Hotel Bacówka Radawa & Spa****

hotel przyjazny rodzinie podkarpackie z basenem dla dzieci

W małej wypoczynkowej miejscowości Radawa, pośród wspaniałych lasów sosnowych i świerkowych, działa hotel idealny dla rodzin – Bacówka.

Rudawa to wieś położona w województwie podkarpackim, niedaleko Jarosławia. Przepływa przez nią malownicza rzeka Lubaczówka, która tworzy zalew pełniący funkcje rekreacyjne. Jest on widoczny z Bacówki. Goście mają do dyspozycji komfortowe apartamenty oraz wieloosobowe całoroczne domy Modern Folk w stylu góralskim.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

hotel przyjazny rodzinie podkarpackie Radawa

Rodziny mogą liczyć tu na wiele udogodnień. Przygotowano specjalny pakiet Premium Kids dla dzieci w wieku 0-2 lata. W jego skład wchodzi łóżeczko turystyczne, podstawka pod umywalkę, wanienka, nakładka na toaletę oraz wózek spacerowy. W recepcji są sprzedawane pieluchy, smoczki i śliniaczki jednorazowe. Przez całą dobę bezpłatnie dostępny jest pokój matki z dzieckiem, w którym znajduje się przewijak, mikrofalówka i podgrzewacz do butelek. W hotelowej restauracji na maluchy czeka specjalny bufet śniadaniowy. Tutejsza Restauracja Ferula znalazła się wśród najlepszych restauracji w Polsce według przewodnika Poland 100 Best Restaurants.

Atrakcje

Przebywając w Radawie, warto skorzystać z możliwości, jakie daje okoliczna przyroda. Dlatego w hotelu są do wypożyczenia rowery z przyczepką lub krzesełkiem i kaski dla dzieci, a także kajaki, którymi można popływać po Lubaczówce. Goście mają też zapewniony bezpłatny wstęp do nowoczesnej siłowni. Na terenie ośrodka działa podgrzewany zewnętrzny basen i brodzik z grzybkiem wodnym i dmuchanymi zabawkami, a także place zabaw. W hotelu dla maluchów przygotowano pokój zabaw LEGO oraz salę kinową. Odbywają się tu także animacje czy warsztaty kulinarne w ramach Bacusiowej Akademii Gotowania.

rodzinne atrakcje Bacówka Radawa Spa opinie

Spa

W hotelowej Strefie Relaksu znajduje się kryty basen, sauna fińska, grota solna, jacuzzi oraz zewnętrzna balia z gorącą wodą. Spa proponuje też całą gamę masaży i zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Ciekawostką jest też terapia sianem oraz zabiegi dla dzieci, jak np. masaż z użyciem czekolady.

opinie Bacówka Radawa Spa opinie hotel z basenem dla dzieci

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeHotel Bacówka Radawa & Spa zyskał aż 3 nagrody w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie. Otrzymuje także rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Hotel Bacówka Radawa & Spa****

ul. Cicha 30A

37-523 Radawa

www.bacowkaradawa.pl podkarpackie hotel z atrakcjami dla dzieci basen opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *