Park Rozrywki Rodzinka Skórzewo k.Poznania

Wybierasz się do Poznania i szukacie miejsca, w którym Wasze dzieci nie będą się nudziły? A może mieszkasz w okolicy i chcecie oderwać się od układania klocków czy zabawy lalkami, jednocześnie fundując dziecku niezapomnianą zabawę? Jeśli tak – Park Rozrywki Rodzinka jest miejscem, którego szukasz. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie i Twoją pociechę w przygotowanym przez artykule!

UWAGA: PARK NIECZYNNY 

 

Rodzinka – atrakcje dla dzieci

Park Rozrywki Rodzinka jest wyjątkowym miejscem w bliskiej okolicy Poznania, w którym dobrze bawić mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli, co wyróżnia to miejsce spośród konkurencyjnych obiektów. Atrakcje czekają na nas jeszcze przed wejściem do obiektu – wewnętrzny plac zabaw zapewni dzieciakom świetną zabawę. Mogą one postrzelać z łuku, pobawić się na statku pirackim, pobujać na huśtawce i zabawić na karuzeli… zabawa nie zna tu granic!

Sprawdź koniecznie przygotowany przez naszą redakcję artykuł:
Poznań – atrakcje dla dzieci

Wewnątrz budynku na dzieci czeka Małpi Gaj – olbrzyma, wielopoziomowa konstrukcja, na której na pewno nie będą się nudziły! Znajdziemy tutaj trampoliny, zjeżdżalnie, labirynty, tunele – wszystko to, co potrzebne dzieciom do świetnej zabawy. Ciekawą atrakcją są również przeróżne moduły edukacyjne i interaktywne systemy dotykowe. Dzieci mogą bawić się sensorycznymi zabawkami, które pobudzają ich zmysły i pograć na jednym z wielu automatów.

Nieco starszym dzieciom z pewnością spodoba się możliwość zagrania w piłkarzyki, bilard czy cymbergaja. Z kolei bezpieczna Strefa Malucha gwarantuje świetną zabawę dla najmłodszych gości parku Rodzinka. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, w której rodzice mogą napić się kawy i przekąsić przy tym coś pysznego. Taka chwila relaksu na pewno dobrze wam zrobi!

Na terenie parku rozrywki Rodzinka istnieje również możliwość organizacji urodzin, imprez rodzinnych i biznesowych. To miejsce, w którym każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Grupy zorganizowane mogą wziąć udział w różnorodnych zajęciach i warsztatach w ramach programu eduRodzinka.

Godziny otwarcia – Park Rozrywki Rodzinka Skórzewo

  • poniedziałek i wtorek – nieczynne
  • środa – piątek: 14:00 – 20:00
  • sobota niedziela: 10:00 – 20:00

Ceny biletów – Park Rozrywki Rodzinka Skórzewo

  • aktualne ceny dostępne na oficjalnej stronie Parku Rozrywki

Lokalizacja – Park Rozrywki Rodzinka Skórzewo

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie. Na miejsce można w łatwy sposób dotrzeć własnym samochodem oraz komunikacją miejską (autobusy MPK Poznań – linie 77 i 727)

Sprawdźcie też nasz artykuł o pobliskich salach zabaw:

Najlepsze sale zabaw dla dzieci – Poznań