Dmuchany Park Rozrywki Funlandia – Łeba

Funlandia Łeba opinie atrakcje dla dzieci park dmuchańców

Powstały w 2021 roku Dmuchany Park Rozrywki dla całej rodziny Funlandia w Łebie, to doskonałe miejsce na spędzenie rodzinnego popołudnia, szczególnie jeżeli poczujecie się znużeni kąpielami słonecznymi czy też tymi morskimi. W całym parku nie brakuje atrakcji dla całej rodziny, dzięki którym poczujecie się jak ninja! Czas więc na przedstawienie tego miejsca i pokazanie Wam, że warto odwiedzić je przy najbliższej okazji!

Zobacz ile atrakcji czeka tu na Twoje dziecko:

park rozrywki Łeba dmuchańce atrakcje dla dzieci Funlandia opinie

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to w sumie prawie 700 m2 atrakcji!  Czeka na Was 400m2 placu zabaw pod zadaszeniem (dzięki czemu żaden deszcz nie zatrzyma zabawy) oraz potężny, jeden z najdłuższych w Polsce – 50-metrowy tor przeszkód na świeżym powietrzu. To najdłuższa atrakcja na miejscu, podczas której trzeba w jak najkrótszym czasie pokonać takie przeszkody jak: wielkie ścianki wspinaczkowe, długie zjeżdżalnie czy wąskie tunele. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany! Na najodważniejszych czeka nowa atrakcja -ogromna, 8-mio metrowa skocznia w motywie dżunglii.

Oprócz wspaniałej zabawy dla wszystkich, Funlandia umożliwia również zorganizowanie niezapomnianych urodzin dla Twojego dziecka. Dla szkół, biur podróży, kolonii, obozów oraz grup zorganizowanych przygotowana została specjalna, korzystna oferta, której szczegóły można poznać po kontakcie mailowym.

gdzie z dzieckiem Łeba atrakcje Park rozrywki dmuchańce tor przeszkód Funlandia opinie

atrakcje pod dachem Łeba na niepogodę z dzieckiem park rozrywki Funlandia

dmuchany park rozrywki Łeba Funlandia opinie atrakcje dla dzieci

Co więcej, na miejscu są też dwie specjalne strefy dla dzieci, które nie skończyły jeszcze 3-go roku życia. 25m2 strefy malucha z osobnym wejściem na dmuchanym placu oraz samochodowy skakaniec połączony z basenem z kulkami. Dzięki temu zyskujemy pewność, że absolutnie każdy będzie się świetnie (i co najważniejsze — bezpiecznie) bawił podczas swojej wizyty w Dmuchanym Parku Rozrywki Funlandia.

atrakcje na niepogodę Łeba gdy pada co robić z dzieckiem park rozrywki Funlandia

dmuchany tor przeszkód Łeba park rozrywki Dmuchańce gdzie z dzieckiem atrakcje

 

atrakcje pod dachem dla dzieci Łeba - Funlandia park rozrywki opinie

dmuchańce tor przeszkód atrakcje dla dzieci Funlandia Łeba opinie

Jeżeli zgłodniejecie lub poczujecie się spragnieni, to warto pamiętać, że na miejscu można zjeść pyszne lody naturalne, zapiekanki czy popcorn robiony na oleju kokosowym. Rodzice natomiast chętnie wypiją ciepłą kawę lub chłodną lemoniadę, podczas wypoczynku na strefie chilloutu z leżakami. Czasami trzeba po prostu odpocząć!

Dmuchany Park Rozrywki w Łebie atrakcje dla rodzin z dziećmi 4

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to naprawdę idealne miejsce dla każdego, kto kocha skakać, zjeżdżać, szaleć i spędzać ciekawie czas. Takiej atrakcji na terenie Łeby jeszcze nie było! Zachęcamy was do zajrzenia na miejsce, szczególnie podczas rodzinnej wyprawy nad morze!

Godziny otwarcia Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba

W sezonie 2023 Park zostanie dla Was otwarty już 29 kwietnia i będzie działać weekendowo aż do rozpoczęcia wakacji! W wakacje czynne codziennie!

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba otwarty jest w następujących godzinach:

  • poniedziałek – niedziela: 10:00 – 20:00 (sezon wakacyjny)od 29 kwietnia park działa weekendowo – dokładne dni oraz godziny otwarcia dostępne na stronie internetowej, a także na facebooku

Cennik biletów Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba

  • Cennik na sezon 2023 będzie dostępny na oficjalnej stronie internetowej Parku

Lokalizacja Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba

Omawiana dziś atrakcja znajduje się na ul. Tysiąclecia 10 w Łebie (wejście od strony orlika). Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Dmuchanego Parku Rozrywki Funlandia. Jeżeli podróżujecie samochodem, to zwróćcie uwagę na zasady obowiązujące na płatnym parkingu przed obiektem.

Sprawdź też przygotowany przez nas artykuł:

Łeba – atrakcje dla dzieci