Park Rozrywki Rodzinka Skórzewo k.Poznania

Wybierasz się do Poznania i szukacie miejsca, w którym Wasze dzieci nie będą się nudziły? A może mieszkasz w okolicy i chcecie oderwać się od układania klocków czy zabawy lalkami, jednocześnie fundując dziecku niezapomnianą zabawę? Jeśli tak – Park Rozrywki Rodzinka jest miejscem, którego szukasz. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie i Twoją pociechę!

Rodzinka – atrakcje dla dzieci

Park Rozrywki Rodzinka jest wyjątkowym miejscem w Poznaniu, w którym dobrze bawić mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Atrakcje czekają na nas jeszcze przed wejściem do obiektu – wewnętrzny plac zabaw zapewni dzieciakom świetną zabawę. Mogą one postrzelać z łuku, pobawić się na statku pirackim, pobujać na huśtawce i zabawić na karuzeli.

Sprawdź koniecznie:
Poznań – atrakcje dla dzieci

Wewnątrz budynku na dzieci czeka Małpi Gaj – olbrzyma, wielopoziomowa konstrukcja, na której na pewno nie będą się nudziły! Znajdziemy tutaj trampoliny, zjeżdżalnie, labirynty, tunele – wszystko to, co potrzebne dzieciom do świetnej zabawy. Ciekawą atrakcją są również moduły edukacyjne i interaktywne systemy dotykowe. Dzieci mogą bawić się sensorycznymi zabawkami, które pobudzają ich zmysły i pograć na jednym z wielu automatów.

Nieco starszym dzieciom z pewnością spodoba się możliwość zagrania w piłkarzyki, bilard czy cymbergaja. Z kolei bezpieczna Strefa Malucha gwarantuje świetną zabawę dla najmłodszych gości parku Rodzinka. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, w której rodzice mogą napić się kawy i przekąsić przy tym coś pysznego.

Na terenie parku rozrywki Rodzinka istnieje również możliwość organizacji urodzin, imprez rodzinnych i biznesowych. To miejsce, w którym każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Grupy zorganizowane mogą wziąć udział w różnorodnych zajęciach i warsztatach w ramach programu eduRodzinka.

Cennik i godziny otwarcia

Poniedziałek: sala zabaw nieczynna
Od wtorku do piątku: 14:00 – 20:00
Soboty i niedziele: 10:00 – 20:00
Podczas wakacji: codziennie od 10:00 do 18:00

1 godzina: od wtorku do piątku – 15 zł, soboty i niedziele – 19 zł
Karnet całodniowy: od wtorku do piątku – 24 zł, soboty i niedziele -34 zł
Niemowlęta poniżej 1 roku życia – wstęp bezpłatny

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *