BING CZ.7: URODZINY I INNE PRZYGODY już na DVD!

Bing urodziny i inne przygody wydanie dvd 2
 Kontynuacja przygód sympatycznego króliczka Binga i jego przyjaciół! Najnowsze części serialu ponownie na DVD! Życie trzylatka nie jest proste. Zobacz świat oczami przedszkolaka, zrozum lepiej swojego malucha i wspieraj jego rozwój. Siódma i ósma część wyjątkowego, nagrodzonego Emmy Kids Awards, serialu dla najmłodszych, który zachwycił dzieci i rodziców na całym świecie, zadebiutuje na w te wakacje! „Bing: Urodziny i inne przygody…”, część 7, zadebiutuje na DVD już 30 czerwca. „Bing: Piłka i inne przygody…”, część 8 ukaże się na DVD 11 sierpnia. 

Sprawdź promocje na płytę!

Bing, Część 7: Urodziny i inne przygody

O Bingu

Bing to sympatyczny, ciekawy świata trzyletni króliczek. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienne doświadczenia dzieci w tym wieku. W każdym odcinku Bing wraz z przyjaciółmi Sulą i Pando oraz kuzynami Koko i Charliem muszą poradzić sobie z jakąś typowo dziecięcą czynnością. Radą i pomocą służy im mądry opiekun Flop. Mimo dobrych chęci bohaterowie popełniają wiele błędów i na ich podstawie uczą się, jak radzić sobie z emocjami. 

Bing urodziny i inne przygody wydanie dvd 3

Serial powstał na kanwie popularnych książeczek brytyjskiego pisarza i ilustratora Teda Dewana. Gdy autor opublikował pierwszą bajkę z cyklu, dorośli ze wszystkich stron świata pisali do niego z podziękowaniami za stworzenie Binga i Flopa. Proste opowiastki o codziennych wzlotach i upadkach maluchów w wieku przedszkolnym przykuły uwagę doświadczonego producenta filmowego Mikaela Shields’a, który postanowił zekranizować Binga, wybierając ten projekt spośród 600 różnych pomysłów. Dzięki zaangażowaniu oddanego i utalentowanego zespołu oraz wsparciu ze strony BBC i CBeebies długi proces adaptacji książeczek o Bingu do formatu serialu animowanego zakończył się sukcesem. 

Produkcja dla maluchów wyreżyserowana przez Nickiego Phelana i Jeroena Jasparta według scenariusza Teda Dewana to niezwykła wyprawa w świat przedszkolaka, ciesząca się ogromnym uznaniem wśród rodziców i krytyków. W 2016 roku serial brytyjskiej wytwórni Acamar Films zdobył międzynarodową nagrodę Emmy Kids Awards w kategorii Preschool

Ogólnoświatowy fenomen

Rodzice bardzo entuzjastycznie przyjęli nowy serial dla maluchów. Szybko zaczęli dzielić się zainspirowaną „Bingiem” twórczością swoich dzieci na portalach społecznościowych, a nawet ukuli popularną frazę WWFD (what would Flop doco by zrobił Flop). Mali fani serialu z kolei zyskali miano Bingusiów. 

Bing urodziny i inne przygody wydanie dvd 4

Produkcja szybko zdobyła popularność na całym świecie, a do Polski zawitała 19 września 2016 roku, debiutując na kanale MiniMini+.

Za co kochamy Binga?

Twórcy serialu postawili sobie za cel wierne odmalowanie hałaśliwego, radosnego i chaotycznego świata przedszkolaka. Jednocześnie starali się podkreślić intensywność emocji, z jakimi maluch musi sobie radzić w pierwszych latach życia. Dzieci utożsamiają się z Bingiem, bo w jego zachowaniu i przygodach dostrzegają własne doświadczenia. Historyjki są opowiadane z ich punktu widzenia, więc maluchy z łatwością przywiązują się do bohaterów. 

Bing urodziny i inne przygody wydanie dvd 5

Produkcja prezentuje bezpieczne treści i promuje pozytywne wartości, a jednocześnie zaskakuje autentyzmem i szczerością. Jej największym atutem jest fakt, że przemawia nie tylko do dzieci, lecz także do ich opiekunów. Przybliża widzom całą gamę zachowań przedszkolaka i przeżywanych przez niego „mikrodramatów”, zachęca rodziców do wspierania swoich Bingusiów oraz namawia ich, by porzucili perfekcjonizm i traktowali z większą wyrozumiałością również siebie samych. Ciepła narracja pozbawiona pouczającego tonu sprawia, że „Bing” subtelnie demonstruje zarówno dzieciom jak i dorosłym, jak radzić sobie z codziennymi problemami. 

Bing urodziny i inne przygody wydanie dvd

Zakup swój egzemplarz, klikając w link poniżej!

Bing, Część 7: Urodziny i inne przygody

„Bing, Część 7: Urodziny i inne przygody” – odcinki:

 1. Nicky
 2. Halloween
 3. Malowanie buzi
 4. Szczepionka
 5. Obrazki z liści
 6. Wóz strażacki
 7. Gryzmoł
 8. Piżama-party
 9. Ogrodowy wąż
 10. Urodziny
 11. Domek
 12. Przezwiska
 13. Spanie w namiocie

BING, CZĘŚCI 1 – 6 NA DVD

W Polsce seria Bing na DVD zadebiutowała 18 października 2017 roku. Na rynku dostępne są następujące wydania:

 • Bing, część 1: Huśtawka i inne przygody
 • Bing, część 2: Kot i inne przygody
 • Bing, część 3: Fajerwerki i inne przygody
 • Bing, część 4: Opowiadanie na dobranoc i inne przygody
 • Bing, część 5: Bańki mydlane i inne przygody
 • Bing, część 6: Występ i inne przygody