AirSpace Gdynia – kosmiczna ATRAKCJA

AirSpace Gdynia - opinie

W miniony weekend (7-8 września) na mapie dziecięcych atrakcji Gdyni pojawiła się kolejna. AirSpace, to kosmiczny dmuchany park rozrywki. Pierwszy taki w Polsce. Całość to 1500 metrów kwadratowych.

W AirSpace dzieci będą mogły korzystać z kosmicznych skoczni, torów przeszkód, zjeżdżalni. Do tego w parku rozrywki znajdują się: elektroniczna strzelnica, rakiety wspinaczkowe czy galaktyczna trampolina. A to nie wszystko…

Dmuchany Park Rozrywki

Kosmiczne warsztaty

Dzieci pod okiem animatora będą mogły uczestniczyć w znakomitej zabawie połączonej z warsztatami. Te zajęcia składają się z czterech części: zabawowej; edukacyjnej, przerwy na przekąski i wodę, a na końcu odbędzie się wręczenie dyplomów, które potwierdzą uzyskanie licencji astronauty. Dzięki różnym zabawom, w czasie których dzieci wykorzystując pomoce dydaktyczne, nabędą wiedzę kosmiczną.

Zobacz też:

->Gdynia – najlepsze atrakcje dla dzieci<-

 AirSpace Gdynia

Galaktyczne urodziny

AirSpace oferuje organizacje urodzin dla małych astronautów. Pod opieką animatora, najmłodsze pociechy odbędą specjalne szkolenie. Przejdą przygotowania do lotu w kosmos. Jeśli dzieci będą chciały więcej atrakcji to jest możliwość połączenia dwóch zabaw w ramach jednych urodzin. Dzieci mogą spędzić je w AirSpace oraz Jumpcity. O szczegóły należy pytać w recepcji. W ramach planowania urodzin w AirSpace, rodzice będą mieli do wyboru pakiet: Księżyc, Słońce, Mars.

AirSpace Gdynia

Dodatkowe atrakcje

Do każdego pakietu jest możliwość dodania różnych przyjemności dla dzieci np. malowanie buziek, profesjonalną sesję fotograficzną, przedłużenie zabawy urodzinowej o kolejną godzinę oraz połączenie zabawy (1h w AirSpace i 1h w Jumpcity).

Ceny biletów

1 godzina       3 godziny        wejście bez limitu

bilet indywidualny

poniedziałek – czwartek         19pln   35pln   40pln

piątek – niedziela        22pln   40pln   45pln

bilet rodzinny

poniedziałek – czwartek         16pln   30pln   35pln

piątek – niedziela                     18pln    35pln     40pln

Do zabawy w AirSpace niezbędne będą kosmiczne skarpetki, które można zakupić za pięć złotych.

AirSpace Gdynia

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 12:00 – 20:00

sobota i niedziela: 10:00 – 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1