Aquapark Tarnowskie Termy

Baseny rekreacyjne, sportowe i świetna dziecięca strefa basenowa – to tylko niektóre z atrakcji oferowanych przez Tarnowskie Termy. Jeśli wybierasz się do tego miejsca – sprawdź koniecznie, co czeka na Ciebie i Twoją rodzinę.

Zobacz koniecznie:


 

Tarnowskie Termy – rodzinne atrakcje

Niespełna 30 km od centrum Poznania czeka na nas wyjątkowe i pełne atrakcji dla całej rodziny miejsce – Tarnowskie Termy. Ten aquapark swoje źródło wody znajduje 1200 metrów pod ziemią – z wód termalnych o temperaturze ponad 47,5 stopni Celsjusza! Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że tego typu wody pozytywnie wpływają na nasz organizm, poprawiając jego wydolność i nasze samopoczucie.Poznań gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje aquapark opinie

Na miłośników pływania czeka tutaj profesjonalny basen sportowy o długości 25 metrów, z sześcioma torami. Z kolei wszystkim, którzy cenią sobie dobrą zabawę w wodzie i relaks z pewnością przypadnie do gustu strefa zabawy i relaksu. Znajdziemy tutaj mnóstwo biczy, strumieni i kurtyn wodny, a nawet jacuzzi! Odważniejsi mogą zjechać z multimedialnej zjeżdżalni, w której znajduje się ukryta kamera. Ciekawym dodatkiem, który z pewnością zaciekawi najmłodszych są małpki, które wylewają na nas wodę, kiedy przechodzimy pod palmami.

W Tarnowskich Termach znajdziemy również specjalną strefę dla dzieci. Ma ona kształt statku, woda tryska tam z zaskoczenia, a zjeżdżalnia zapewnia najmłodszym dodatkową rozrywkę.

aquapark rodzinne atrakcje termy tarnowskie czy warto opinie

Macie ochotę na głębokie odprężenie i zasłużony relaks? Znajdziecie go w strefie sauny w Termach Tarnowskich. Czeka tutaj na nas aż pięć saun: łaźnia aromatyczna, łaźnia turecka, sauna sucha Profi, sauna IR na podczerwień i saunarium Profi. Nie zabrakło też sali kominkowej i sali solnej. Możemy również skorzystać z jacuzzi, podgrzewanych leżanek i pryszniców, które zapewnią nam dodatkowe wrażenia.

Sprawdź koniecznie:
Atrakcje dla dzieci w Poznaniu

Na terenie Aquaparku Tarnowskich Term znajduje się również klub fitness – Klub Piwnica Pod Termami. oraz Akademia Pływania, która prowadzi zajęcia między innymi z nauki pływania dla dzieci, Akademię Bobasa i Aqua Fitness.

Bez względu na to czy mamy ochotę na odpoczynek i relaks, wycisk na siłowni czy świetne popołudnie z rodziną – w Tarnowskich Termach każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

rodzinne atrakcje dla dzieci tarnowskie termy cennik opinie

Aquapark Tarnowo Podgórne – Cennik i godziny otwarcia

Basen sportowy:
Od poniedziałku do piątku: 6:00 – 22:00
Soboty i niedziele: 6:30 – 22:00

Basen rekreacyjny:
Codziennie: 9:00 – 22:00

Sauny:
Od poniedziałku do piątku: 15:00 – 22:00
Soboty i niedziele: 9:00 – 22:00

aquapark tarnowskie termy atrakcje dla dzieci opinie

Lokalizacja: