Hotel Bacówka Radawa & Spa****

hotel z basenem dla dzieci podkarpackie Bacówka opinie wakacje z dziećmi

W małej wypoczynkowej miejscowości Radawa, pośród wspaniałych lasów sosnowych i świerkowych, działa hotel idealny dla rodzin – Hotel Bacówka Radawa & SPA****

hotel z basenem dla dzieci Podkarpackie Bacówka opinie gdzie na weekend z dzieckiem'

Radawa to wieś położona w województwie podkarpackim, niedaleko Jarosławia. Przepływa przez nią malownicza rzeka Lubaczówka, która tworzy zalew pełniący funkcje rekreacyjne. Jest on widoczny z Bacówki. Goście mają do dyspozycji komfortowe apartamenty oraz wieloosobowe całoroczne domki.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

apartamenty i domki z basenem dla dzieci Bacówka opinie podkarpacie gdzie z dzieckiem

Rodziny mogą liczyć tu na wiele udogodnień. W sklepiku są sprzedawane pieluchy, smoczki, śliniaczki jednorazowe i wiele innych przydatnych produktów. Przez całą dobę bezpłatnie dostępny jest pokój matki z dzieckiem, w którym znajduje się przewijak, mikrofalówka i podgrzewacz do butelek.

hotel z atrakcjami dla dzieci animacje zoo baseny place zabaw Bacówka Radawa opinie

W hotelowej restauracji na maluchy czeka specjalny bufet śniadaniowy. Tutejsza Restauracja Ferula znalazła się wśród najlepszych restauracji w Polsce według przewodnika Poland 100 Best Restaurants.

bacówka radawa opinie hotel przyjzny dzieciom z basenem atrakcje

Atrakcje

Przebywając w Radawie, warto skorzystać z możliwości, jakie daje okoliczna przyroda. Dlatego w hotelu są do wypożyczenia rowery z przyczepką lub krzesełkiem i kaski dla dzieci, a także kajaki, którymi można popływać po Lubaczówce. Goście mają też zapewniony bezpłatny wstęp do nowoczesnej siłowni.

Bacówka Radawa Spa atrakcje dla dzieci opinie wakacje z dziećmi z basenem podkarpackie domki weekend z dzieckiem

Na terenie ośrodka działa podgrzewany zewnętrzny basen i brodzik z grzybkiem wodnym i dmuchanymi zabawkami, a także place zabaw. W hotelu dla maluchów przygotowano pokój zabaw LEGO oraz salę kinową. Odbywają się tu także animacje czy warsztaty kulinarne w ramach Bacusiowej Akademii Gotowania.

basen dla dzieci Bacówka Radawa opinie atrakcje dla dzieci wakacje hotel przyjazny dzieciom   hotel przyjazny dzieciom z basenem i atrakcjami dla dzieci Bacówka opinie wakacje gdzie z dziećmi

Spa

W hotelowej Strefie Relaksu znajduje się kryty basen, sauna fińska, grota solna, jacuzzi, dwie zewnętrzne balie z gorącą wodą oraz zewnętrzna sauna. Wśród zabiegów oferowanych przez SPA, znajdują się m.in. masaże tajskie klasyczne i relaksacyjne, masaże dla dwojga, zabieg na twarz oraz na ciało czy peeling całego ciała. Kameralna atmosfera pozwala na wyciszenie oraz uwolnienie myśli od codziennych trosk.

hotel z basenem krytym podkarpacie Bacówka Radawa opinie atrakcje dla dzieci przyjazny dzieciom hotel

Strefa Relaksu to także atrakcje dla dzieci, czyli KIDS SPA z masażem czekoladowym i owocowym. Bacówka to hotel dla rodzin z dziećmi, nie zapomnieliśmy dlatego o masażach dedykowanych dla rodziców i dzieci. W naszym menu SPA znajdziecie masaż dla Mamy i Córki oraz dla Taty i Syna. Masaże wykonywane są w podwójnym gabinecie, oprócz relaksu to też czas na wspólną chwilę która w zabieganej codzienności jest teraz bezcenna.

hotel ze spa dla dzieci

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeHotel Bacówka Radawa & Spa zyskał aż 3 nagrody w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie. Otrzymuje także rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Hotel Bacówka Radawa & Spa****

ul. Cicha 30A

37-523 Radawa

www.bacowkaradawa.pl https://www.instagram.com/bacowkaradawa/ https://www.facebook.com/BacowkaRadawa  bacówka radawa spa opinie hotel domki z atrakcjami dla dzieci przyjazne dzieciom wakacje weekend z dzieckiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *