Interaktywna wystawa robotów i nowoczesnych technologii RoboExpo po raz pierwszy w Sopocie!

Od 10 lipca w Krzywym Domeku w Sopocie otwarta jest niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii, która będzie trwała do 30 września. Na terenie 700 m2 zobaczycie najnowocześniejsze roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

wystawa robotów Sopot opinie atrakcje ceny z dzieckiem Trójmiasto

Dowiedz się więcej  >>tutaj<<

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

Sopot wystawa robo expo roboty interaktywne opinie

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 - gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper super technologiczny robot z Japonii zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfie lustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

wystawa robotów Sopot Krzywy Domek opinie

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczy Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny. Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii! Czekamy na Ciebie!  Tylko od 10 lipca do 30 września.

Krzywy Domek, Sopot

Dowiedz się więcej  >>tutaj<<

Sopot wystawa Robotów interaktywna robo expo opinie bilety atrakcj edla dzieci

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *