Kierunek Energylandia! Tylko teraz bilety w dobrej cenie!

Energylandia 2022 otwarcie tanie bilety bon turystyczny

O tym, że ENERGYLANDIA to park roller coasterów nr 1 w Europie z atrakcjami dla dzieci od 2 roku życia nie trzeba nikogo przekonywać. W tym roku ten największy park rozrywki w Polsce zaprasza już od 2 kwietnia, a my podpowiadamy, jak kupić bilety w dobrej cenie.

Bajkolandia Energylandia 2022 otwarcie tanie bilety bon turystyczny

Aktywny wypoczynek w parku rozrywki zarówno podczas weekendowych podróży, kilkudniowych wyjazdów rodzinnych, służbowych spotkań integracyjnych czy w końcu wycieczek klasowych stał się coraz bardziej popularny, nie wspominając o wakacyjnych celach! Energylandia jest największym tego typu obiektem w Polsce, który rokrocznie dodaje dla swoich Gości nowe atrakcje, wzbogacając możliwość i różnorodność zabawy na tym wielkim „placu zabaw” dla całych rodzin. Na powierzchni 43 hektarów znajduje się 106 atrakcji rozlokowanych w 6 strefach. Kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać ze wszystkich urządzeń i atrakcji bez limitu. Warto podkreślić, że kojarzona z rekordowymi roller coasterami Energylandia to także bajkowe królestwo dla maluszków od 2 roku życia. W sezonie 2022 czekać na nie będą aż 24 atrakcje, między innymi niewielkie karuzele, zjeżdżalnie, mini coastery, kolejki widokowe czy atrakcje wodne!

Energetyczny magnez do aktywnej rozrywki w dobrej cenie!

bilety otwarcie energylandia taniej promocja kod rabatowy 2022

W Energylandii ruszyła wielka przedsprzedaż biletów na sezon 2022 z możliwością ich wykorzystania do 24 czerwca br. Jeżeli planujecie rodzinny wyjazd z Waszymi bliskimi, warto się pospieszyć.

Promocyjne bilety w formie elektronicznej dostępne są w cenach:

• bilet normalny od 140 cm – 139 zł /szt. zamiast 159 zł

• bilet ulgowy do 140 cm/ senior od 65 r.ż. – 99 zł /szt. zamiast 109 zł

• bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 249 zł /szt. zamiast 289 zł

• bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm/ senior od 65 r.ż. – 179 zł /szt. zamiast 199 zł

Szczegóły promocji znajdziecie na stronie internetowej oraz umieszczonym tam regulaminie – kliknij TUTAJ.

 

Zapłać Bonem Turystycznym!

Polski Bon Turystyczny jest jedną z form wsparcia rodzinnych wyjazdów. Pobudza on rodzimą branżę turystyczną oraz pozwala na zwiedzenie kawałka świata każdemu dziecku! Bon Turystyczny przysługuje na każde dziecko do 18. roku życia, a dostępny jest on w formie internetowej, w postaci 16-cyfrowego kodu, dzięki czemu zawsze ma się go pod ręką. Dla osób, które nie zdążyły aktywować świadczenia, przypominamy, że na wykorzystanie go jest czas do 30 września 2022 roku! Warto jednak mądrze wykorzystać przyznane środki i skorzystać z obowiązującej promocji „Przedsprzedaży”! Nie przegapcie kolejnej okazji na świetną zabawę i wykorzystajcie Bon Turystyczny już teraz! Odwiedzając Energylandię dajcie się zaskoczyć niepowtarzalną atmosferą tego rodzinnego miejsca! Podarujcie sobie i bliskim niezapomniane chwile!

Czytaj również: Bon Turystyczny na wakacje 2022

Energylandia otwarcie 2022 bon turystyczny bilety promocja kod rabatowy ceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *