Energylandia przedłuża wakacje! Cenowe szaleństwo na bilety!

Park Rozrywki Energylandia przygotował promocyjną pulę biletów na wrzesień i październik, których ceny rozpoczynają się już od 59 zł (za bilet ulgowy – jednodniowy)! W cenie 99 zł kupić można bilet normalny – jednodniowy lub bilet ulgowy na dwa dni zabawy w Energylandii. W obu przypadkach w naszych kieszeniach zostaje po 20 zł. Osoby, które chcą zaopatrzyć się w bilet normalny – dwudniowy zapłacą 179 zł zamiast 219 zł! W tym wypadku zaoszczędzimy aż 40 zł.

Jak kupić tańsze bilety do Energylandii?

To proste! Wystarczy wejść na tą stronę i kliknąć w wybrane bilety. Warto się spieszyć, ponieważ promocyjne bilety można kupić tylko do końca sierpnia!

promocyjne ceny biletów energylandia wrzesień październik

W Energylandii czeka na Ciebie mnóstwo zabawy, ale przede wszystkim aż 12 Roller Coasterów, w tym absolutny hit tego sezonu – największy w Europie Mega Coaster Hyperion oraz wystrzałowy wodny Speed Water Coaster. Wśród 70 atrakcji podzielonych na cztery strefy zabawy, cudowne chwile spędzą zarówno najmłodsi (w Bajkolandii), całe rodziny w strefie Familijnej oraz lubiący wysoką dawkę adrenaliny (w strefie Ekstremalnej), nie zapominając o tych, którzy kochają kąpiele wodne i słoneczne. Na tych ostatnich czeka wodna strefa Water Park z nowopowstała częścią Tropical Fun.

Roller Coaster Hyperion to atrakcja dla fanów największych emocji, koneserów mocnych doznań i kolekcjonerów doświadczeń nie z tego świata, mamy coś specjalnego. Już sama jego nazwa wydaje się stanowić bezwzględne podsumowanie jego charakteru. Producenci zadbali o to, abyśmy podczas podróży byli absolutnie bezpieczni, ale aby wrażenia jakie gwarantuje nam podróż Hyperionem nie znały kompromisu.

Wysokość konstrukcji osiąga 77 metrów, a prędkość do jakiej możemy rozpędzić się podczas jazdy po 1450-metrowym torze to aż 142 km/h! W trakcie trwania tej niebotycznej wyprawy nie ominą nas również dodatkowe efekty grawitacyjne, które porównać można do stanu nieważkości. Dodatkowe emocje zapewniają gwałtowne spady, które pomagają nam uwierzyć, że naprawdę znajdujemy się w kokpicie kosmicznej maszyny. Wjazd do tunelu widowiskowo podkreśla tematykę z jaką integralnie połączony jest Hyperion. Sam tor po którym przemieszcza się wagonik skonstruowany został z niewiarygodną fantazją. Imponująca prędkość maszyny, liczne zakręty i nachylenia toru tylko potęgują niezapomniane wrażenia, a poziom adrenaliny pozostaje podwyższony jeszcze długo po zakończeniu podniebnej eskapady.

Speed Water Coaster to największy wodny rollercoaster na świecie! Konstrukcja w swojej kategorii nie ma sobie równych. Każdy jej parametr wielkości i prędkości tworzy rekord na skale światową, tak więc Speed Water Coaster stanowi unikatową atrakcję, której dosłownie nie można nie doświadczyć. Połączenie wodnego kursu z emocjonującą kolejką górską to zdecydowanie pozycja dla fanów extreme! Powolny wyjazd w siedzeniu wagonika na wysokość 60 metrów to czas, w którym emocje przejmują nad nami kontrolę. Na pozór wykluczające się, ale tak naprawdę jednolite i bardzo do siebie podobne uczucia strachu i ekscytacji mieszają się i potęgują z każdym dodatkowym metrem i kolejną sekundą oczekiwania. Kiedy dotrze do nas, że zaraz rozpędzimy się do prędkości 110 km/h serce z całą pewnością coraz mocniej zaczyna pompować krew w naszych żyłach. Kiedy już zrobi nam się naprawdę gorąco woda, z którą spotkamy się na dole skutecznie ostudzi nasze buzujące emocje. Adrenalina jeszcze nigdy, na żadnym innym wodnym rollecoasterze nie była tak duża. To coś, co po prostu trzeba przeżyć.

Strefa Water Park z Tropical Fun - Letnie, upalne dni są doskonałą okazją do połączenia wypoczynku na świeżym powietrzu z relaksem nad wodą. Dla amatorów właśnie takiej formy spędzania czasu w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia wydzielona została osobna strefa woda - Water Park. Obszar ten został zaprojektowany na wzór tropikalnej wyspie. Aranżacja tego miejsca w istocie daje nam poczucie przebywania w egzotycznym miejscu, w którym możemy wyciszyć się i odpocząć, a nad naszym bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani ratownicy. Obszary basenowe, na których brzegu można zrelaksować się w cieniu pod osłoną parasoli lub w blasku słońca przyciągają całe rodziny, bo każdy znajdzie w tej strefie rozrywkę dla siebie. Dla niestrudzonych i wciąż głodnych wrażeń uruchomiona została nowa część strefy wodnej - TROPICAL FUN. Jeśli jeszcze znajdzie się ktoś kto poszukuje emocji to w strefie Tropical Fun odnajdzie je niezaprzeczalnie. Nowe zjeżdżalnie to idealny pomysł na połączenie aktywnej zabawy na świeżym powietrzu z relaksem w wodzie.

aquapark energylandia największy odkryty park wodny w polsce zjeżdżalnie