A&O Hotels –noclegi na każdą kieszeń! Berlin, Praga, Wiedeń …

Rodzinne wyjazdy do europejskich miast są coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego – duże metropolie oferują niezwykłą dawkę rozrywki w połączeniu z bogatą ofertą kulturalną. Kluczową kwestią przy planowaniu rodzinnej podróży jest dobór odpowiedniego noclegu. Jeśli wybieracie się do jednego z miast naszego zachodniego sąsiada, lub wkrótce zamierzacie odwiedzić Pragę lub Wiedeń – mamy dla Was ciekawą propozycję niedrogich noclegów – przedstawiamy sieć Hoteli i Hosteli A&O.

Założona w 2000 roku sieć stawia przede wszystkim na połączenie dogodnej lokalizacji, z komfortowymi warunkami pobytu w cenie akceptowalnej przez podróżników „budżetowych” - czyli szukających najtańszych form zakwaterowania. Dziś sieć posiada swoje hotele m.in. w Berlinie, Dortmundzie, Dreźnie, Dusseldorfie, Frankfurcie, Hamburgu, Koloni, Lipsku, Norymbergii, Monachium, a nawet w Pradze i Wiedniu czy Amsterdamie. Pełną listę hoteli i ich lokalizacji znajdziecie tutaj.
tanie hotele przyjazne dzieciom opinie
W każdym obiekcie pod jednym dachem znajdziecie zarówno hotel jak i hostel – to Wy wybieracie najbardziej odpowiedni dla Was standard zakwaterowania. Co ważne, Hotele A&O serwują wyśmienite śniadania, które są podstawą do udanego całodniowego zwiedzania.
wenecja hotel z dziećmi gdzie opinie cenytanie noclegi dla rodzin z dziećmi Berlin Praga

Sieć Hoteli A&O jest bardzo przyjazna dla rodzin z dziećmi

Już sam fakt, że dzieci jak i młodzież do 18 roku życia nocują bezpłatnie w pokojach rodzinnych rodziców podkreśla prorodzinne nastawienie hoteli. To właśnie przestronne pokoje rodzinne będą najlepszym wyborem dla każdej rodziny, jednak gdyby przestrzeni okazało się za mało, w hotelach czekają salony rodzinne A&O oraz kąciki zabaw dla dzieci. Całość pozytywnego wrażenia uzupełnia czystość pokoi i ich skromne, lecz nowoczesne wyposażenie.

kopenhaga hotel przyjazny dzieciom ao hotels opinietani hotel przyjazny dzieciom Praga Berlin

No i najważniejsze – ceny noclegów!

W większości obiektów sieci A&O przenocujecie już od 9 Euro za noc w pokojach hostelowych i od 14 Euro w pokojach hotelowych. W cenie bezpłatny dostęp do Internetu oraz TV-Sat. Na europejskim rynku hotelowym nie tak łatwo znaleźć obiekty z tak dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Dowiedz się więcej na stronie www.aohostels.com