Aquapark Chojnice – Park Wodny

Parki Wodne cieszą się ogromną popularnością bez względu na porę roku – w końcu każdy moment zdaje się być tym idealnym ku temu, by odpocząć od obowiązków, zrelaksować się i spędzić czas z rodziną. Na Kaszubach również nie brakuje parków wodnych, a jednym z nich jest Centrum Park w Chojnicach. Czego możemy się tutaj spodziewać?

Gorąco polecamy trasę rodzinną – Muzeum Zamkowe w Malborku

Centrum Park Chojnice – atrakcje dla dzieci

Park Wodny

Park Wodny w Chojnicach wyróżnia się tym, że jest on największym tego typu krytym obiektem w okolicy. Czas tutaj spędzony z pewnością pozostanie nam na długo w pamięci, a w cenie jednego biletu możemy skorzystać z atrakcji dla całych rodzin.

Jedną z nich jest niewątpliwie basen sportowy, którego wymiary olimpijskie pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju zawodów sportowych. Tutaj odbywają się również lekcje pływania synchronicznego czy zajęcia rehabilitacyjne. Atutem tego basenu jest fakt, że pod wodą odtwarzana jest muzyka, co pozytywnie wpływa na układ oddechowy i krwionośny. Głębokość: od 1,35 m do 1,8 m.

atrakcje dla dzieci na Kaszubach park wodny Chojnice ceny opinie

Prawdziwą rodzinną atrakcją jest jednak obejmujący powierzchnię 180 m2  basen rekreacyjny, o głębokości od 80 cm do 1,1 m. Jest to wręcz idealne miejsce do nauki pływania i rodzinnej zabawy. Na terenie tego basenu znajdują się także dwa bicze wodne, oraz cztery miejsca do masażu kręgosłupa i stóp. Dodatkową atrakcją jest rwąca rzeka, w której woda osiąga temperaturę do 32 stopni! Amatorom mocniejszych wrażeń z pewnością przypadnie do gustu trójspiralna kryta zjeżdżalnia.

Nie zapomniano także o najmłodszych członkach rodziny, dla których przeznaczony jest brodzik dla dzieci. W tym miejscu woda nie przekracza 35 cm głębokości, co stwarza idealne warunki do bezpiecznej zabawy w wodzie dla najmniejszych dzieci. Na terenie brodzika znajduje się zjeżdżalnia, podwodne gejzery i fontanna wybuchająca ciepłą wodą.

Kaszuby rodzinne atrakcje park wodny Chojnice ceny opinie

 

Sprawdź również:
Najlepsze aquaparki w Polsce!

Strefa Saun

W Parku Wodnym w Chojnicach znajdziemy również strefę saun, a w niej: dwie sauny fińskie, łaźnię łagodną, dwie łaźnie tureckie, grotę solną i infrasaunę. Nie od dzisiaj wiadomo, że korzystanie z saun wspomaga nasze zdrowie, dlatego warto odwiedzić tę strefę przy okazji wizyty na basenie.

Mówiąc o atrakcjach parku wodnego w Chojnicach, nie możemy zapomnieć o grocie solnej, gdzie możemy przebywać w mikroklimacie podobnym tego, jaki panuje nad morzem. W tym miejscu znajdziemy leżaki, na których możemy odpocząć, a dzięki licznemu oświetleniu na suficie, pobyt w grocie solnej będzie dla nas bardziej przyjemny.

rodzinne atrakcje Chojnice gdzie z dzieckiem kaszuby park wodny opinie

Godziny otwarcia Centrum Park Chojnice

  • czynne codziennie w godzinach: od 10:00 do 22:00

Cennik Centrum Park Chojnice

BILET CENA za 1 godzinę OPŁATA za każde rozpoczęte 6 min
Normalny 17,50 zł 1,75 zł
Ulgowy (dzieci, studenci i młodzież) 14,50 zł 1,45 zł
Emeryt, rencista, inwalida + opiekun 12,50 zł 1,25 zł
KARNETY ZWYKŁE
WAŻNOŚĆ GODZINY NORMALNY
2 miesiące 10 godzin 155 zł
4 miesiące 20 godzin 240 zł
   KARNETY BEZ LIMITU
RODZAJ ULGOWY NORMALNY
PÓŁROCZNY 1000 zł 1250 zł
CAŁOROCZNY 1740 zł 2350 zł

Cennik – grupy zorganizowane

CENA

za 1 godzinę

DOPŁATA

za każde rozpoczęte 6 min.

12,50 zł 1,25 zł

Bilety grupowe: min 15 osób (1 opiekun gratis).

ILOŚĆ

OSÓB

 CENA ZA JEDNĄ LEKCJĘ
1 55 zł
 2-4 33 zł
DNI GODZINY CENA
PONIEDZIAŁEK

CZWARTEK

19:45 – 20:30 24 zł za godzinę
PONIEDZIAŁEKCZWARTEK  19:45 – 20:30 140 zł za karnet 7 godzin

ważność karnetu 1 mc

Kaszuby rodzinne atrakcje park wodny Chojnice opinie

Lokalizacja Park Wodny Chojnice

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Parku Wodnego w Chojnicach.

Warto sprawdzić też nasz artykuł:

POMORSKIE: co warto zwiedzić z dziećmi? Poznajcie najciekawsze rodzinne atrakcje!