Magiczne Lustra w Łebie

Dzieciaki uwielbiają wszelkiego rodzaju labirynty i aktywności ruchowe. A gdyby tak przy tym jeszcze trochę się pośmiać z samych siebie? Takich atrakcji dostarczą nam Magiczne Lustra w Łebie.

Łeba Magiczne Lustra opinie ceny

Magiczne Lustra Łeba

Czym właściwie są Magiczne Lustra w Łebie? To zbudowany ze 145 luster, długi na 50 metrów labirynt! Jak łatwo sobie wyobrazić – to właśnie ze względu na lustra przejście tego labiryntu wcale nie będzie należało do najłatwiejszych, a jednocześnie dostarczy nam całą masę zabawy. W sercu labiryntu znajdziemy gabinet krzywych zwierciadeł, gdzie z pewnością rozboli nas brzuch ze śmiechu! Karykaturalnie długie nogi, rybie oczy czy nienaturalnie powyginane ciało – to wszystko czeka na nas, kiedy dotrzemy do środka labiryntu.

Sprawdź wszystkie:
atrakcje dla dzieci w Łebie

Tego typu atrakcje dla dzieci nie tylko pozwalają im na dobrą zabawę, ale i wyostrzają ich zmysły i wymagają od nich nieco większego skupienia. Ze względu na świetną lokalizację nie będziemy mieli problemu z dotarciem do Magicznych Luster – znajdują się one w samym sercu Łeby, przy popularnym Skwerze Rybaka.

Magiczne Lustra – cennik i godziny otwarcia

Atrakcja czynna jest codziennie od 1 maja do 30 września w godzinach od 10:00 do 20:00.

Bilet normalny: 9 zł
Bilet ulgowy: 6 zł
Bilet rodzinny: 23 zł
Bilet grupowy: 5 zł za osobę, opiekunowie grup gratis.