Bilety do Energylandii za pół ceny! Tylko w ten piątek!

energylandia 1 promocja dzien szalentwa za swiadectwa zator
Jak dobrze wiecie, od 6 czerwca parki rozrywki, taki jak właśnie Energylandia w Zatorze ponownie zostały otwarte dla miłośników mocnych wrażeń… lecz jak się okazuje, to nie wszystko, co organizatorzy przygotowali dla wszystkich odwiedzających ten park bardzo ciekawą niespodziankę! Wszyscy uczniowie szkół i przedszkoli, którzy już w ten weekend kończą rok szkolny i zaczynają świętowanie tak wyczekiwanych wakacji, mogą liczyć na niemałą niespodziankę. Mowa tutaj o biletach z 50% zniżką! Co trzeba zrobić, żeby ją uzyskać? Odpowiedzi szukajcie w dalszej części artykułu! Już w najbliższy piątek, 26 czerwca 2020 roku, czyli w dzień zakończenia roku szkolnego przedszkolaki oraz absolwenci szkół podstawowych, oraz średnich, którzy nie ukończyli dwudziestego roku życia, mogą skorzystać z tej promocji i nabyć bilety o połowę tańsze! Tak, o połowę! Takie bilety będą dostępne wyłącznie tego dnia i tylko w kasach biletowych parku rozrywki Energylandia Zator. Istnieje jednak pewien warunek, umożliwiający uzyskanie takiej atrakcyjnej promocji w postaci zakupu biletu za 50% wartości. Jest nim okazanie podczas zakupu biletu ważnej legitymacji szkolnej (w przypadku przedszkolaków taki warunek nie jest konieczny). Pamiętajcie jednak o tym, że promocja ta dotyczy wyłącznie indywidualnych biletów jednodniowych.

energylandia 3 promocja dzien szalenstwa za swiadectwa zator

To doprawdy wyjątkowa okazja, aby rozpocząć okres wakacji w beztroski sposób, właśnie dzięki wizycie w parku rozrywki Energylandia! Miejsce to jest nie tylko idealne dla przedszkolaków i młodzieży szkolnej, ale też dorosłych, seniorów i każdego, kto potrzebuje nieco adrenaliny w swoim życiu. Atrakcje tu obecne są naprawdę zróżnicowane. Dla absolutnie najmłodszych idealną opcją będzie odwiedzenie Bajkolandii, gdzie czekają na was aż 23 różne atrakcje. Nieco starsze dzieci na pewno odnajdą się w strefie cyrkowej i części familijnej lub w strefie Tropical Fun, gdzie na szczególną uwagę zasługują zjeżdżalnie wodne.

Sprawdź nasz artykuł dotyczący środków bezpieczeństwa w Energylandii:

Wkrótce otwarcie Energylandii!

Dzieci, które osiągnęły już wzrost 140 centymetrów, otrzymują w zamian pełen dostęp do wszystkich atrakcji Parku Rozrywki Energylandia Zator! I tak - mówiąc wszystkich mamy też na myśli spektakularnego Hyperiona (aż 77 metrów wysokości wraz ze spadkiem 80-metrowym przy pierwszym zjeździe przy prędkości 142 kilometrów na godzinę) czy rollercoaster Zadra — konstrukcję hybrydową o wysokości 63,8 metrów, nachyleniem 90-stopniowym przy pierwszym spadku, 3 inwersjami i osiąganej prędkości aż 121 kilometrów na godzinę. A co najlepsze, to zaledwie czubek góry lodowej atrakcji, jakie czekają na was po przekroczeniu progu Parku Rozrywki Energylandia Zator. Koniecznie musicie odkryć to, co skrywa w sobie to unikalne w skali całego kraju miejsce! Na co więc jeszcze czekacie? Koniecznie odwiedźcie Energylandię w Zatorze już w ten piątek i kupcie bilet na “Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa”. Przypominamy o najważniejszych faktach dotyczących tej promocji:
  • Dotyczy biletów jednodniowych i nie łączy się z innymi.
  • Nie dotyczy studentów, uczniów szkół wieczorowych oraz opiekunów oraz rodziców dzieci.
Mamy pewność, że wizyta w Energylandii w najbliższy piątek pozwoli dzieciom na wypoczęcie po szczególnie trudnym i pełnym wyzwań roku szkolnym. A potem… niech wakacje zaczynają się na dobre!