Dmuchany Park Rozrywki Funlandia – Łeba

dmuchany Park Rozrywki Łeba atrakcje dla dzieci na niepogodę Funlandia ceny opinie

Powstały w 2021 roku Dmuchany Park Rozrywki dla całej rodziny Funlandia w Łebie, to doskonałe miejsce na spędzenie rodzinnego popołudnia, szczególnie jeżeli poczujecie się znużeni kąpielami słonecznymi czy też tymi morskimi. W całym parku nie brakuje atrakcji dla całej rodziny, dzięki którym poczujecie się jak ninja! Czas więc na przedstawienie tego miejsca i pokazanie Wam, że warto odwiedzić je przy najbliższej okazji!

Zobacz ile atrakcji czeka tu na Twoje dziecko:

Łeba z dzieckiem atrakcje park rozrywki dmuchańce Funlandia ceny opinie co robić z małym dzieckiem

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to ponad 600m2 dmuchanych atrakcji pod zadaszeniem (dzięki czemu żaden deszcz nie zatrzyma zabawy) oraz na świeżym powietrzu. Potężny 40-to metrowy tor przeszkód to najtrudniejsza i najdłuższa atrakcja na miejscu, podczas której trzeba w jak najkrótszym czasie pokonać takie przeszkody jak: wielkie ścianki wspinaczkowe, długie zjeżdżalnie czy wąskie tunele. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany!

Funlandia Łeba opinie atrakcje dla dzieci Park rozrywki 12

Łeba atrakcje dla dzieci park rozrywki dmuchańce ceny wakacje 2022

park dmuchańców Łeba dmuchany park rozrywki Funlandia 2022 opinie atrakcje ceny

 

Co więcej, na miejscu są też dwie specjalne strefy dla dzieci, które nie skończyły jeszcze 3-go roku życia. 25m2 strefy malucha z osobnym wejściem na dmuchanym placu oraz samochodowy skakaniec połączony z basenem z kulkami. Dzięki temu zyskujemy pewność, że absolutnie każdy będzie się świetnie (i co najważniejsze — bezpiecznie) bawił podczas swojej wizyty w Dmuchanym Parku Rozrywki Funlandia.

najlepszy plac zabaw dla dzieci Łeba park dmuchańców Funlandia opinie ceny

park funlandia opinie atrakcje dla dzieci Łeba

zjeżdżalnie dla dzieci plac zabaw Łeba atrakcje co robić z dzieckiem

 

Jeżeli zgłodniejecie lub poczujecie się spragnieni, to warto pamiętać, że na miejscu można zjeść pyszne lody naturalne czy popcorn robiony na oleju kokosowym. Rodzice natomiast chętnie wypiją ciepłą kawę lub chłodną granite, podczas wypoczynku na strefie chilloutu z leżakami. Czasami trzeba po prostu odpocząć!

Dmuchany Park Rozrywki w Łebie atrakcje dla rodzin z dziećmi 4

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to naprawdę idealne miejsce dla każdego, kto kocha skakać, zjeżdżać, szaleć i spędzać ciekawie czas. Takiej atrakcji na terenie Łeby jeszcze nie było! Zachęcamy was do zajrzenia na miejsce, szczególnie podczas rodzinnej wyprawy nad morze!

Godziny otwarcia Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba otwarty jest w następujących godzinach:

  • poniedziałekniedziela: 13:00 – 21:00 (sezon wakacyjny)

Cennik biletów Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba

  • Open (4-100lat)
  • Dzieci do 4 roku życia bawią się pod opieką rodziców.
  • Maluch (1-3 lat):
  • Bilet grupowy
  • Cennik na sezon 2022 jest w trakcie przygotowania…

Lokalizacja Dmuchany Park Rozrywki Funlandia Łeba

Omawiana dziś atrakcja znajduje się na ul. Tysiąclecia 10 w Łebie (wejście od strony orlika). Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Dmuchanego Parku Rozrywki Funlandia. Jeżeli podróżujecie samochodem, to zwróćcie uwagę na zasady obowiązujące na płatnym parkingu przed obiektem.

Sprawdź też przygotowany przez nas artykuł:

Łeba – atrakcje dla dzieci

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *