Dlaczego warto w tym roku wybrać wakacje na kempingu?

Dlaczego warto w tym roku wybrać wakacje na kempingu -Bijela Uvala

Czy w czasie koronawirusa warto jechać na wakacje? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy, dlatego przychodzimy z argumentami za wypoczynkiem na kempingu.

 
  • Otwarte granice

Obywatele Polski mogą wjechać do wszystkich europejskich państw (włącznie ze Słowenią, która 17 lipca zdjęła obowiązek kwarantanny dla polskich turystów).

  • Podróż własnym autem

Jadąc na wakacje samochodem, znacznie zwiększa się bezpieczeństwo wspólnie podróżujących. Ogranicza się w ten sposób kontakt z innymi osobami, a do tego można decydować o tym, kiedy i gdzie robić postoje.

  • Kemping bezpieczniejszy od hotelu

Wybór wakacji na kempingu to w obecnej sytuacji najlepsza decyzja! Tereny kempingowe są bardzo duże, a ilość osób na nich przebywająca jest znacznie mniejsza niż dotychczas. Dzięki temu łatwiej można utrzymać bezpieczny dystans, nie rezygnując przy tym ze świetnej zabawy.

  • Kempingowe zakwaterowanie

Zakwaterowanie w domku lub namiocie – wszystkie namioty oraz domki są dokładnie sprzątane i dezynfekowane przed przybyciem gości. Dodatkowo domki oraz niektóre modele namiotów zapewniają własny węzeł sanitarny. Własne zakwaterowanie – coraz popularniejsze ostatnio staje się podróżowanie własnym (kupionym bądź wynajętym) kamperem, lub zabranie na kemping swojego namiotu. To rozwiązanie znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa, a do tego zmniejsza koszt wyjazdu, gdyż wynajęcie parceli na kempingu jest bardzo atrakcyjne cenowo. Czystość i bezpieczeństwo na kempingu

Przede wszystkim w wielu miejscach wspólnych znajdują się płyny do dezynfekcji dłoni, z których można w każdej chwili skorzystać. Wszystkie sanitariaty są bardzo często sprzątane i dezynfekowane, ponadto wprowadzono ograniczenia sanitarne dotyczące ilości osób jednocześnie korzystających z pryszniców i toalet. Pracownicy kempingów zostali dokładnie przeszkoleni w zakresie zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dodatkowo przestrzenie wspólne kempingu (baseny, place zabaw, boiska i in.) są regularnie dezynfekowane.

  • Czynne atrakcje wodne

W basenach i na wodnych placach zabaw obowiązuje zasada utrzymania bezpiecznej odległości. Podobnie z przestrzenią wokół atrakcji wodnych – leżaki rozstawione są co ok. 1,5 metra, aby wszyscy mogli spokojnie wypoczywać i cieszyć się wakacjami.

  • Restauracje, sklepy, bary

Restauracje, sklepy oraz bary są otwarte zgodnie z zasadami zachowania bezpieczeństwa. W pomieszczeniach może pojawić się konieczność noszenia maseczek ochronnych.

Na kempingach wchodzących w skład grupy Human Travel ( należą do nich m.in. Park Albatros, Norcenni Girasole Village oraz Fabulous Village) wprowadzono do powszechnego użycia aplikację mobilną SmartTouch Menu. Za jej pomocą można zamawiać jedzenie i inne produkty w restauracjach, barach i sklepach znajdujących się na terenie kempingu! Wszystko odbywa się na zasadzie "zamów i odbierz", aby umożliwić szybkie i bezpieczne zamawianie posiłków oraz robienie zakupów.

Zobacz oferty w promocji >>Last Minute<<

>>Domek – taras (kemping Belvedere)<<

domek - taras (Belvedere) - wakacje na kempingu czy jest bezpiecznie opinie

>Domki typu Glamping (kemping Strasko)<<

domki typu Glamping (Strasko)- kemping na wakacje - koronarwirus obostrzenia zasady bezpieczeństwo

>>Namiot safari Serengeti XL<< namiot safari - Serengeti XL- kemping na wakacje czy warto Włochy Chorwacja opinie

>Parcela kamper<<

parcela - kamper na wakacje opinie ceny bezpieczeństwo