Przytul Polskę

Czy potrafimy rozmawiać z dziećmi o naszym kraju? Czy nasze dzieci czują się obywatelami Polski i czy nasz kraj jest dla nich ważny? Już niebawem ruszy wspaniała wystawa – Przytul Polskę, która pomoże nam – rodzicom, podjąć z dziećmi temat naszego kraju. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na rodziny z dziećmi i gdzie możesz obejrzeć wystawę!

Przytul Polskę – rodzinne atrakcje

Przytul Polskę to wyjątkowa wystawa, która już niebawem pojawi się w trzech miejscowościach naszego kraju. Warto poświęcić nieco czasu i w miarę możliwości zabrać dzieci do jednego z tych miejsc. To nie tylko świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem, ale i okazja ku temu, aby porozmawiać z nim o Polsce. Tym bardziej, że wstęp na wystawę jest bezpłatny! Podczas zabawy sami będziemy mieli okazję spojrzeć na nasz kraj na nowo i polubić go jeszcze bardziej!

Jakie atrakcje czekają tutaj na rodziny z  dziećmi?

Wystawa Przytul Polskę, to tak naprawdę wspaniała, rodzinna zabawa! Czeka na nas tutaj kilka stref dostosowanych do różnego wieku i zainteresowań dzieci. Już po wejściu będziemy mieli okazję zanurzyć się w biało-czerwonych wstążkach. Czeka na nas Kącik Kibicowania Polsce, gdzie możemy przebrać się w różne stroje związane z naszym krajem i zastanowić się, co tak naprawdę jest dla nas powodem do dumy. Znajdziemy tam sekcję Polskiej Kuchni, gdzie dzieci będą mogły poznać tradycje i smaki kulinarne Polski. Nie zabraknie okazji ku temu, aby zastanowić się nad tym, co tak naprawdę lubimy w Polsce i czy jesteśmy tacy sami, jak wszyscy Polacy. Podczas wystawy będziemy też mogli obejrzeć różne dzieła w sekcji Galerii Sztuki Polskiej, odpocząć w przestrzeni PrzytuLas czy przytulić kolorową poduszkę w kształcie Polski.

Przytul Polskę – gdzie i kiedy?

Gdańsk: 11 lipca – 31 sierpnia 2019
Hevelianum, ul. Gradowa 6
Wystawa otwarta będzie od wtorku do niedzieli w godzinach: 10:00 – 18:00.

Katowice: 5 września – 6 października 2019
ul. Młyńska 2, Rynek
Wystawa otwarta będzie od wtorku do piątku w godzinach: 9:00 – 17:00, oraz w soboty i niedziele w godzinach: 10:00 – 18:00.

Warszawa: 5 listopada – 8 grudnia 2019
Centrum Praskie Koneser
Wystawa otwarta będzie od wtorku do piątku w godzinach: 9:00 – 17:00, oraz w soboty i niedziele w godzinach: 10:00 – 18:00.