Loopy’s World – największy plac zabaw dla dzieci w Gdańsku

sala zabaw dla dzieci Gdańsk

Czynne przez cały rok centrum rozrywki Loopy’s Word bardzo szybko wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Ilość dostępnych tu atrakcji jest niesamowita i przypadnie do gustu każdemu maluchowi, bez względu na wiek.

Świat Loopy’s World, wymyślony w Szwecji mieni się wszystkimi kolorami. Cały czas coś się tu dzieje, można spotkać sympatyczne maskotki – lemura Spiky’ego, jeżycę Minny, lamparcicę Lizzy, misia Eddy’ego i pingwina Bobby’ego. Zewsząd słychać odgłosy radosnej zabawy. Obiekt ma aż 3000 m2 powierzchni i niemal nieograniczone możliwości, a jego największą zaletą jest nowatorskie podejście do rozrywki, dzięki czemu to plac zabaw na którym rodzice mogą się bawić wspólnie ze swoimi pociechami.

Do zwiedzania Gdańska zapraszaGdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Atrakcje dla dzieci w Loopy’s World

Znajdziemy tu warunki do wszystkich ulubionych przez maluchy zabaw – zjeżdżalnie, trampoliny, boiska do gier, labirynty i tunele, mini ściankę wspinaczkową, a także basen z piłeczkami i tor saneczkowy. Prawdziwą furorę robi zjeżdżalnia rodzinna, na której jednocześnie zjeżdżać mogą 4 osoby. Można też powalczyć za pomocą armatek na sprężone powietrze. Stworzono tu także specjalną strefę malucha, dla dzieci do lat 3. Dodatkowo płatne są gokarty, kolejka, laboratorium woskowych odlewów oraz studio tatuaży malowanych. Działa tu również restauracja ze specjalnym menu dla dzieci, w której rodzice mogą odpocząć, gdy ich dzieci szaleją na placu zabaw. Loopy’s World organizuje urodziny, ferie, dzień dziecka i wiele innych imprez tematycznych. Zaprasza ciekawych gości i przeprowadza zajęcia edukacyjne.

Plac zabaw Loopy's World Gdańsk

Ceny na placu zabaw Loopy’s Word

poniedziałek-piątek

                        1 dziecko            Bilet rodzinny (3 dzieci)        Dorośli

2 h                      32 zł                         80 zł                                 gratis

3 h                      36 zł                         88 zł                                 gratis

Cały dzień         46 zł                          96 zł                                gratis

weekendy, dni wolne od szkoły

                                      1 dziecko                        Dorośli

Cały dzień                       45 zł                             gratis

Wejście Wieczorne         35 zł                             gratis

Bilet dla 3 dzieci - 118 zł