Discovery Park Łeba i Wakacyjna szkoła nauki jazdy

Rodzinne parki rozrywki cieszą się ogromną popularnością i każdego roku przybywa ich coraz więcej. Przykładem tego, jak wspaniale można zorganizować tego typu park jest Discovery Park w Łebie. Jakie atrakcje czekają na nas na jego terenie?

rodzinne atrakcje dla dzieci łeba discovery park opinie ceny

Discovery Park Łeba-atrakcje:

Discovery Park Łeba to idealne miejsce na spędzenie rodzinnego czasu, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Cała masa atrakcji z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Przepiękna karuzela jaką znamy w filmów stała się tutaj rzeczywistością, w której maluchy mogą przejechać się konikiem czy samochodzikiem. Dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat przygotowano specjalny tor, na którym mogą ścigać się wystrzałowymi samochodzikami!

discovery park łeba czy warto pomorskie atrakcje dla dzieci opinie

Prawdziwych emocji dostarczy interaktywna strzelnica upozorowana na prawdziwy saloon z Dzikiego Zachodu! Największy na wybrzeżu salon gier to punkt obowiązkowy wizyty w Discovery Park, gdzie za każdą wygraną otrzymujemy bilety, które następnie można wymienić na fantastyczne nagrody! Znajdujący się na zewnątrz, ale mimo wszystko zadaszony plac zabaw to miejsce, w którym rodzice mogą wrócić do beztroskich czasów dzieciństwa i towarzyszyć swoim pociechom podczas zabawy na trampolinie i skoków w basenie z kuleczkami.

park zabaw dla dzieci łeba rodzinne atrakcje pomorskie opinie

Piracka kolejka zabierze w atrakcyjną podróż wszystkie dzieci do 10 roku życia. Dzieci z pewnością chętnie popływają na kolorowych łódeczkach Bumper Boats, poskaczą na Euro Bungee i pozderzają samochodzikami Bumper Cars.

Sprawdź również inne:
atrakcje dla dzieci w Łebie

łebskie klocki łeba atrakcje dla dzieci łeba opinie ceny

Łebskie Klocki

Nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Interaktywna wystawa klocków Lego w Łebie różni się od innych tym, że w tym miejscu każde dziecko będzie mogło wprawić w ruch wybrane makiety! Na wystawie znajdziemy interaktywne makiety, makiety z modelami GBC (czyli maszyny piłeczkowe), 30 największych modeli i budowli w historii Lego. Poznamy też całą historię klocków Lego i na własne oczy zobaczymy, jak zmieniały się na przestrzeni lat i dowiemy się nieco o robotyce na przykładzie klocków Lego.

To miejsce to punkt obowiązkowy nie tylko dla małych fanów klocków Lego, ale i dla każdego dorosłego!

wystawa klocków Lego łeba rodzinne atrakcje opinie

Łebskie Klocki Łeba wystawa klocków Lego łeba rodzinne atrakcje opinie

Wakacyjna szkoła nauki jazdy

To jedyna taka atrakcja w Polsce, która cieszy się ogromną popularnością. To tutaj dzieci mogą poczuć się jak dorośli i zostać prawdziwym kierowcą samochodu! Na specjalnie przygotowanym terenie idealnie odwzorowano miejską infrastrukturę, postawiono znaki drogowe, przejścia dla pieszych i sygnalizację świetlną. To doskonałe miejsce ku temu, aby dziecko poznało podstawowe zasady ruchu drogowego i przystępny dla siebie i świetny sposób – poprzez zabawę.

nauka jazdy dla dzieci atrakcje rodzinne łeba gdzie z dzieckiem pomorskie opinie

Sprawdź również inne: atrakcje dla dzieci w Łebie

Discovery Park – cennik atrakcji

Bilety normalne

Dziecko: 8 zł
Rodzic: 12 zł
Bilet 2+1: 28 zł
Bilet 2+2: 35 zł

Karnety

Karnet ulgowy: 20 zł
Karnet normalny: 30 zł
Karnet 2+1: 75 zł
Karnet 2+2: 90 zł

Atrakcje Discovery Park

Karuzela: 6 zł
Samochodziki: 6 zł
Interaktywna strzelnica: 2 zł za 20 strzałów, 5 zł za 50 strzałów.
Salon gier: 1 żeton – 3 zł, 2 żetony – 6 zł, 3 żetony – 9 zł, 7 żetonów – 20 zł, 18 żetonów – 50 zł, 40 żetonów – 100 zł.
Plac zabaw: do 10 minut – 5 zł, do 20 minut – 7 zł, pół godziny – 10 zł, powyżej 30 minut – 15 zł.
Kolejka: 6 zł
Bumper Boats: 6 zł za 5 minut
Euro Bungee: 10 zł za 5 minut
Bumper Cars: 8 zł

Karnet uprawnia do trzech wejść. Wstęp darmowy dla dzieci do 95 cm wzrostu i wychowanków domu dziecka. Dzieci mieszkające w Łebie: 50% zniżki.

łeba rodzinne atrakcje dla dzieci pomorskie opinie discovery park