Roboty podbijają Gliwice – Wystawa Robopark

wstep wystawa robopark gliwice cennik opinie
Rodzinna rozrywka może mieć naprawdę przeróżną postać, a atrakcje dla każdego członka waszej rodziny mogą znajdować się w niespodziewanych miejscach! Bez wątpienia do takich należy wystawa robotów Robopark, który tym razem zawita także na południe Polski, a dokładnie do Gliwic! Sprawdźmy więc, czego możecie oczekiwać na tej niecodziennej wystawie! Zapraszamy do poznania tajemnic robotów i odwiedzenia tego miejsca!

Interaktywna Wystawa Robotów Robopark

Robopark to nic innego jak międzynarodowa i co najważniejsze — interaktywna wystawa robotów z atrakcjami przeznaczonymi dla całej rodziny. Interaktywność jest tutaj absolutnie najważniejsza, gdyż pozwala na efektywne połączenie zabawy z nauką. Wydarzenie będzie trwało od 19 czerwca do 2 sierpnia w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. roboty wystawa robopark gliwice cennik opinie Na miejscu czeka na was aż 70 robotów z całego świata (w tym takimi skonstruowanymi przez inżynierów i pasjonatów z Las Vegas, Berlina czy Pekinu), które są nie tylko eksponatem, który będziecie oglądać, ale też zapoznać się z nimi, pograć z nimi w różne gry czy też… porozmawiać z niektórymi z nich! Każdy z nich oferuje całkowicie inne wrażenia, stąd też koniecznie muście sprawdzić, co oferują wszystkie roboty! dzieci robot wystawa robopark gliwice cennik opinie Podczas wystawy będziecie mogli zobaczyć i sprawdzić jak działają:
 •  70 robotów najnowszej generacji
 • 8 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. W kilka sekund znajdziesz się tysiące kilometrów od domu. Możesz nawet chodzić po Machu Picchu — a nie zdarza się to codziennie!
 • Teatr Robotów i roboty-akrobaci
 • Humanoidalne roboty wielkości człowieka, z którym można porozmawiać i nawet potańczyć!
 • Roboty artyści, sportowcy, komicy, a nawet prezenterzy telewizyjni. Roboty, które już teraz rywalizują z ludźmi w różnych zawodach!
 • Tesla show — zobaczysz jak tańczą i śpiewają błyskawice;
 • Robofootball, Robozoo i roboty bokserki;
 • Urządzenie do przemieszczania przedmiotów za pomocą siły myśli;
To tylko drobna część tego, co możecie zobaczyć, a co najlepsze — wszystkie atrakcje wliczone są w cenę biletu! teatr wystawa robopark gliwice cennik opinie

Warsztaty na wystawie Robopark

Nie można także zapomnieć o tym, że w trakcie trwania całej wystawy, na miejscu odbywać się będą trzy zróżnicowane warsztaty. Podczas nich, dzieci będą mogły złożyć kostium robota, rysować piórami 3D, a nawet stworzyć własną konstrukcję. Organizatorzy zachęcają, aby wszystko co powstanie podczas nich, dzieci zabrały do domu. Kto wie, może będzie to inspiracja do dalszych przygód z robotyką? dzieci wystawa robopark gliwice cennik opinie Zwracamy Waszą uwagę na to, że na wystawie dostępne są wszelkie środki higieny oraz dezynfekcji:
 • Roboty wraz z innymi urządzeniami są dezynfekowane po każdym użyciu;
 • Nasi pracownicy noszą maseczki oraz rękawiczki jednorazowe;
 • Stosujemy optymizację liczby personelu zgodnie z normą ustawową;
 • Na wystawie została wprowadzona kontrola temperatury osób odwiedzających oraz pracowników;
 • Maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne dostępne są dla każdego;
 • Liczba osób przebywających na wystawie jest ograniczona.

Bilety Robopark

Bilety na wystawę Robopark możecie kupić, klikając w link poniżej. Do 19 marca obowiązuje rabat przy ich zakupie, także spieszcie się! Liczba biletów jest ograniczona, a sama wystawa nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Dzieci poniżej 4 roku życia obowiązuje wstęp bezpłatny.

Kup bilet >TUTAJ<

Dojazd do wystawy Robopark

Wystawa będzie miała miejsce w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach, na poziomie 1.

2 comments

Leave Comment