Dziecko w Hotelu – nowe wydarzenie w branży hotelowej

Współpraca z influencerami, relacje personelu z najmłodszym gościem, hotel rodzinny – szyld marketingowy czy strategia – to tylko niektóre tematy zaplanowanej na kwiecień konferencji Dziecko w Hotelu. Prelegentami wydarzenia będą eksperci z branży, praktycy z doświadczeniem oraz znani rodzice tacy jak Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek czy Magda Steczkowska. Portal Dzieckowpodrozy.pl objął Patronatem to wyjątkowe wydarzenie.

I edycja konferencji Dziecko w Hotelu odbędzie 28 kwietnia 2020 roku w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** – obiekcie znanym z otwartego nastawienia na rodziny z dziećmi, zaliczanego do jednego z najlepszych hoteli przyjaznych dzieciom wg. dzieckowpodrozy.pl. Celem organizatorów jest promowanie prorodzinnych rozwiązań oraz integracja środowiska hotelarskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mieć okazję do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów oraz podejrzenia rozwiązań wprowadzonych w Bacówce z myślą o najmłodszych gościach.

rodzinne atrakcje Bacówka Radawa Spa

- Chociaż w polskim hotelarstwie rośnie pozytywny trend na prorodzinność, to wciąż wiele obiektów traktuje hasło „przyjazny rodzinie” raczej jako chwyt marketingowy, niż rzeczywistą strategię. Przed nami, hotelarzami, wciąż pozostaje wiele do zrobienia w tym zakresie, a konferencja Dziecko w Hotelu to krok w kierunku uświadamiania hotelarzy – mówi Joanna Preisner, pomysłodawczyni konferencji, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** oraz autorka bloga Mama Hotelarz.

Strategia podstawą sukcesu

Jak przekonują organizatorzy, kluczem do sukcesu każdego obiektu hotelowego jest przemyślana i konsekwentnie realizowana strategia. Właśnie dlatego kwestię tę poruszy pierwsza prelekcja konferencji Dziecko w Hotelu, z której uczestnicy dowiedzą się m.in. jak właściwie przeprowadzić analizę hotelu, w którą stronę skierować działania oraz co pomoże nam konsekwentnie kreować wizerunek naszego obiektu.

To ze strategii wynikają również kolejno wdrażane rozwiązania oraz komunikaty marketingowe. W przypadku obiektów nastawionych na prorodzinność będą to kreatywne pomysły ułatwiające funkcjonowanie rodzicom i ich dzieciom oraz ciekawe atrakcje dostosowane do potrzeb gości w różnym wieku. W ramach wydarzenia omówione zostaną konkretne przykłady oraz metody przygotowywania optymalnej finansowo oraz sprzedażowo oferty.

Podczas konferencji poruszone zostaną również m.in. kwestie najnowszych trendów w marketingu. Nie zabraknie informacji dotyczących współpracy z influencerami, wyglądu i projektu strony internetowej hotelu oraz najważniejszych narzędzi pozwalających na skuteczną promocję obiektu. Na wszystkich uczestników czekają więc gotowe do wdrożenia pomysły, kompleksowe informacje oraz cała masa inspiracji.

konferencja dziecko w hotelu program 2020

Jest to pierwsza konferencja, która w pełni poświęcona będzie tematyce przyjmowania i dbania o najmłodszych gości obiektów turystycznych. Do udziału zaproszeni zostali eksperci z branży, a w panelach dyskusyjnych wezmą udział znani rodzice, który najpełniej opowiedzą o oczekiwaniach wobec hotelu wyjeżdżając z dzieckiem. Z kolei mamy-influencerki podyskutują na temat współpracy z obiektami hotelowymi.

Dodatkowe informacje zdobyć można pod numerem 731 009 240 na stronie hotelkids.pl lub adresem e-mail: hotelkids2020@gmail.com.