Park edukacyjno-rozrywkowy DELI Park

Wybieracie się na weekend do Poznania? A może jako mieszkańcy szukacie ciekawego miejsca, do którego moglibyście wybrać się z dziećmi? Jeśli tak – sprawdźcie koniecznie oddalony o 15 km park edukacyjno-rozrywkowy DELI Park!

Poznań rodzinne atrakcje Deli Park opinie

DELI Park – atrakcje

Kreatywna zabawa i aktywność na świeżym powietrzu? Takie rzeczy możliwe są w położonym w nieopodal Poznania – DELI Parku. To wyjątkowy park łączący rozrywkę i edukację. Podzielony on został na trzy sekcje, w których każdy mały odkrywca znajdzie coś ciekawego.

Pierwsza część parku do park miniatur i ogrody świata, gdzie znajdziemy pomniejszone budowle z całego świata, które możemy również oglądać z punktu widokowego, jakim jest alpinarium. W zależności od typu ogrodu – możemy podziwiać różnorodną i piękną roślinność. W drugiej części parku możemy bliżej poznać wybrane zwierzęta w mini zoo, obejrzeć modele wielkich owadów i zwierząt żyjących jeszcze w epoce lodowcowej. Trzeci sektor parku to podniebna eko-wioska, gdzie linowe i drewniane konstrukcje pozwalają na bliższe poznanie lasu.

Sprawdź również:
Poznań z dzieckiem – najlepsze atrakcje!

W DELI Parku nie zabrakło również strefy relaksu, którą możemy odwiedzić po skorzystaniu ze wszystkich atrakcji parku. Czeka na nas DELI Cafe&Bar, gdzie serwowane są pyszne przekąski, lemoniada i kawa. Na terenie obiektu znajduje się również pole piknikowe, oraz DELI Sklepik, w którym możemy zakupić różne pamiątki. Dzieciom z pewnością spodoba się perspektywa zabawy na placach zabaw i mini parku linowym, oraz możliwość zagrania w interaktywne gry.

rodzinne atrakcje w Poznaniu deli park czy warto opinie

Ceny biletów i godziny otwarcia

 

DELI Park czynny jest codziennie od 11:00 do 18:00.

park rozrywki dla dzieci Deli park rodzinne atrakcje poznań opinie

Lokalizacja: