Roboty podbijają Gliwice – Wystawa Robopark

wstep wystawa robopark gliwice cennik opinie
Rodzinna rozrywka może mieć naprawdę przeróżną postać, a atrakcje dla każdego członka waszej rodziny mogą znajdować się w niespodziewanych miejscach! Bez wątpienia do takich należy wystawa robotów Robopark, który tym razem zawita także na południe Polski, a dokładnie do Gliwic! Sprawdźmy więc, czego możecie oczekiwać na tej niecodziennej wystawie! Zapraszamy do poznania tajemnic robotów i odwiedzenia tego miejsca!

Interaktywna Wystawa Robotów Robopark

Robopark to nic innego jak międzynarodowa i co najważniejsze — interaktywna wystawa robotów z atrakcjami przeznaczonymi dla całej rodziny. Interaktywność jest tutaj absolutnie najważniejsza, gdyż pozwala na efektywne połączenie zabawy z nauką. Wydarzenie będzie trwało od 19 czerwca do 2 sierpnia w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. roboty wystawa robopark gliwice cennik opinie Na miejscu czeka na was aż 70 robotów z całego świata (w tym takimi skonstruowanymi przez inżynierów i pasjonatów z Las Vegas, Berlina czy Pekinu), które są nie tylko eksponatem, który będziecie oglądać, ale też zapoznać się z nimi, pograć z nimi w różne gry czy też… porozmawiać z niektórymi z nich! Każdy z nich oferuje całkowicie inne wrażenia, stąd też koniecznie muście sprawdzić, co oferują wszystkie roboty! dzieci robot wystawa robopark gliwice cennik opinie Podczas wystawy będziecie mogli zobaczyć i sprawdzić jak działają:
 •  70 robotów najnowszej generacji
 • 8 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. W kilka sekund znajdziesz się tysiące kilometrów od domu. Możesz nawet chodzić po Machu Picchu — a nie zdarza się to codziennie!
 • Teatr Robotów i roboty-akrobaci
 • Humanoidalne roboty wielkości człowieka, z którym można porozmawiać i nawet potańczyć!
 • Roboty artyści, sportowcy, komicy, a nawet prezenterzy telewizyjni. Roboty, które już teraz rywalizują z ludźmi w różnych zawodach!
 • Tesla show — zobaczysz jak tańczą i śpiewają błyskawice;
 • Robofootball, Robozoo i roboty bokserki;
 • Urządzenie do przemieszczania przedmiotów za pomocą siły myśli;
To tylko drobna część tego, co możecie zobaczyć, a co najlepsze — wszystkie atrakcje wliczone są w cenę biletu! teatr wystawa robopark gliwice cennik opinie

Warsztaty na wystawie Robopark

Nie można także zapomnieć o tym, że w trakcie trwania całej wystawy, na miejscu odbywać się będą trzy zróżnicowane warsztaty. Podczas nich, dzieci będą mogły złożyć kostium robota, rysować piórami 3D, a nawet stworzyć własną konstrukcję. Organizatorzy zachęcają, aby wszystko co powstanie podczas nich, dzieci zabrały do domu. Kto wie, może będzie to inspiracja do dalszych przygód z robotyką? dzieci wystawa robopark gliwice cennik opinie Zwracamy Waszą uwagę na to, że na wystawie dostępne są wszelkie środki higieny oraz dezynfekcji:
 • Roboty wraz z innymi urządzeniami są dezynfekowane po każdym użyciu;
 • Nasi pracownicy noszą maseczki oraz rękawiczki jednorazowe;
 • Stosujemy optymizację liczby personelu zgodnie z normą ustawową;
 • Na wystawie została wprowadzona kontrola temperatury osób odwiedzających oraz pracowników;
 • Maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne dostępne są dla każdego;
 • Liczba osób przebywających na wystawie jest ograniczona.

Bilety Robopark

Bilety na wystawę Robopark możecie kupić, klikając w link poniżej. Do 19 marca obowiązuje rabat przy ich zakupie, także spieszcie się! Liczba biletów jest ograniczona, a sama wystawa nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Dzieci poniżej 4 roku życia obowiązuje wstęp bezpłatny.

Kup bilet >TUTAJ<

Dojazd do wystawy Robopark

Wystawa będzie miała miejsce w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach, na poziomie 1.

1 comment

Leave Comment
 1. Armen

  Zdecydowanie nie polecam, za mało pracowników, wystawa mogła być ciekawa ale niestety brak obsługi sprawił, że wyszliśmy po godzinie, do tego brak higieny, sprzęty wycieranie chusteczkami raz na jakiś czas nie sprawią że wystawa będzie czysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *