PRAKTYCZNIE o podróżach z dziećmi

Jeśli szukacie praktycznych porad dotyczących podróży z dziećmi samolotem w ciekawe miejsca, nie koniecznie z dużym budżetem, bez globtroterskiego zadęcią, a za to z pasją i radością odkrywania nowych miejsc z rodziną – to mamy dla Was ciekawy adres, a nawet dwa!

Dzieckowpodrozy.pl lubi polecać ciekawe miejsca w sieci. Tym razem rekomendujemy Wam arcyciekawy miks okazji lotniczych podróży oraz bardzo praktyczny blog o podróżowaniu z dzieckiem samolotem, w ciekawe miejsca Europy. Jednak na początku kilka słów o autorach: 

[Ania] W swoją pierwszą podróż wyruszyłam mając zaledwie kilka miesięcy – mama zabrała mnie pociągiem do Warszawy. Od tamtej pory podróże to nieodłączny element mojego życia. [Adrian]Uprawiam turystykę kartingową – pierwszą rzeczą, którą sprawdzam planując podróż, jest wyszukanie okoliczonych torów gokartowych. [Alicja] Choć mam dopiero 3,5 roku, to podróże mam we krwi – to chyba tak po rodzicach. 

Tanie latanie z Gdańska

Latamyzgdanska.pl to strona, na której codziennie znajdziecie wyjątkowe okazje lotnicze z gdańskiego lotniska. 

latamy-z-gdanska-tanio

Dostajacie podane "na tacy" wyszukane najlepsze możliwości połączeń wybrane z tysięcy możliwych połączeń. Codzienna dawka inspiracji powinna zachęcić Was do podróży, tym bardziej, że na stronie znajdziecie takie propozycje jak Piza, Mediolan, Barcelona czy inne europejskie miasta z blietami w dwie strony znacznie poniżej 200 pln!

Nie brakuje też okazji w ciepłych kierunkach np. Teneryfa za 442 PLN czy Zadar za 283 PLN.  Jednak na "latamy z Gdańska" znajdziecie nie tylko europejskie kierunki. Ania znajdzie dla Was wyjątkowe okazje na innych kontynentach: np. styczniowe loty do Nowego Jorku za mniej niż 1600 pln w dwie strony czy wyjątkowe Indie w świetnej cenie-pewnie nie myśleliście że na egzotyczną wyspę Goa możecie polecieć za 1473 PLN w dwie strony, a do wybory macie daty od stycznia do sierpnia 2015!

Wszedobylscy.com – praktycznie o podróżach

wszedobylscy-podroze-z-dzieckiem-logoDrugi adres w internecie należący do Ani, Adriana i najmłodszej Ali to wszedobylscy.com. To tutaj znajdziecie ciekawe relacje z rodzinnych podróży – zaczynając od pierwszej zagranicznej podróży Ali na weekend do Rygi, przez wielkie greckie wakacje, po wiele innych ciekawych miejsc w Europie. Naszym zdaniem Wszedobylscy.com pisane są bardzo praktycznie, a podróże realizowane bez zbędnego globtroterskiego nadęcia. Właśnie dlatego wielu z Was znajdzie tam ciekawe inspiracje, które są w zasięgu wakacyjnego czy weekendowego planu, nie koniecznie z wielkim budżetem czy wyjazdem na wycieczkę All-inclusive.

PS: jest nam niezmiernie miło, że Ania dołączyła do grona naszych redaktorów – jej autorskie treści będziecie mogli systematycznie czytać na Dzieckowpodrozy.pl  – zapraszamy!