Loopy’s World – największy plac zabaw dla dzieci w Gdańsku

sala zabaw dla dzieci Gdańsk

Czynne przez cały rok centrum rozrywki Loopy’s Word bardzo szybko wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Ilość dostępnych tu atrakcji jest niesamowita i przypadnie do gustu każdemu maluchowi, bez względu na wiek. Sprawdźmy więc, co czeka na was w tym niezwykłym miejscu w Gdańsku, gdzie zabawa nie zna granic! Czytajcie dalej nasz artykuł!

Świat Loopy’s World, wymyślony w Szwecji mieni się wszystkimi kolorami. Cały czas coś się tu dzieje, można spotkać sympatyczne maskotki – lemura Spiky’ego, jeżycę Minny, lamparcicę Lizzy, misia Eddy’ego i pingwina Bobby’ego. Zewsząd słychać odgłosy radosnej zabawy. Obiekt ma aż 3000 m2 powierzchni i niemal nieograniczone możliwości, a jego największą zaletą jest nowatorskie podejście do rozrywki, dzięki czemu to plac zabaw na którym rodzice mogą się bawić wspólnie ze swoimi pociechami. Jeżeli zaskoczy was nieprzyjemna pogoda za oknem lub po prostu wasze dzieci będa miały nieco za dużo energii, warto zajrzeć do gdańskiego Loopy's World!

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Atrakcje dla dzieci w Loopy’s World

Co czeka na nas podczas wizyty w tym miejscu? To proste! Znajdziemy tu warunki do wszystkich ulubionych przez maluchy zabaw – zjeżdżalnie, trampoliny, boiska do gier, labirynty i tunele, mini ściankę wspinaczkową, a także basen z piłeczkami i tor saneczkowy. Prawdziwą furorę robi zjeżdżalnia rodzinna, na której jednocześnie zjeżdżać mogą 4 osoby. Można też powalczyć za pomocą armatek na sprężone powietrze. Stworzono tu także specjalną strefę malucha, dla dzieci do lat 3. Dodatkowo płatne są gokarty, kolejka, laboratorium woskowych odlewów oraz studio tatuaży malowanych. Działa tu również restauracja ze specjalnym menu dla dzieci, w której rodzice mogą odpocząć, gdy ich dzieci szaleją na placu zabaw. Loopy’s World w Gdańsku organizuje niezapomniane urodziny, zajęcia w ferie, dzień dziecka i wiele innych imprez tematycznych. Zaprasza ciekawych gości i przeprowadza zajęcia edukacyjne, co łączy w sobie to, co najlepsze - naukę i zabawę!

Plac zabaw Loopy's World Gdańsk

Ceny na placu zabaw Loopy’s World

  • poniedziałek-piątek
1 dziecko 3 dzieci dorośli
2h 35 zł 86 zł 0 zł
3h 39 zł 94 zł 0 zł
cały dzień 42 zł 100 zł 0 zł
  • weekendy, dni wolne od szkoły
1 dziecko dorośli
2h 49 zł 0 zł
wejście wieczorne 39 zł 0 zł
Dodatkowe promocje:
  • miesięczny bilet malucha do 4 roku życia: 90 zł
  • bilet dla 3 dzieci w weekend: 125 zł

Ceny na placu zabaw Loopy’s Word

  • poniedziałek - czwartek: 10:00 – 20:00
  • piątek: 10:00 – 21:00
  • sobota: 10:00 – 21:00
  • niedziela: 10:00 – 20:00

Lokalizacja i dojazd Loopy’s World Gdańsk

Loopy's World w Gdańsku znajduje się na alei Grunwaldzkiej 229. Dojazd na miejsce możliwy jest przy pomocy własnego transportu, Szybką Koleją Miejską (wysiadamy na stacji Gdańsk Zaspa), tramwajem (nr 5, 6, 9, 11, 12, N5) i autobusem (linie 122 i 199)

Sprawdź także nasz artykuł:

Gdzie na rower z dzieckiem – Gdańsk