GOjump i GOair Wrocław – trampoliny-dmuchane atrakcje-wspinaczka…

dmuchańce wrocław park goair opinie (1)

Nie da się ukryć, że dzieciaki pokochały zabawy na trampolinach, dlatego z przyjemnością polecamy Waszej uwadze GOjump i GOair Wrocław. To zdecydowanie największy park trampolin w Polsce i i pierwszy park dmuchanych atrakcji na Dolnym Śląsku! Tu czekają na Was również tory przeszkód, wspinaczka czy salon gier. Ilość atrakcji w jednym miejscu pozwala nam wpisać to miejsce do zestawienia najlepszych atrakcji dla dzieci we Wrocławiu.

GOjump i GOair Wrocław

Dwa olbrzymie parki rozrywki w jednym miejscu. Łącznie to blisko 5000 m2 atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci i dorosłych. Położone zaledwie 250 metrów od siebie stanowią doskonałą propozycję na aktywny dzień z rodziną. Oczywiście w obu miejscach znajdziecie odpowiednio przygotowaną infrastrukturę: szatnie, kodowane szafki, kawiarnie, toaleta dla niepełnosprawnych oraz parking. Pamiętajcie, że bilety kupione przez Internet są aż 5 zł tańsze.

park trampolin wrocław opinie gojump 1 (2)

GOjump to ponad 15 stref atrakcji, a wśród nich uwielbiane przez dzieciaki i młodzież trampoliny, basen z gąbkami, czy ogromne zjeżdżalnie, a nawet ścianki wspinaczkowe. Wykwalifikowana kadra zadba o bezpieczeństwo Waszych dzieci, a co bardziej ambitnych nauczą robić salto czy inne akrobacje. Na GOjump wejdziecie z dziećmi już od 4 roku życia. Na terenie GOjump we Wrocławiu działa również Akademia GOjump - to wyjątkowe zajęcia, podczas których zarówno dzieci, jak i dorośli z pewnością będą się świetnie bawić! Do wyboru mam aż jedenaście zajęć: fitness na trampolinach, board masters, zajęcia ogólnorozwojowe, gimnastyka, trening zdrowotny, akrobatyka, akrobatyka powietrzna, stretching, funjump, wspinaczka i parkour. Jeśli więc (Wy lub Wasze dzieci) lubicie aktywność fizyczną - z całą pewnością wybierzecie coś dla siebie z bogatej oferty zajęć!

park trampolin wrocław opinie gojump 1 (1)
  • Czynne codziennie w godzinach 10:00-22:00 (pon-pt), 9:00-22:00 (sob-nd). ul. Długosza 59-75. wroclaw.gojump.pl

GOair - Powietrzne Miasto

GOair to wyjątkowa atrakcja na Dolnym Śląsku. Dmuchańce przeważnie kojarzą nam się z letnimi atrakcjami, jednak tu przez cały rok, niezależnie od pogody możecie korzystać aż z 20 dmuchanych atrakcji: zjeżdżalnie, tunele, wyrzutnie, tory przeszkód. Tu czeka na Was również Eliminator czyli kręcące się belki, które trzeba przeskakiwać lub omijać. Powietrzne Miasto

GOair to dwie strefy: jedna dla najmłodszych, na którą można wejść już z półrocznym dzieckiem aż do 4 roku życia, oraz arena główna dla starszaków i dorosłych.

dmuchańce wrocław park goair opinie (2)
  • Czynne codziennie w godzinach 10:00-21:00 (pon-pt), 9:00-21:00 (sob-nd)  ul. Długosza 42-46 www.goair.com.pl
Do parków dojedziecie tramwajami nr 11, 23 i 6 lub autobusami N, A. To tylko 15 min. od Galerii Dominikańskiej.