Miasto Myszy Kołobrzeg

Czy istnieje sposób, aby odczarować nasze niekoniecznie miłe skojarzenia względem myszy i pokazać nam tego gryzonie, jako przyjazne i inteligentne, a może i nawet słodkie stworzenia? W Kołobrzegu kryje się miejsce, w którym wśród baśniowej scenerii czeka na nas ponad 500 żywych myszek! Czy byliście już w Mieście Myszy?

co robić z dzieckiem w kołobrzegu rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Miasto Myszy – atrakcje dla dzieci

Miasto Myszy jest swojego rodzaju wystawą wspomnianych gryzoni. Nie  są one jednak pozamykane w klatkach, a mieszkają w iście baśniowym otoczeniu, dzięki czemu nawet jeśli do tej pory czuliśmy strach przed myszami – tutaj szybko uda nam się o nim zapomnieć.

Wśród ponad czterystu przedstawicieli tego gatunku znajdziemy tutaj ich różne rodzaje: od najzwyklejszych białych czy szarych myszek, poprzez myszki z zakręconymi włosami i Astrexy – potocznie nazywane mysimi owieczkami, na rasowych myszkach kończąc. Naszą uwagę z pewnością zwrócą również myszki bezwłose i myszy pigmejskie, którą są najmniejsze na świecie i ich dorośli przedstawiciele ważą maksymalnie 42 g!

Sprawdź również inne
atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Poza możliwością obejrzenia samych myszek, dowiemy się też nieco więcej o tym, jak żyją te gryzonie. Co najchętniej jedzą? W jaki sposób i jak często się rozmnażają? Jakie mają zwyczaje? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w wyjątkowym Mysim Mieście! Wizyta tutaj z pewnością będzie świetną atrakcją dla dzieci.

kołobrzeg atrakcje dla dzieci miasto myszy opinie

Miasto Myszy – Ceny biletów

Bilet normalny: 16 zł
Bilet ulgowy (do 15 roku życia): 14 zł
Bilet rodzinny: 14 zł
Bilet grupowy: 12 zł
Dzieci do 3 roku życia: wstęp bezpłatny

Kołobrzeg rodzinne atrakcje dla dzieci miasto myszy ceny opinie

Sprawdź również:
Noclegi dla rodzin z dziećmi nad morzem

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *