Największy odkryty park wodny znajduje się w Energylandii!

energylandia aquapark największy park wodny w Polsce opinie atrakcje
Park Rozrywki Energylandia lubi bić rekordy i tym razem to uczynił otwierając największy odkryty aquapark w Polsce, który mierzy blisko 5 hektarów powierzchni! Funkcjonujący dotychczas Water Park, w skład którego wchodziła część basenowa Big Milk Water Park o powierzchni 7600 m2 oraz część ze zjeżdżalniami wodnymi Tropical Fun o powierzchni 19 400 m2, został powiększony o nowy moduł Exotic Island, który mierzy 19 500 m2. 

Koniecznie zobacz filmy poniżej!

Co kryje park wodny w Energylandii?

Do dyspozycji jest aż 19 fenomenalnych zjeżdżalni różnego typu.  

Funky Monkey, czyli tropikalny plac zabaw to duży kompleks zjeżdżalni wodnych, ślizgawek oraz niewielkich i średnich zabawek dla dzieci i młodzieży. W instalacji zaprojektowano aż 5 zjeżdżalni, armatki wodne oraz zaskakujące ogromne wiadro wody! Na wspomnianej konstrukcji będziemy zjeżdżać z wysokości wynoszącej aż 12 m, czyli tyle co czterokondygnacyjny budynek! Poza zjeżdżalniami znajdziecie tam również armatki wodne, wylewki oraz duże i małe wiaderka. Na pewno nie będziecie się w tym miejscu nudzić! Dodatkowym atutem są liczne, efektowne dekoracje w postaci palm, a także figurek zwierząt – psotnych małp i kolorowych papug. Wszystko po to, żebyście poczuli klimat prawdziwej, egzotycznej wyspy, która jest tematem przewodnim tego modułu Water Parku.

najwiekszy odkryty park wodny energylandia 3

najwiekszy odkryty park wodny energylandia 2

 Tropical Pools to kolejna odsłona Exotic Island miesząca powierzchnię 3790 m2 lustra wody, dzięki której łączna liczba basenów w Energylandii wzrosłą do 5, a ich głębokość określa się od 20 do 140 cm głębokości. Powierzchnia wszystkich basenów wynosi teraz 5590 m2

exotic 11 najwiekszy odkryty park wodny energylandia

exotic 2 najwiekszy odkryty park wodny energylandia

Kochający kąpiele słoneczna poczują się tu jak w raju! Piaszczysta plaża pomieściła aż 4000 leżaków. A to wszystko na ogromnej powierzchni liczącej ponad 46000m2, czyli niemal 5 hektarów! Klimat stworzony przez baseny, zjeżdżalnie, palmy, leżaki i chłodne napoje sprawi, że będziecie się tam czuć idealnie podczas upalnych dni.

Pamiętajcie, że jeden bilet wstępu do Energylandii obejmuje wszystkie atrakcje w całym parku – również w orzeźwiającej strefie wodnej.

Koniecznie obejrzyj te filmy!

przedpremiera tropikalnego placu zabaw

zjeżdżalnie Tropical Fun

Sprawdź też nasz artykuł:

Energylandia Zator