Najlepsze sale zabaw dla dzieci – Poznań

Sale zabaw są miejscem uwielbianym przez wszystkie dzieci bez względu na ich wiek i płeć. Mogą tam szaleć do woli na bezpiecznych konstrukcjach i spożytkować swoje pokłady energii, podczas gdy my – rodzice – możemy odpocząć przy dobrej kawie, lub szaleć razem z nimi na zjeżdżalniach. Wybieracie się do Poznania? Sprawdźcie najlepsze sale zabaw w tym mieście!

Poznań gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje sala zabaw opinie

Ciekawe sale zabaw w Poznaniu

Fabryka Śmiechu Michałek

Fabryka Śmiechu Michałek jest największą salą zabaw w Poznaniu i właśnie z tego powodu to od nią otwieramy nasze zestawienie. To aż osiemset metrów kwadratowych przestrzeni pełnej różnych konstrukcji, zjeżdżalni, basenów z kolorowymi piłkami i innych atrakcji, które dzieci tak kochają. Nie zabrakło tutaj ścianki wspinaczkowej, dmuchanego toru przeszkód czy armatek pneumatycznych. Na najmłodsze dzieci czeka strefa malucha ze zjeżdżalniami, basenem z piłeczkami, wielkich klocków (zarówno plastikowych, jak i z gąbki), trampoliny i inne atrakcje na powierzchni stu metrów kwadratowych! Tutaj naprawdę nie da się nudzić!

Fabryka Śmiechu Michałek, ul. św. Michała 50, Poznań.
Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 10:00 – 20:00 | Soboty i niedziele: 9:30 – 20:30.

poznań jaka sala zabaw fabryka śmiechu michałek atrakcje dla dzieci opinie

Siedmiogród

Twoje dziecko ma ochotę przenieść się do zamkowej krainy pełnej wesołych ogrów? To jest możliwe w sali zabaw Siedmiogród! Znajdziemy tutaj bezpieczną, 3-poziomową konstrukcję pełną niespodzianek! Trampoliny, basen z kulkami, różnorodne zjeżdżalnie na pewno spodobają się dzieciom. Na odważnych czekają przejścia linowe i liczne tunele z przeszkodami. Podczas, gdy dzieci będą się świetnie bawić my możemy udać się do kawiarenki i delektując się pyszną kawą skorzystać z darmowego WiFi.

Sala Zabaw Siedmiogród, ul. Głogowska 138, Poznań.
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 11:00 – 20:00 | soboty i niedziele: 10:00 – 20:00.

poznań jaka sala zabaw siedmiogród poznań czy warto atrakcje dla dzieci opinie

Kinderplaneta

Mieszcząca się w Centrum Handlowym Posnania sala zabaw Kinderplaneta oferuje dzieciom w różnym wieku cały szereg różnorodnych atrakcji. Główną z nich oczywiście wielopoziomowa konstrukcja nazywana Małpim Gajem, gdzie dzieciaki mogą szaleć bez końca na zjeżdżalniach, trampolinach i w basenie z kulkami. Na najmłodszych czeka tak zwane „Baby Space” z atrakcjami dostosowanymi do ich wieku. To świetna propozycja na zwieńczenie rodzinnych zakupów.

Sala Zabaw Kinderplaneta, C.H. Posnania, ul. Pleszewska 1.
Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty: 10:00 – 22:00 | niedziele: 10:00 – 21:00 | niedziele niehandlowe: 12:00 – 20:00.

Centrum Rozrywki dla dzieci Madagaskar

Egzotyczna roślinność i zwierzęta, tajemniczy świat dżungli – właśnie w takim klimacie utrzymane jest Centrum Rozrywki dla Dzieci Madagaskar. Odbywają się tutaj różnorodne zajęcia dodatkowe dla dzieci, bale i dyskoteki tematyczne, oraz imprezy okolicznościowe. Na co dzień czeka tutaj na dzieci cała masa zabawy na ogromnej konstrukcji. Nie zabrakło zjeżdżalni, trampoliny, basenu z kolorowymi piłeczkami, zjazdu linowego typu Tarzan i karuzeli na drzewie kokosowym. A to tylko niektóre z atrakcji!

Centrum Rozrywki dla dzieci Madagaskar, ul. Smardzewska 13, Poznań.
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 11:00 – 20:00 | soboty i niedziele: 10:00 – 20:00.

poznań jaka sala zabaw madagaskar poznań czy warto atrakcje dla dzieci opinie

Centrum Rozrywki Leopark

Nie da się ukryć, że wszelkiego rodzaju centra handlowe i galerie często odwiedzane są przez rodziny z dziećmi. Chodzimy tam nie tylko na zakupy, ale i w poszukiwaniu dodatkowych rodzinnych atrakcji. Właśnie z tego powodu z wielu tego typu miejscach powstają przyjazne dla dzieci sale zabaw. Jedną z nich jest Centrum Rozrywki Leopark mieszczące się w Starym Browarze. Na najmłodszych czeka tutaj strefa malucha ze zjeżdżalniami, miękkimi zabawkami i basenem z kolorowymi piłkami. Starsze dzieci mogą oddać się szaleństwom na konstrukcji, błądzić po ogromnym labiryncie czy pozjeżdżać z naprawdę fajnych zjeżdżalni.

Centrum Rozrywki Leopark, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań.
Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty: 9:00 – 21:00 | niedziele: 9:00 – 20:00.

poznań jaka sala zabaw leopark stary browar poznań czy warto atrakcje dla dzieci opinie

Park Rodzinka

Park Rodzinka położony jest co prawda nieopodal  Poznania, jednak nie mogło zabraknąć go w naszym zestawieniu. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci jeszcze przed wejściem do obiektu mogą poszaleć na placu zabaw i postrzelać z łuku. Wewnątrz czeka na nie cała masa atrakcji, w tym również strefa malucha dla najmłodszych.
Czytaj więcej: Park Rozrywki Rodzinka.

Park Rozrywki Rodzinka, ul. Skórzewska 19, Skórzewo.
Godziny otwarcia: poniedziałki – sala nieczynna | od wtorku do piątku: 14:00 – 20:00 | soboty i niedziele: 10:00 – 20:00 | podczas wakacji: codziennie od 10:00 do 18:00.

poznań gdzie z dzieckiem atrakcje park rozrywki rodzinka opinie

Aktiv Kraina Piratów

Macie ochotę na pyszną kawę w hawajskiej kawiarence? W takim razie zabierzcie dzieci do wyjątkowego miejsca, jakim jest Aktiv – Kraina Piratów. Czeka tutaj na nie sporo atrakcji: olbrzymi statek piracki z przeszkodami czy ogromne dmuchane zjeżdżalnie. Mogą one również zjechać na linie czy wziąć udział w walce na kulki dzięki armatkom pneumatycznym. Na najmłodsze życia, które nie ukończyły jeszcze pięciu lat czeka specjalna wyspa małego pirata!

Aktiv Kraina Piratów, ul. Bolesława Krzywoustego 68, Poznań.
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 12:00 – 20:00 | soboty i niedziele: 10:00 – 20:00.

co robić z dzieckiem w poznaniu sala zabaw kraina piratów czy warto opinie

Sprawdź koniecznie:
Poznań – najlepsze atrakcje dla dzieci

Frajda Park

Największy w Poznaniu obiekt w całości poświęcony dzieciom – aż 3 tysiące metrów kwadratowych przestrzeni pełnej atrakcji! Co czeka na nas na miejscu? Na zewnątrz dzieci mogą skakać na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, oraz bawić się ogromnymi zabawkami. Tuż obok znajduje się strefa dla rodziców z pyszną kawą i przekąskami. Zjeżdżalnie, baseny z kolorowymi piłkami i szalony tor przeszkód – te atrakcje dzieci odnajdą w Małpim Gaju. Nie zabrakło również strefy z trampolinami, wieży Spider-Tower i gier interaktywnych (najpopularniejszą jest Knoocker, gdzie dzieci strzelają w monitor plastikowymi kulkami). To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie przygotowano tutaj dla rodzin z dziećmi!

Frajda Park, ul. Golęcińska 27, Poznań.
Godziny otwarcia: poniedziałki – zamknięte | wtorki i środy – od 15:00 do 19:00 | czwartki – 15:00 – 19:30 | piątki: 15:00 – 19:00 | soboty i niedziele: od 12:00 do 19:00.