Energylandia 2024-Sweet Valley nowa strefa atrakcji dla najmłodszych

Energylandia nowe atrakcje 2024 SWEET_VALLEY

Już 27 kwietnia 2024 r., największy park rozrywki w Polsce Energylandia, otworzy kolejną strefę pełną bajkowych atrakcji. Tym razem nie będą to rollercoastery pobijające rekordy wysokości czy prędkości, a "cukierkowa" strefa familijna, gdzie fantazja spotyka się z rzeczywistością, a przygoda czeka na każdym kroku – szczególnie dla małych odkrywców. Nowa strefa to kolejne 4 ha powierzchni i aż 10 różnych atrakcji, w tym kolejne 2 familijne rollercoastery. Poznajcie Sweet Valley! Zobaczcie VIDEO!

Energylandia - nowe atrakcje 2024

Energylandia nieustannie rozwija swoją ofertę, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rodzin z małymi dziećmi. Bajkolandia od lat jest miejscem, które zachwyca najmłodszych swoją bajkową atmosferą i bezpiecznymi, dostosowanymi do ich wieku atrakcjami. Teraz, z otwarciem nowej strefy Sweet Valley, Energylandia zapewnia kolejne, fantastyczne miejsce, gdzie rodziny z maluchami mogą wspólnie odkrywać i cieszyć się nieskończoną radością.

   

Przenieśmy się do magicznego miejsca, gdzie każda dróżka jest obsypana słodkim pyłem, a wirujące karuzele przypominają ogromne, puszyste waty cukrowe na kolorowych patyczkach. Czas, start! Taka właśnie będzie nowa strefa Sweet Valley, będąca rajem dla miłośników słodkości i emocji. Na powierzchni  4 ha oferować będzie 10 różnych atrakcji, w tym dwa familijne roller coastery: Choco Chip Creek oraz Honey Harbour.

Energylandia 2024 - nowe atrakcje -rollercoaster HONEY_HARBOUR (1)

Oprócz emocjonujących przejażdżek, Goście będą mogli cieszyć się zakręconymi filiżankami, kolorowymi karuzelami i cukierkowymi sklepikami, co zapewni uczucie przebywania w magicznym świecie. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano atrakcje przypominające krainę baśni. Otwarcie Sweet Valley ma na celu uczynienie Energylandii jeszcze bardziej magicznym miejscem i zapewni niezapomniane przeżycia dla całej rodziny.

Czytaj również: 20 miejsc na wakacje z dzieckiem w Polsce

Co znajdziemy w Sweet Valley?

W sercu Sweet Valley, czeka na Gości Choco Chip Creek – emocjonujący rollercoaster o długości 1200 metrów i wysokości 16,5 metra, który oferuje jazdę z prędkością 55 km/h. Ta atrakcja, z designem przypominającym lokomotywę parową z wagonikami, zapewnia niezwykłe wrażenia dzięki trzykrotnemu wyciąganiu za pomocą napędu łańcuchowego. Jest dostępna dla pasażerów o wzroście od 120 do 140 cm z opiekunem, a powyżej 140 cm mogą cieszyć się nią samodzielnie.

CHOCO_CHIP_CREEK opinie nowości Energylandia 2024 z małymi dziećmi  

Nieopodal znajduje się Honey Harbour. To kolejny rollercoaster oferujący jazdę z prędkością do 46 km/h na 254-metrowym torze. Stanowi idealną atrakcję dla tych, którzy szukają czegoś łagodniejszego, ale równie emocjonującego. Dostępny dla osób o wzroście od 100 do 120 cm z opiekunem, a od 120 cm wzrostu bez opiekuna.

Nowy rollercoaster Energylandia atrakcje rodzinne dla małych dzieci HONEY HARBOUR 2024

Energylandia z małymi dziećmi? Nowości 2024

Candy Carousel, klasyczna wiedeńska karuzela, przypomina o tradycyjnych Parkach Rozrywki i jest dostępna dla najmłodszych Gości. Crazy Barn to z kolei nic innego jak szalony domek na kurzej łapie, który kręci się, jakby tańczył w rytmie ulubionej piosenki z dzieciństwa. Obiekt przypominający stodołę, zapewnia dreszczyk emocji dzięki obrotom, wznoszeniom i nachylaniom.

atrakcje dla małych dzieci Enenrgylandia 2024 Candy Carousel

Bumble Boats to niewielkie gondole, które płyną po spływie wodnym, idealne dla miłośników wodnych atrakcji. Z kolei Bon Bon Balloon, karuzela balonowa, pozwala Gościom wzbić się wysoko nad Parkiem. Mini Track’ Tour Ride to urocza przejażdżka przez farmę lizaków w stylizowanych ciągnikach. Candy Critters to interaktywna karuzela, będąca symbolem kreatywności Parku.

Fliżanki Energylandia 2024 nowości dla dzieci

Centralną atrakcją strefy jest Twis’Tea, zakręcona karuzela z filiżankami, oferująca radość dla 60 osób na raz, idealna dla rodzin i grup przyjaciół, dostępna od 2 do 13 lat z opiekunem.

nowe atrakcje 2024 Energylandia z małymi dziećmi opinie BON_BON_BALLOON (1)

Centralną atrakcją Parku jest Sweet Valley Town Hall Theatre, czyli multifunkcyjny obiekt, który pomieści 1000 osób. Teatr łączy w sobie funkcje widowiskowe i gastronomiczne, oferując Gościom nie tylko pokazy artystyczne, ale i kolacje z artystycznym show.

Sprawdź również: Najlepsze atrakcje w Energylandii

Kulinarna podróż w Energylandii  - Sweet Valley 2024

Sweet Valley to nie tylko atrakcje, ale też kulinarna podróż. Pop Mania zaserwuje lody na patyku własnej produkcji. W The Hungry Hen, na Gości czekać będą makarony, a Wacky Waffles w ofercie będzie mieć chrupiące gofry. Dla wielbicieli lodów gałkowych idealnym miejscem będzie Snowflake Peak. The Rainbow Spring zaskoczy wyborem smoothie, a Sweet Shake zaspokoi pragnienie shake'ami. Bubble Barn to miejsce dla fanów Bubble Tea, a w Farm Frosties będzie można skosztować włoskich lodów lub slushy. Madame Bon Bon's i The Beehive Bistro dopełnią kulinarną ofertę Parku.

W Sweet Valley bezpieczeństwo i zabawa idą w parze! Każda atrakcja ma swoje zasady, dzięki czemu wszyscy znajdą coś idealnego dla siebie, niezależnie od tego, ile wzrostu i lat mają Mali Odkrywcy. Aby dołączyć do przygody, udajmy się w stronę Smoczego Grodu, a następnie, po wyjściu z tajemniczego przejścia podziemnego, skręćmy w lewo. Tam zobaczymy bajkową bramę, która jest magicznym wejściem do wspaniałej krainy zabawy.

2024 r. w Największym Parku Rozrywki w Polsce

To dopiero początek atrakcji, które przyniesie 2024 rok. Energylandia już zapowiedziała dwa wyjątkowe wydarzenia. Kinder Party odbędzie się 1 i 2 czerwca, oferując weekend pełen zabawy i radości, z rozdaniem mnóstwa gadżetów i występami artystów. 13 lipca i 10 sierpnia zaplanowano Magic Night & Beach Party – 13 godzin zabawy do 23:00, z Parkiem rozświetlonym milionami świateł i letnim klimatem. To będzie sezon pełen niespodzianek i niezapomnianych chwil!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *