Kąpielisko Miejskie Zdzieszowice

atrakcje dla dzieci Zdzieszowice

Niewielkie Zdzieszowice w województwie opolskim mogą pochwalić się kąpieliskiem, jakiego nie ma w wielu dużo większych miastach.

Malownicze kilkunastotysięczne Zdzieszowice położone są nad Odrą. Miasteczko znane jest z wyjątkowego promu ręcznego kursującego do Mechnic, ale jest tu jeszcze jedna atrakcja, która szczególnie zachwyci rodziny z dziećmi. To niedawno zrewitalizowany kompleks rekreacyjno-basenowy, w którym czeka mnóstwo dobrej zabawy. Rodzinne spędzanie czasu jest tu tym przyjemniejsze, że za całodniowy bilet normalny trzeba zapłacić jedynie 8 zł, za ulgowy 5 zł, a za bilet rodzinny dla 1 osoby dorosłej i dziecka do 10 lat tylko 10 zł.

baseny Zdzieszowice rodzinne atrakcje

Atrakcje Baseny Zdzieszowice

W obiekcie działają dwa duże baseny – sportowy i rekreacyjny. W pierwszym wyodrębniono miejsce dla uczących się pływać, natomiast w drugim zainstalowano grzybki wodne, gejzery czy armatki. Strefa rekreacyjna ma od 0,60 m do 1,35 m. Jest tu też rwąca rzeka, grota sztucznej fali i 46-metrowa zjeżdżalnia z hamownią. Specjalnie dla maluchów przygotowano też brodzik-wodny plac zabaw z fontannami i mini zjeżdżalnią. Woda w basenach jest podgrzewana. Poza tym na terenie kompleksu działa też plac zabaw w kształcie okrętu, ogrodzone boisko do siatkówki i sporo zielonych terenów do rekreacji. Organizowane są tu festyny i imprezy dla dzieci.

atrakcje dla dzieci Zdzieszowice baseny

Godziny otwarcia Baseny Zdzieszowice

Od 1 czerwca do 31 sierpnia w godzinach 11.00-19.00

Kąpielisko Miejskie w Zdzieszowicach

Fabryczna 34B

47-330 Zdzieszowice

Zdzieszowice opolskie kąpielisko miejskie opinie

Sprawdź: Najlepsze parki wodne w Polsce!