie, zarazem w dniu wizyty w ECS, jak i z wyprzedzeniem. O każdej pełnej godzinie do sali wchodzi kolejna 75-osobowa grupa.

Godziny otwarcia Plac Zabaw ECS:
- listopad – kwiecień, godz. 10–18 | kasa czynna do godz. 17
- maj – październik, godz. 10–20 | kasa czynna do godz. 19

Zobacz Wydział Zabaw
Najnowszy Plac Zabaw dla dzieci w Gdańsku:

Czekamy na Wasze opinie o Wydziale Zabaw ECS w Gdańsku - poniżej prezentujemy zdjęcia z dnia otwartego (fot. ECS Gdańsk)
ECS Wydział Zabaw

Atrakcje dla dzieci ECS

opinie ceny godziny otwarcia ECS Wydział Zabaw

ceny biletów Wydział ZABAW ecs

Przeczytaj również 21 najlepszych atrakcji dla dzieci w Gdańsku