Be Happy Sweet Art & Illusion Museum Szczecin

„Cukier, słodkości i różne śliczności…” – tymi słowami (które znają wszyscy rodzice fanów „Atomówek„, jednej z najbardziej znanych kreskówek) można śmiało określić miejsce, którego wielkie otwarcie odbyło się w miniony weekend w Szczecinie. Jesteście ciekawi, co kryje się pod tajemniczą nazwą „Sweet Art & Illusion Museum”? Zaspokójcie swoją ciekawość i sprawdźcie to już teraz!

Sweet Art & Illusion Museum – atrakcje

Macie ochotę na coś różowego i słodkiego, ale nie koniecznie chcielibyście to zjeść? A może macie już dość szarugi i niepogody za oknem i chętnie zobaczylibyście świat w zupełnie innych barwach? Uwielbiacie robić piękne zdjęcia w nietypowym otoczeniu? A może po prostu macie ochotę pokazać swoim dzieciom miejsce inne niż wszystkie? Być może właśnie je znaleźliście!

Sweet Art & Illusion Museum to bez wątpienia jedyne takie miejsce w Europie. Znajdziemy tu między innymi ogromne, słodkie eksponaty – takie jak donuty, lody czy popularne słodkie pianki! To jednak nie wszystko!

be happy museum opinie cennik atrakcje

Całość ekspozycji została podzielona na dwie części. W pierwszej sali znajdziemy ogromny basen wypełniony piankami po same brzegi! Z całą pewnością nie tylko dzieci skuszą się o skok w te słodkości. Znajdziemy tam też pokój iluzji, w którym wszystko zostało wywrócone do góry nogami lub jest nienaturalnych rozmiarów. Założymy się, że pierwsze chwile w tym miejscu będą naprawdę szokujące dla was! Nie można zapomnieć o specjalnych miejscach do zrobienia wyjątkowych zdjęć – te miejsca do selfie pokochają zapewne nastolatki.

Opublikowaliśmy nasz [RANKING 2020] Poznaj najlepsze atrakcje dla dzieci w Polsce

Sprawdźcie wszystkie atrakcje w nim!

Druga część cukierkowego muzeum składa się z pokoju z kolorowymi bananami i całej masy słodkości atakującej nas nawet ze ścian! To właśnie w tej sali znajdziemy wiele miejsc, w których zrobimy sobie wyjątkowe zdjęcia i zaskoczymy nimi znajomych.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Be Happy! Museum (@behappymuseum)

To idealne miejsce, by nie tylko spędzić czas z dzieckiem, ale i by chociaż na chwilę zapomnieć o problemach, które trapią nas każdego dnia. Tutaj – jak sama nazwa „Be Happy” wskazuje – każdy ma poczuć się szczęśliwy! Spora dawka słodkości i dobrego humoru jest gwarantowana. A przy tym wszystkim, będziemy mogli bez problemu odprężyć się i znaleźć w całkowicie odmiennym miejscu!

szczecin rodzinne atrakcje dla dzieci muzeum be happy opinie

Be Happy – cennik

  • Bilet normalny: 30 zł
  • Bilet ulgowy (dzieci w wieku od 3 do 14 lat): 25 zł
  • Dzieci do trzech lat: wstęp bezpłatny
  • Bilet rodzinny 2+1: 60 zł (każde kolejne dziecko 20 zł)
  • Bilet rodzinny 2+2: 100 zł
  • Bilet rodzinny 2+3: 125 zł
  • Bilet grupowy: 15 zł za osobę (minimum 15 osób)

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: muzeum nieczynne
  • Wtorek, środa, czwartek, piątek: 12:00 – 19:00 (ostatnie wejście o godzinie 18:00)
  • Soboty, niedziele i święta: 10:00 – 20:00 (ostatnie wejście o godzinie 19:00)

gdzie z dzieckiem szczecin opinie be happy muzeum rodzinne atrakcje ceny

Sweet Art & Illusion Museum – lokalizacja Szczecin

Sweet Art & Illusion Museum – lokalizacja Zakopane