AirSpace Gdynia – kosmiczna ATRAKCJA

AirSpace Gdynia - opinie

Trójmiejscy rodzice na pewno docenią fakt, że na mapie dziecięcych atrakcji Gdyni pojawiła się kolejna cię. AirSpace, to kosmiczny dmuchany park rozrywki. Pierwszy taki w Polsce, a całość obejmuje powierzchnię około 1500 metrów kwadratowych. Sprawdźmy więc, co czeka na was, a właściwie wasze dzieci podczas wizyty w AirSpace w Gdyni!

W AirSpace dzieci będą mogły korzystać z kosmicznych skoczni, torów przeszkód, zjeżdżalni. Do tego w parku rozrywki znajdują się: elektroniczna strzelnica, rakiety wspinaczkowe czy galaktyczna trampolina. A to nie wszystko…

Po zwiedzaniu zapraszamy na
atrakcje dla dzieci Port Rumia

Dmuchany Park Rozrywki

Kosmiczne warsztaty

Dzieci pod okiem animatora będą mogły uczestniczyć w znakomitej zabawie połączonej z warsztatami. Te zajęcia składają się z czterech części: zabawowej; edukacyjnej, przerwy na przekąski i wodę, a na końcu odbędzie się wręczenie dyplomów, które potwierdzą uzyskanie licencji astronauty. Dzięki różnym zabawom, w czasie których dzieci wykorzystując pomoce dydaktyczne, nabędą wiedzę kosmiczną.

 AirSpace Gdynia

Galaktyczne urodziny

AirSpace oferuje organizacje urodzin dla małych astronautów. Pod opieką animatora, najmłodsze pociechy odbędą specjalne szkolenie. Przejdą przygotowania do lotu w kosmos. Jeśli dzieci będą chciały więcej atrakcji to jest możliwość połączenia dwóch zabaw w ramach jednych urodzin. Dzieci mogą spędzić je w AirSpace oraz Jumpcity. O szczegóły należy pytać w recepcji. W ramach planowania urodzin w AirSpace, rodzice będą mieli do wyboru pakiet: Księżyc, Słońce, Mars.

AirSpace Gdynia

Dodatkowe atrakcje

Do każdego pakietu jest możliwość dodania różnych przyjemności dla dzieci np. malowanie buziek, profesjonalną sesję fotograficzną, przedłużenie zabawy urodzinowej o kolejną godzinę oraz połączenie zabawy (1h w AirSpace i 1h w Jumpcity).

.

AirSpace Gdynia

Godziny otwarcia AirSpace Gdynia

  • poniedziałek – piątek: 12:00 – 20:00
  • sobota i niedziela: 10:00 – 21:00

Lokalizacja AirSpace Gdynia

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację AirSpace w Gdyni. Na miejscu udostępniony jest parking dla samochodów osobowych. Wystarczy pobrać bilet w automacie przy wjeździe i zostawić go za szybą auta. Następnie wpisujemy numer rejestracyjny na tablecie i w ten sposób otrzymujemy 2 godziny darmowego parkingu.

Zobacz też przygotowany przez nas artykuł:

->Gdynia – najlepsze atrakcje dla dzieci<-

1