Muzeum Zabawek, Komputerów i Gier Komputerowych RetroManiak-Zakopane

Muzeum Zabawek Zakopane opinie lalki gry komputerowe ceny

Wybierasz się do Zakopanego? Mamy dla Ciebie zupełnie nową propozycję - Muzeum Zabawek, Komputerów i Gier Komputerowych "RetroManiak" to miejsce, które przeniesie Cię w czasie! To tu nastolatkowie zobaczą na własne oczy, na jakich "sprzętach" grali ich rodzice. To miejsce, gdzie pokażecie dzieciom zabawki swojego dzieciństwa...ale nie tylko!

Muzeum Zabawek Zakopane opinie ceny godziny otwarcia 1

Muzeum Zabawek RetroManiak to obowiązkowy punkt programu podczas rodzinnego pobytu w Zakopanem. Te wszystkie atrakcje czekają na Ciebie w tym wyjątkowym miejscu! Ręcznie zdobione domki dla lalek, bohaterowie bajek z ostatnich dekad czy kultowe komputery lat 80 i 90.

Muzeum Zabawek Lalki Zakopane opinie ceny

Pamiętacie nieśmiertelne gry takie jak Mario Bros, Tetris czy Donkey Kong? Być może u kogoś z Was w piwnicy leży jeszcze kultowe Atari, Commodore czy Amiga?

Muzeum Komputerów i Gier Zakopane opinie ceny

Te komputery i gry zobaczycie w nowopowstałym Muzeum "RetroManiak". Ponadto odwiedzający mogą spróbować swoich sił grając w największego na świecie Pacmana! Setki eksponatów, a wśród nich unikatowa kolekcja 60 lalek z całego świata w strojach ludowych i regionalnych. Nie brakuje też kultowych postaci z bajek: Bolka i Lolka, Pszczółki Mai czy Baltazara Gąbki. 

Zakopane Muzeum Zabawek Krupówki opinie czy warto z dzieckiem

To także znakomita podróż w czasie dla rodziców odwiedzających muzeum ze swoimi pociechami.

Muzeum RetroManiak ul. Krupówki 48, Zakopane

Ceny biletów i godziny otwarcia

\Domki dla lalek Muzeum Zabawek Zakopane opinie godziny otwarcia ceny