Amazonia Gdynia – sala zabaw

Kiedy pogoda nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu warto znaleźć alternatywę dla dziecka, które przecież musi się wyszaleć. Wszystkim mieszkańcom Gdyni i okolic z pewnością przypadnie do gustu jedna z najnowocześniejszych sal zabaw dla dzieci w Trójmieście – Amazonia.Sala Zabaw Amazonia – atrakcje dla dzieci

Co wyróżnia tę salę zabaw w Gdyni? Przede wszystkim jest to aż 600 m2 powierzchni, w której dzieci z całą pewnością nie będą narzekały na nudę! Główną atrakcją jest składająca się z trzech poziomów konstrukcja, która obejmuje aż 450 m2! Na dzieci czekają tam różnego rodzaju przeszkody i labirynty, a także ogromna rodzinna zjeżdżalnia, z której jednocześnie mogą korzystać aż trzy osoby. Miłośnikom zjeżdżalni przypadną z pewnością do gustu długa na kilkanaście metrów zjeżdżalnia rolkowa, zjeżdżalnia pontonowa i dwie zabudowane zjeżdżalnie tubowe!rodzinne atrakcje dla dzieci w Gdyni sala zabaw opinie

Czym byłaby sala zabaw bez możliwości wzniesienia się w powietrze? W sali zabaw Amazonia czekają na dzieci aż dwie trampoliny, a także złożona z lin i uchwytów – wieża Spidermana! Wśród konstrukcji znajdziemy też boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę, karuzele, baseny z piłeczkami, autodromy i aż sześć armatek strzelniczych!

Gdynia rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw ceny opinie

Na terenie sali zabaw Amazonia wydzielona jest specjalna strefa malucha, która przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci do trzeciego roku życia. Na jej terenie również znajduje się basen z kolorowymi kulkami, liczne zabawki rozwijające logiczne myślenie, gry zręcznościowe i multimedialne. Dla rodziców przygotowano w tej strefie wygodne sofy, z których mogą obserwować bawiące się maluchy. Z myślą o wygodzie mam karmiących piersią – na terenie sali zabaw znajduje się również pokój laktacyjny, w którym mogą spokojnie nakarmić swoje maluchy.

Sprawdź również:
Najlepsze sale zabaw w Gdańsku

Na terenie obiektu znajduje się również Bar Amazonia, gdzie zarówno dzieci, jak i rodzice mogą skorzystać z szerokiej oferty zdrowych posiłków i napojów! Możemy posilić się między innymi domową pizzą i zapiekanką, tostami, mrożonymi jogurtami czy nuggetsami. Zaraz obok baru znajduje się Chata Amazońska, gdzie możemy spokojnie zjeść posiłek czy napić się kawy, obserwując jednocześnie bawiące się pociechy.

Cennik i godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: 1 godzina – 17 zł, 3 godziny – 30 zł, cały dzień – 35 zł.
Soboty i niedziele: 1 godzina – 20 zł, 3 godziny – 35 zł, cały dzień – 40 zł.
Autodrom: 5 zł za trzy minuty.
Dzieci poniżej 1 roku życia wraz z dzieckiem powyżej 1 roku – wstęp bezpłatny.
Dzieci poniżej 1 roku życia bez starszego rodzeństwa – 10 zł.

Od poniedziałku do czwartku: od godziny 10:00 do 20:00.
Piątki i soboty: od godziny 10:00 do 21:00.
Niedziele: od godziny 10:00 do 20:00.

sala zabaw w Gdyni atrakcje dla dzieci amazonia opinie

Lokalizacja: