Noclegi i hotele LEGOLAND® Billund Dania-gdzie nocować?

Wizyta w parku LEGOLAND® Billund to niesamowite przeżycie zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Naszym zdaniem jeden dzień na zwiedzenie wszystkich atrakcji to zdecydowanie za mało, a jeśli jeszcze zamierzacie odwiedzić Givskud Safari, Lalandię czy atrakcje w okolicy to i weekend może okazać się niewystarczający. Sprawdźmy zatem gdzie nocować? Zaczynamy od najbardziej atrakcyjnych noclegów w samym parku LEGOLAND®, a zakończymy rekomendacjami w okolicy.

Noclegi w LEGOLAND® Billund

Sam tylko LEGOLAND® oferuje kilka rodzajów zakwaterowania. Flagowym obiektem jest Hotel LEGOLAND® położony w samym parku rozrywki, gdzie z okien możecie cieszyć się widokiem budowli od świtu do zmierzchu. To czterogwiazdkowy obiekt, jednak tym co wyróżnia zakwaterowanie w tym miejscu, jest sam klimat pokoi i całego obiektu – wszędzie tu pełno motywów LEGO. Nocleg w takim miejscu to niezapomniane przeżycie.

hotel legoland pokoje noclegi

pokoje hotel legoland billund noclegi

Dodatkowo w zależności od upodobań Waszych dzieci macie do wyboru pokoje wyposażone i ozdobione w motywach: pirackim, rycerskim, przygodowym czy uwielbianym przez dziewczynki LEGO Friends. Jak na 4 gwiazdkowy obiekt przystało, nie tylko standard jest wysoki - ceny również nie należą do najniższych. 

Już przy wejściu wita Was wielki smok z klocków...zobaczcie co dalej:

Na terenie Hotelu LEGOLAND® znajdziecie kilka placów zabaw w jakości i skali odpowiadającej całemu parkowi. Niezliczona ilość klocków i miejsc, w których dzieciaki mogą przygotowywać swoje budowle. Jest też sala gier multimedialnych oraz zewnętrzny plac zabaw. Tuż obok znajduje się basen, do którego dostęp jest wliczony w cenę pobytu. Zobaczcie jak prezentuje się Hotel:

Przeczytajcie o wszystkich atrakcjach LEGOLAND® Billund 

LEGOLAND® Holiday Village

To ciekawa i znacznie tańsza alternatywa dla noclegów w Hotelu. Zaledwie 450 metrów od wejścia do parku rozrywki czeka na Was specjalnie zaprojektowana wioska. Znajdziecie tutaj Pensjonat, domki campingowe, miejsca na campery czy miejsca na namioty. Całość oczywiście wypełniona motywami LEGO®.

atrakcje camping LEGOLAND Billund dania

atrakcje dla dzieci noclegi camping Legoland Pensjonat

domki LEGOLAND Billund camping noclegi opinie

noclegi Domki LEGOLAND Holiday Village

miejsca na namiot camping LEGOLAND Billund opinie

namioty LEGOLAND Dania tipi camping

Niezależnie w którym z obiektów nocujecie, możecie korzystać z atrakcji i infrastruktury całej wioski. Są tu place zabaw, mini-golf, mini-zoo, restauracja, sala telewizyjna czy gry video. Nawet nocując w namiocie czy czekającej na Was indiańskiej wiosce namiotów "tipi" będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Łazienki w strefie campingowej są świetnie wyposażone i bardzo czyste. 

Zobacz plan LEGOLAND® Holiday Village
- czyli Pensjonat, Domki i Camping zaledwie 450 metrów od parku LEGOLAND
 

lub skorzystajcie z wirtualnego spaceru:

O wszystkich ofertach zakwaterowania w LEGOLAND Billund przeczytacie tutaj.

Tanie noclegi w okolicy LEGOLAND® Billund

Jeśli podczas Waszej wizyty nie chcecie koncentrować się wyłącznie na parku LEGOLAND® lub oferta noclegów jest zbyt droga, polecamy skorzystanie z tańszych noclegów w okolicach Billund. Miejscowości takie jak Vejle, Kolding czy Esbjerg mają bogatą bazę noclegową, więc powinniście bez problemów znaleźć coś dla siebie. Noclegi warto rezerwować online, najlepiej z dużym wyprzedzeniem, wówczas możecie skorzystać z najtańszych propozycji. Nocując w okolicach LEGOLAND® możecie skorzystać też z bogatej oferty atrakcji - polecamy >>atrakcje w okolicy LEGOLAND Billund<<