Wycieczka szkolna do bajkowego świata Energylandii

wycieczka szkolna do energylandii opinie atrakcje (1)

Małopolski Zator codziennie rozbrzmiewa wesołymi okrzykami dzieci, młodzieży i dorosłych. Zlokalizowany zaledwie pół godziny drogi od Krakowa najnowocześniejszy w Polsce Park Rozrywki Energylandia, który warto uwzględnić w planach szkolnych wycieczek. Żaden inny park nie dostarcza takiej ilości wrażeń i edukacji w ramach jednego pobytu i w cenie jednego biletu.

Organizatorzy szkolnych wycieczek zawsze powinni spojrzeć na wyjazd z perspektywy małego uczestnika. Czego ono pragnie i co sprawi mu największą frajdę? Zwiedzanie zabytków na pewno jest wartościowe i potrzebne, ale nigdy nie dostarczy takich wrażeń jak dzień spędzony w parku rozrywki. To on pozostanie w ich pamięci na zawsze. Warto mieć na uwadze, że część dzieciaków z różnych powodów nie ma możliwości, by dotrzeć do tego typu miejsc, zlokalizowanych czasami daleko od domu. To właśnie szkoła, która okrywa je płaszczem edukacji, może dać okazję do przeżycia czegoś zupełnie wyjątkowego, co dodaje skrzydeł. Dzieci będą wdzięczne, a radość jakiej doświadczą w Energylandii, zrelaksuje je i pozwoli odetchnąć od nadmiaru obowiązków spoczywających na ich małych barkach. A jeśli już zabierać je do parku rozrywki, to najlepiej największego w Polsce! Będzie to przeżycie zarówno dla nich, jak i ich rodziców, którym potem wszystko opowiedzą po powrocie.

Co czeka na szkolne grupy w Energylandii?

Dzieci i młodzież w cenie jednego biletu dostają przepustkę do kolorowego, bajkowego świata zabawy. Kilkadziesiąt atrakcji rozlokowanych na 30 hektarach przyprawiają nawet dorosłych o zawrót głowy, a co dopiero młodszych gości. Park podzielony jest na cztery różne strefy, oferujące razem 70 form aktywności.

szkolne wycieczki do energylandii opinie

Edukacja i bezpieczeństwo

Jakby jeszcze było mało, w Energylandii czeka dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe w dwóch teatrach i dwóch amfiteatrach, nowoczesne kino 7D. Pokazy kaskaderów i akrobatów, teatrzyki i musicale, projekcje filmów oraz edukacyjne i artystyczne warsztaty. Młodzi uczestnicy wycieczki mogą na własne oczy zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca i animacje mapping 3D. Tu nie ma czasu na nudę!

szkolne wycieczki do energylandii opinie (1)

Ostatnie chwile można wykorzystać podczas zakupu pamiątek, które po powrocie będą przypominać o zupełnie zwariowanym świecie Energylandii. Krainy nie tylko zabawowej, ale także komfortowej, w której zadbano o bezpieczeństwo gości. Tu wszystkie urządzenia posiadają należyte atesty. Park może pochwalić się certyfikatem ISO 9001 - międzynarodową normą określającą wymagania, jakie powinien spełniać system odpowiadający za zarządzanie jakością w organizacji. Wyszkolona i doświadczona kadra obiektu dba o bezpieczeństwo wszystkich Gości. Można mieć pewność, że żadne dziecko nie opuści terenu parku, jeśli nie znajduje się pod opieką osoby dorosłej, a także nie będzie mogło skorzystać z atrakcji niedostosowanej do jego wieku lub wzrostu. W położonym w Energylandii Water Parku pracuje aż kilkunastu doświadczonych ratowników, czuwając nieustannie nad bezpieczeństwem podczas zabawy.

Energylandia zagłębiem roller coasterów

Dedykowana najmłodszym uczestnikom zabaw Bajkolandia kręci się na całego! Nie tylko więc w strefie ekstremalnej znajdziemy roller coastery. W Bajkolandii dzieci piszczą z radości na kosmicznym Marsie, śmigają na gąsienicy Frutti Loop Coaster w owocowym ogrodzie, czy kręcą się na Happy Loops. Zdecydowanie najpopularniejszy jest jednak Roller Coaster Śmiejżelki Energuś. Machina rozpędza się 50 km/h, co pozwala odczuć przyjemność z wiatru we włosach przy takiej prędkości bez uczucia strachu. Co innego jeśli chodzi o strefę ekstremalną, którą odwiedzają dorośli i młodzież. Tu wręcz krzyczy się ze strachu, a wyrzut takiej dawki adrenaliny daje niezwykłą radość. Wszyscy kochają Hyperiona – największy w Europie Mega Coaster oraz najwyższy i najszybszy na świecie Speed - wodny Roller Coaster. To już są szczyty kontrolowanego szaleństwa podczas najlepszej zabawy.

wycieczka szkolna do energylandii opinie atrakcje (2)

Szkolna wycieczka niemal tropikalna

Która szkoła zabiera dzieciaki w tropiki jak z pocztówki? Otóż taka, która odwiedza Energylandię. Przedsmak rajskich podróży daje zabawa w wodnych strefach: Water Park i Tropical Fun. Warto tu zajrzeć w słoneczne dni i czerpać na całego z odkrytego parku wodnego z kilkunastoma zjeżdżalniami. To miejsce zachwyca każdą grupę wiekową. Zabawa jest całkowicie kontrolowana przez wyszkolonych ratowników. Dzieciaki, młodzież i opiekunowie mogą wspólnie bawić się w bitwę wodną Splash Battle, zamienić się w odkrywców i wyruszyć na poszukiwanie przygód na Wyspę Skarbów. Podopieczni nigdy nie widzieli wodospadu? Tutaj zobaczą nawet dwa! Baseny, brodziki, zjeżdżalnie, piaszczysta plaża i potężna tafla wody – młodzież zdecydowanie nie będzie się tu nudzić i oderwie się od telefonów komórkowych, na które szkoda będzie im czasu!

Sprawdź: Energylandia 2019 godziny otwarcia

tropikalna wycieczka szkolna energylandia opinie