Aquapark Kołobrzeg

aquapark zachodniopomorskie
Nawet nad morzem przydaje się czasem aquapark, szczególnie gdy pogoda za oknem jest raczej... nieciekawa. Właśnie dlatego, warto rozważyć wizytę w takim miejscu, gdyż dzięki temu nikt nie będzie się nudził!  Zwłaszcza jeśli posiada tyle ciekawych atrakcji, co ten w Kołobrzegu. Przeczytajcie naszą opinię o kompleksie basenowym w tej nadmorskiej miejscowości. Sprawdźmy więc co czeka na nas w kołobrzeskim Aquaparku!  

Choć kąpiel w morzu jest bez wątpienia przyjemnością, każdy potrzebuje czasem odmiany - niezależnie od tego czy mówimy o pogodzie czy nudzie. Nie wszystkim odpowiada słona woda Bałtyku i fale, które utrudniają pływanie, szczególnie, gdy ktoś ma ochotę na doskonalenie swoich jeszcze nie najwyższych umiejętności. Trzeba też przyznać, że pogoda nie zawsze pozwala na beztroskie plażowanie. Dlatego aquapark nawet w tak popularnym kurorcie jak Kołobrzeg stanowi uzupełnienie dla rozrywek, które oferuje nam morze. I może dać wiele przyjemności całym rodzinom, niezależnie od ich wieku, czy liczebności. Aquapark to zawsze strzał w dziesiątkę!

Rodzinny park wodny Kołobrzeg

​Atrakcje Aquapark Kołobrzeg

Na miłośników pływania czeka tu duży basen sportowy długości 25 m. Prawdziwym centrum zabawy jest jednak basen rekreacyjny, w którym działają bicze i kaskady wodne, leżanki do hydromasażu, gejzer i poduszka powietrznej. Jest tu też dzika rzeka i dwie zjeżdżalnie. Pierwsza z nich jest łagodna, ma długość 63 m i mogą z niej korzystać już dzieci w wieku od 8 lat. Dopuszczalne są też zjazdy z dzieckiem na kolanach. Natomiast drugą jest bardziej dynamiczna, 34-metrowa zjeżdżalnia Turbo. Minimalny wiek wymagany do zjazdu to 12 lat. Z basenu wydzielony jest też brodzik dla dzieci z małą zjeżdżalnią. Głębokość wody w nim to 40 cm, a temperatura około 30ºC. Sama przyjemność!

Poza tym na terenie kompleksu znajdziemy tez inne, bardzo ciekawe atrakcje. Przede wszystkim, działają 4 wanny jacuzzi z hydromasażem, sauna sucha dla 20 osób oraz łaźnia parowa dla 10-12 osób. Podczas zabaw w wodzie można korzystać z ogólnodostępnych piłek, desek do pływania, rękawków i innych zabawek. Na basenie prowadzi się zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych, a także aqua aerobic.

Aquapark Kołobrzeg

Ceny biletów Aquapark Kołobrzeg

cennik kolobrzeg aquapark atrakcje dla dzieci

Godziny otwarcia Aquapark Kołobrzeg

  • codziennie: 06:30–22:00

Lokalizacja Aquapark Kołobrzeg

Sprawdź także nasz artykuł:

Kołobrzeg – atrakcje dla dzieci