Bunkier Wisła – Toruń

Macie ochotę na spory zastrzyk adrenaliny i atrakcję zupełnie inną od tych, które już znacie? Koniecznie odwiedźcie Bunkier Wisła w Toruniu, gdzie macie możliwość doświadczenia prawdziwego nalotu! Gotowi na takie emocje?

Bunkier Wisła w Toruniu – atrakcje

Historia bunkru w Toruniu sięga 1943 roku. Zbudowany on został w lanego betonu i prefabrykatów i był on betonową szczeliną przeciwlotniczą LSDG, mogącą pomieścić sto osób. Na całość składają się zygzakowaty korytarz, dwa przedsionki, wyjście ewakuacyjne z drabiną i szybem, oraz  dwóch suchych latryn. Obecnie Bunkier Wisła jest wspaniałą atrakcją turystyczną, oferującą niezapomniane przeżycia.

Sprawdź też:
–> Toruń – atrakcje dla dzieci <–

W Bunkrze Wisła mamy możliwość przeżycia symulacji nalotu bombowego! Na własnej skórze poczujemy namiastkę tego, przez co niegdyś przechodziła ludność w naszym kraju. Usłyszymy przerażające dźwięki syren alarmowych, odgłosy silników bombardujących nas samolotów, a także dźwięki samych wybuchów bombowych. O to, aby zagrożenie stało niemalże namacalne i możliwie najbardziej realistyczne – dbają specjalni animatorzy. Z całą pewnością jest to jedyna taka atrakcja w Toruniu, która dostarczy nam niezapomnianych wrażeń!

Bunkier Wisła oferuje nam także grę miejską, której fabuła osadzona jest w czasach II Wojny Światowej. Na własnej skórze możemy poczuć strach i inne emocje towarzyszące mieszkańcom okupowanego miasta. Gra miejska skierowana jest do grup zorganizowanych powyżej 12 osób.

Gotowi na taką dawkę adrenaliny?

Bunkier Wisła – cennik i godziny otwarcia

Bunkier czynny jest codziennie od godziny 10:00 do godziny 18:00.
Pokazy odbywają się co 20 minut od godziny 10:20, z przerwą techniczną w godzinach: 15:00 – 15:40.
Pokazy odbywają się przy minimum pięciu chętnych osobach.

Bilet wstępu – 5 zł od osoby.

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *