Panama z dzieckiem i Basta!

Paulina napisała do nas, że jej blog "nie jest wylącznie o podróżach, ale zawiera akcent walki ze stereotypem stacjonarnego rodzica." A my właśnie takich miejsc w sieci szukamy – dlatego z kolejną, niezmierną przyjemnością rekomendujemy kolejne miejsce w sieci w ramach "Z bloga wzięte".

Sama o sobie pisze: HR-abina. Mama w pracy. Blogerka. Podróżuje, kombinuje, wychowuje. Płynnie włada kilkoma językami obcymi. Z plecakiem (i mega-mężem) zjechała pół świata. Druga połowa już w planach…ale już we troje! 

Naszą redakcję niezwykle zainteresował wpis "Urlop gdzie pieprz rośnie". Paulina w świetny i niebanalny sposób opowie Wam, dlaczego nie powinno rezygnować się z marzeń i realizacji planów. Widać, że nigdy nie da się jej zaszufladkować w zdanie „no, to skończyło się to wasze…p-o-d-r-ó-ż-o-w-a-n-i-e” wraz z pojawieniem się dziecka. Jednak jak tu kogoś "zaszufladkować" jak dla niego Europa to mało?! To więc gdzie? Panama i Basta! Ale słów tu już za dużo…najlepszą recencją niech będzie ten film:

Zatem jeśli poszukujecie ciekawej dawki inspirujących treści motywujących do pracy, ciekawego podejścia do zmian, a także odwagi w podróżach z dziećmi – to blog http://paulinabasta.com/ jest Waszym miejscem w sieci!